Accept European Tour 2012

Confirmed dates so far… more to follow

Apr 08 Paaspop Schijndel, Netherlands
Apr 10 Big Box Allgäu Kempten (Allgäu), Germany
Apr 11 Filharmonie Filderstadt, Germany
Apr 14 Eventzentrum Geiselwind, Germany
Apr 17 Turbinenhalle Oberhausen, Germany
Apr 18 Docks Hamburg Hamburg, Germany
Apr 19 Huxley’s Neue Welt Berlin, Germany
Apr 22 Klub Stodoła Warsaw, Poland

Αν αργότερα πάνε προς Σλοβακία μεριά παίζει να συναντηθούν οι δρόμοι μας… Μακάρι να κάτσει φάση ή απλά να περάσουν και από τα μέρη μας γιατί τους έχασα πέρσι…

Και σκάει τώρα μια ημερομηνία Αθήνα, 1 Ιουλίου 2011, Rockwave και γίνεται Ο ΧΑΜΟΣ χεχε! Ευσεβείς πόθοι

Δεν θα τους ήθελα στο Rockwave με μικρό set list. Χίλιες φορές στο Gagarin με πλήρες set list.

Αθήνα θα περάσουν μάλλον και μάλλον με suport τους Hell!!

Για τους Hell το είδα και εγώ τώρα, αλλά με πρόλαβες. Φανταστικό πακέτο.

συμφωνω απολυτα!!! Τι να τους κανω στη μαλακασα για 45 λεπτα… Στο Gagarin με full set list, όπως φετος το φλεβαρη, όπου μας ισοπέδωσαν…!!!

Για Hell δεν το διαβασα απο πουθενα μας το ειχε πει η ιδια η μπάντα (Hell) στο Fuzz με τους Candlemass στις 8/10/2011 ότι μάλλον θα κάνουν περιοδεία με Accept και θα περάσουν ξανά από τα μέρη μας σύντομα! Για μένα ήταν η καλύτερη μπάντα στους Candlemass και άμα έρθουν μαζί με Accept θα πάω περισσότερο γι’ αυτούς μιας και τα έσπασαν άσχημα την προηγούμεη φορά. Για Accept ok δεν τρελένομαι κιόλας…

Εγώ τους είδα και δυστυχώς δεν μπορώ να ξαναπληρώσω, οπότε αφού σάμπαθ θα πάω έτσι κι αλλιώς, τους θέλω εκεί:roll:

Mικρός είσαι, θα μάθεις!! :wink:

οποιος δεν έχει δειι accept δεν ξέρει τι χάνει…

Από τα λίγα συγκροτήματα που με τα χρόνια δεν έχασαν καθόλου από την ενέργεια τους πάνω στη σκηνή. Σαν το κρασί ένα πράγμα… όσο παλιώνει, τόσο καλύτερο γίνετε.

χωρίς να ξέρω κάτι, πιστεύω ότι θα τους ξαναδούμε το 2012 εδω… πάλι θα καεί το gagarin…:slight_smile:

Πρέπει… πέρσι έμεινε πολύς κόσμος εκτός…

Οι Hell μας είχαν πει πάντως “Θα τα ξαναπούμε σύντομα” :wink: