Φημεσ (πάλι): acdc oaka 2006!

Τα μάθατε τα νέα?Λοιπόν,έμαθα από άνθρωπο(έμπιστη πηγή) ότι οι ACDC θα σκάσουν μύτη τον Αύγουστο μύτη στο ΟΑΚΑ,εκτός RW

Και μετά δυστυχώς ξυπνήσαμε (δεν μπορούσαμε τουλάχιστο να πευταμε σε κόμα μέχρι τότε μπας και το βλέπαμε στα όνειρά μας γιατί στο ξύπνιο μας μόνο στα ξένα θα τους δουμε…)

Εγώ πάντως είμαι αισιόδοξη και αυτό που λέω είναι διασταυρωμένο κατά 95% σίγουρο,αλλιώς δεν θα το έλεγα καθόλου!

ενταξει εγω πλεον δεν πιστευω τιποτα αν δεν δω ανακοινωση.εχω ξενερωσει πολυ .μακαρι φιλε μου να ειναι ετσι μακαρι…

Ναι όντως!Μετά την ξενέρα του RW θέλω να ελπίζω σε οτιδήποτε μου δίνει κουράγιο!

PS:Φιλαράκο την επόμενη φορά το “φίλε” στο θυληκό του please! 8)

ΟΥΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.ΚΑΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ… :twisted:

Και μια παρατίρηση ακόμα αν δεν είναι σίγουρο (και να είναι δηλαδή) μην το λέτε έτσι ξερά θα πάθουμε κανα έφραγμα… :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol:

Ok φίλε δεν παίζει θέμα!!
Όσο για το έμφραγμα,σορυ αλλά νόμιζα πως με τα τόσα που έχουμε ακούσει γι’αυτό το καλοκαίρι θα είχες πάθει κι εσύ μαζί με όλους μας ανοσία!

Ναι ρε συ δεν λέω αλλά άλλο να δείς : “φήμεσ rockwave και acdc” και άλλο να το βλέπεις στις συναβλείες σε πίανει ένα κάτι (κάνουμε και λίγο την πλάκα μας να ξεσκάσουμε με την ξενέρα του rockwave…)

Έτσι είναι φίλε μου!Οφείλω να ομολογήσω πως παρότι αγγίζω την τελειότητα(!) 8) ίσως να μην το έθεσα κ εγώ σωστά!Και όντως τι RW φέτος είναι εκτός από γέλια κυρίως και για κλάματα!Διάβασε το “φήμες rw και acdc” και κάτσε δες τι δούλεμα έχουν φάει απ’όλους!

Γκοουυυχχχ γγκκοοουυχχχ γγκκκοοοουυχχχχχχχχ
καλά εσύ βάλθικες να με πεθάνεις πρώτα η καρδιά τώρα ο βήχας…:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Το έχω διαβάσει και πριν την έγραφή μου έμπενα αρκετα συχνα, γιατί αλλίως που να διβάζω τώρα 70+σελ. :!: :!: :!: :!: :!:
Αλλά δεν είναι να τους δούλευουμε… :?: :?: :?: :?:

mporei na rthoun sto OAKA fetos alla gia kana tournoua stivou.1000ari skytalodromia me mpyres kai alla tetoia omorfa.Mporei na paiksoun kai sta Tsiklhthria.To ematha stantar ap th theia mou thn Augoustina pou htan groupie twn Acdc sta 70’s…100% diastaurwmeno(oti htan groupie ennow…) :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:

Άντε πάλι οι έγκυρες πηγές…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: x2

PS. Δείξτε έλεος! Στοπ στη βλακεία!

Metal-ικο νερο ACDC…Aπο τις εγκυρες πηγες στα Βαρδουσια Ορη…Δεν πινς νερο πινς βελουδου… :lol: τσιου τσιου

ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!
ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΕΓΩ ΟΛΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
επειδη η αδερφη τησ μητριασ του γιου του μπατζανακη του ξαδερφου που ειναι γειτονας με την ξαδερφη του γιου του θειου του σαμαριου του γκεκα του οποιου η ανηψια της κομωτριας της γιαγιας της αδελφης νοσοκομας κανει ιδιαιτερα χημεια κ φυσικη στα παιδια του Angus toy gilmour k πολλων αλλων μουσικων τους ρωτησε κ αυτην ειπαν οτι θα ερθουν για Live στο χωριο μου (Μανδρες) στην πλατεια για να γιορτασουμε τον 15αυγουστο! νεοτερα θα εχουμε σε λιγες βδομαδες! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ahem - ws metalopathr, heavy potter, htoi, mporw na pw - oti exw agnoia epi tou thematos, epishs - augoustiatika, tha erthoun kai tha paiksoun monoi tous ? XLWM ! KARAXLWM !?

ti alla event ginontai at thaaaat time - edw den kanan to big day out sto oz - gia na grapsoun … opote :stuck_out_tongue:

Καλά ρε είστε άπαιχτοι. Στο άλλο Rockwave/AC-DC topic έχουν σφαχτεί κόσμος και κοσμάκης και ανοίξατε και δεύτερο? Χαχα, απίστευτο! :lol:

Αμφιβάλεις ότι και 15αύγουστο να έσκαγαν μούρη θα ήμασταν όλοι εδώ ??? :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: