Φημεσ (πάλι): acdc oaka 2006!

Λοιπόν για να τελειώνει το θέμα αυτό το έμαθα από άνθρωπο της DIDI όποιος θέλει το πιστεύει όποιος δεν θέλει δεν το πιστεύει.Και όσο για σένα Karja καλύτερα θα ήταν να μάθεις να εκφράζεσαι λίγο καλύτερα.Δεν μπορείς να κάθεσαι και να κράζεις όσους δεν γουστάρουν να πάνε RW μόνο και μόνο επειδή γουστάρεις εσύ να πας CULT.Ε λοιπόν εγώ δεν γουστάρω όπως και πολύς άλλος κόσμος που έχει ξενερώσει γιάυτό αντί να κατακρίνεις καλύτερα κάτσε κ σκέψου τί η πλειοψηφία γουστάρει και μετά κάτσε σκέψου ποιός είναι πραγματικά για τα μπάζα!

θα το καταλαβουν απο την προσελευση…
αναμενεται μικρη…
κριμα!

manowar- mhn logariazeis xwris ton ksenodoxo. polloi pou px akoune Sisters, epishs goustaroun Cult, gia tis early days ? ressurection joe re !!!

ti η πλειοψηφία γουστάρει και μετά κάτσε σκέψου ποιός είναι πραγματικά για τα μπάζα!

ehm i pleiopshfeia ? den to katalaba dear ? ekloges exoume ? pote epishs den katalaba ti to antiprosopeutiko exei i pleiopshfia. an exoume 20 atoma kai ta 9 goustaroun auto kai oi 11 to allo, apla einai i epibolh ths gnwmhs twn 11 stous 9. epishs apo pou ta bgazeis auta ? apo to rocking ? oh well. ti na s pw. etsi ki alliws opws einai to RW the metal day - bgenei kai me mhdaminh proseleush, opote… kathiste kai perimenete na erthoun tou xronou kalh ora oi opoioi Paradise lost, oi anathema me tsempala… LOL, perissoteres fores ki apo m aiden autoi oi 2 e ? pelates.

epishs, epeidh kserw ligo poly osous douleuoun … poios ?
edw pnigontousan mexri prin apo bdomada na sigourepsoun auta.
oi dacca - den mpaineoun prin telh iounh sto studio. epishs oi dacca zoun se diaforetikes perioxes. den tha kanane probes? den tha kanane skhnika ?
tha erxontousan etsi sthn psyxra ? xwris show ? think about it ! thn teleutaia fora
htan 7,5 tonoi h skhnh + to rig.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ναι έχει σημασία η πλειοψηφία γιατί είναι και καλά η επέτειος των 10 χρόνων RW και θα έπρεπε να φέρουν ονόματα μεγάλα για να ικανοποιήσουν μεγαλύτερο μέρος των fans.Αυτό είναι το θέμα και πιστεύω όλα τα υπόλοιπα περισσεύουν

well, asxeto - alla akousa thn pio asteia fhmh ever - fysika anypostath, oti tha erxontousan oi accadacca - sto theatro petras :stuck_out_tongue: XXAXAXAXAXAAXAXA ! aporw poios ta skeftetai !

:o :o :o :slight_smile: :o :o Αυτό είναι τελείως εκτός χάρτη!

OMG!!! 8O WTF??? :? αχ βρε παιδιά,πάλι τα ίδια!!! :frowning: αφού το ξέρετε οτί δεν πρόκειται να έρθουν,όλα μα όλα μα όλα μα όλα είναι λόγια του αέρα(δυστυχώς εμείς οι Έλληνες έχουμε πικρή πείρα πάνω σε αυτό το θέμα).Δηλαδή και να υπήρχε μία στις 1.000.000.000.000.000.000.000.000.000 περιπτώσεις να έρθουν οι ACDC Ελλάδα δεν παίζει να είναι τον Αύγουστο!!!εδώ μιλάμε για ACDC!!!Θα πρεπε να να το είχαν ανακοινώσει εδώ και καιρό!και τι πάει να πει ‘‘έμπιστη πηγή’’?και μένα μια ‘‘έμπιστη πηγή’’ μου λέει τα τελευταία τρία χρόνια ότι θα έρθουν οι Metallica και παίζει με τον πόνο μου αλλά πάπαλα!!! :frowning: το ξέρω ότι πρέπει να είμαστε αισιόδοξοι,αλλά δυστυχώς(για μία ακόμη φορά)πρέπει να αντιμετωπίσουμε την αλήθεια… :cry: