Aerosmith @ Καραϊσκάκη, 20/06

Εχω πει μη γαματε παναγιες θα γεμισουμε χριστους…Anyways λεφτα δν παιζουν μετα απο τοοοσα λαιβ κ ουτε κ τραβαω κ τα βυζια μου αλλα εννοειται πως θα τους τιμησω…Either way ΟΑΚΑ ειναι, οπως ACDC κ γενικα “κρατηστε τα εισιτηρια ψηλα κ μπειτε”…ΟΧΙ! ΔΝ ΘΑ ΜΠΩ ΤΖΑΜΠΑ!:stuck_out_tongue:

και εδώ το επίσημο

Ενταξει ρε φιλε ειπαμε να χαιρομαστε αλλα οχι και να βριζουμε τα θεια. Λιγο σεβασμο σε οτι και αν ειναι αυτο. Και στον βουδα να πιστευεις.

εχει χαλαρες τις ημερομηνιες. Δεν τους φερνουν και μια απο Θεσσαλονικη…λεω εγω τωρα.

Όνειρο στο τετράγωνο.
Αγαπάω 2010

Η μόνη σίγουρη συναυλία του καλοκαιριού είναι το Sonisphere. Θα περιμένω λίγο ακόμα να δω τι άλλο θα ανακοινωθεί για καλοκαίρι και ίσως πάω και Aerosmith.

Εγω γουσταρω που πεφτει και Κυριακη.plus το Οακα ειναι ενας πολυ προσβασιμος χωρος.

Μιας και εχει ανακοινωθει στο site, καμια αλλη ανακοινωση σχετικα με το ποιος θα τους φερει, εισητηρια τιμες κ καταστηματα πωλησης ξερουμε?

Ναι ρε πουστηηηηηη.Αυτα ειναι.Μεσα μεσα και παλι μεσα…:drunk::respect:

Στο site δε λέει τίποτα εκτός από το ότι [SIZE=“5”]ΕΡΧΟΝΤΑΙ[/SIZE]

:stuck_out_tongue:

Προσευχομαι για VIP packages. :smiley:

AAAAAA! Steveeeen! :stuck_out_tongue:

Same here! Η Easyjet φτάνει Ελλάδα 18.20. :wink:

Να υποθέσω ότι στις 19 θα είσαι στο Ο2???

Ραλίστες θα γίνουμε!!! LOL

Όλοι με μπλουζάκι Circle Tour στους Aerosmith…:stuck_out_tongue:

Καλά να υποθέσεις… :wink:

LOL

Aν και το όνειρό μου είναι να δω Bon Jοvi σε sold out OAKA! :roll:8)

Σκάστε ρε με τους Μπον Τζόβι, θα τους δείτε, το καταλάβαμε. :stuck_out_tongue:

Για Aerosmith, yay! Ελπίζω να μην μας τα πάρουν πολύ χοντρά.

60-65 το βλεπω…

τι τρελα ειναι αυτη φετος ρε πουστη… ΑΓΑΠΩ 2010!!! ξεκινησε ωραια η δεκαετια, θα τους δουμε ολους απο δω κ περα… :yahoo::yahoo::yahoo:

η σκηνη θα ειναι στυλ σαντανα κ θα εχει κ χωρισματα???

πηγα 10-15 χρονια πισω… ημουν 5η δημοτικου κ επαιζα στο sega mega drive ενα παιχνιδι που ειχε σχεση με ενα ροκ συγκροτημα (μονο doors k scorpions ηξερα τοτε), κ το ειδε ο πατερας μου κ μου λεει οτι ειναι οι aerosmith, τεραστιο συγκροτημα κ ετσι… μετα ακουσα το sweet emotion κ κολλησα…



εδειχνε κ live καποια στιγμη , νομιζω οταν το τερματιζες…:lol::lol:

που να φανταζομουν οτι καποια στιγμη θα τους εβλεπα live…:bow::bow::bow:

Θα ήθελα πολύ να τους δω αλλά 20/06 θα εκπληρώσω το πιο τρελό όνειρο μου, θα βλέπω BJ και αυτό δεν το αλλάζω με τίποτα στον κόσμο!!!:)Πάντως η πηγή μου ήταν αξιόπιστη!!!8)