Aerosmith @ Καραϊσκάκη, 20/06

Εμείς θα τα συνδυάσουμε! :stuck_out_tongue:

Μεγαλο νεο και θα ψηνομουν σε αλλες συνθηκες, αλλα ειναι αδυνατο, θα ειμαι Γαλλια τοτε και γυρναω Δευτερα… Θα περασετε καλα λογικα, αν εχει κεφια ο Steven…

ε ρε γούστα, θα γίνει της πόπης… γιουπι, γιουπι :):slight_smile:

ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΠΛΑ…
να πα να γαμηθει το sonisphere…EΔΩ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ AEROSMITH ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ

Δες τους στις 15/6 στο Ο2! :wink:

Αν υπάρχουν φράγκα όλα γίνονται…αν ναι και διάθεση…πάντως καλά νέα κιαυτά:!:

Μου φαινεται θα ναυλωσω ελικοπτερο…:p:p
20/6 γυρναω μαλλον απο Γαλλια και με βλεπω κατευθειαν στο ΟΑΚΑ…

Ποιος να μου το λεγε οτι εκει που ειχα χαμενες τις ελπιδες να τους δω, θα τους εβλεπα 2 φορες…

Τελεια…!!

Είναι λίγο ρίσκο το ΟΑΚΑ πάντως. Ούτε το μισό κόσμο από AC/DC υποθέτω πως δεν θα έχει. Όσοι πάτε να περάσετε καλά όμως…

Ξερετε το site της εταιριας??

Λογικά η σκηνή θα είναι στραμμένη προς τα επίσημα, όπως και στον Santana. Δε θα είναι όπως στους AC/DC δηλαδή.

Πάντως κι εγώ παίζει πολύ να είμαι εξωτερικό στις 20/6… ίσως τους πετύχω κάπου έξω όμως. Εντάξει, δεν είμαι και τόσο fan anyway…

Τι σημαίνει αυτό δλδ? Κανα σχήμα παίζει?

Παρέα θα το ναυλώσουμε!!! :lol: :lol: :lol:

Λεφτά να βρούμε να πάμε παντού…:frowning:

Ξέρει κανείς περίπου τι παίζουν;Γιατί 2-3 μου αρέσουν απο αυτούς και αντε κανα 2-3 τα ανέχομαι.Δλδ παίζουν παλιά ή καινούργια, μπαλάντες η πιο ροκ.Μην πάω και φύγω στο τέταρτο.
To dream on ξερωγώ παίζει;

ρε οτι και να παιζουν ειναι οι aerosmith ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Ελπίζω να μην είναι έτσι για να έχουμε και πιο φτηνά εισητήρια για να μαζέψει τον κόσμο που θα ξέρει μόνο το “don’t wanna miss a thing” και το “dream on”…:stuck_out_tongue:

Aerosmith και ΟΑΚΑ! Οι πιθανότητες να πάω sonisphere (αν και θα το γούσταρα περισσότερο) μειώνονται…:stuck_out_tongue:

ναι μονο με φθηνο εισητηριο θα εχει επιτυχια η συναυλια αυτη…φοβαμαι πολυ μηπως εχουμε αναλογη προσελευση με kiss…ετσι νομιζω τουλαχιστον…

Μπα, 10000 - 15000 υπολογίζω, και πάλι αρκετά δύσκολα. Με φθηνό εισητήριο θα τραβήξουν κόσμο και από άλλες μουσικές. Κανά 50άρι με 60άρι υπολογίζω.

Η αλήθεια είναι οτι το συγκεκριμένο αμερικάνικο ροκ δεν έχει τόσο φανατικό κοινό στην Ελλάδα…
Αλλά…το οακα είναι τεράστιο συν…
Βάλε οτι θα πέσει πολύ διαφήμιση (όπως με santana) θα παίζουν και τα χιτάκια στο ράδιο ολημερίς…
Εγώ πιστεύω οτι θα έχει πολύ κόσμο και θα είναι απο τις πετυχημένες συναυλίες της χρονιάς…

ναι οντως αμα ακολουθηθει η ιδια καμπανια με σαντανα ειμαι και γω πιο αισιοδοξος…
απο την αλλη ομως και zz top δεν περιμενα τοσο πολυ κοσμο και ηταν φισκα το κλειστο…