Afghan Whigs @ Vox, 29/5/12

http://www.mixgrill.gr/ar12560el_oiafghanwhigsstinathina.html

Επιτέλους!

Τους χάνω γιατί την ίδια μέρα έχω κλείσει Soundgarden στο Παρίσι. Θα τους δω στις 26 στο Pinkpop Festival αλλά χαμηλά στο line up, για λίγη ώρα. Θα είναι σαφώς καλύτερα εδώ. Τιτανομεγιστη μπάντα με frontman έναν από τους πιο χαρισματικούς μουσικούς του αμερικανικού εναλλακτικού ροκ των τελευταίων 25 ετών.

Θα λιώσω γιατί την επόμενη μέρα πετάω από Θεσσαλονίκη για Βερολίνο, αλλά θα βρεθεί λύση 8).

[B][SIZE=“4”]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!![/SIZE][/B]

οκ απλά η καλύτερη συναυλιακή χρονιά. αυτό.

3 απαντήσεις σε live τέτοιας μπάντας.

Απλά λυπηρό…

Όλοι είναι απασχολημένοι με τις εκλογές.

πωλειται εισητηριο για αυριο 30Ε
λεπτομεριες σε πμ οποιος ενδιαφερεται

Τι 30 ρε, 29 έχει κανονικά :D.

29 ειναι προπωληση
33 εχει πόρτα

τεσπα στα 25Ε η τιμη οποιος το θελει!

Το έχεις ακόμα;

δες πμ

+1, ετσι ειναι δυστυχως

Πως ηταν ρε παιδια? Εγω στο Pinkpop που τους ειδα σε μια κλειστη σκηνη-τεντα δεν τους ευχαριστηθηκα οσο θα ηθελα, χωρις να φταινε καθολου αυτοι, καλα επαιξαν. Ειχαν μετριο ηχο στην αρχη και μονο 11 τραγουδια. Αθηνα υποθετω θα ηταν πολυ καλυτερα

Αδέρφια γράφτηκα ως ψυχασθενής φανμπόης στο φόρουμ, μόνο και μόνο για να πω ότι ήταν απλά η καλύτερη συναυλία της χρονίας.

Φούλ ραπόρτο στο devilhornsmag.com.

(Δεν τρολάρω δόλια, απλώς όταν τίθεται ζήτημα Dull-ικό, θέλω να το ουρλιάξω απο τις στέγες. Κατηγορήστε με ασύστολα. Θ’αντέξω :D)

Από τις καλύτερες συναυλίες της χρονιάς, πολύ κεφάτος ο Dulli

Ευχαριστώ πολύ το rocking για την πρόσκληση :slight_smile:

Από το nick σου καταλάβαμε ότι είσαι φανμπόης [I]αυτού που πρέπει[/I] να είσαι 8), τα υπόλοιπα είναι πάνω-κάτω όπως τα λες, η συναυλία ήταν πολύ πολύ καλή!