After Forever Live @ Greece

Συμφωνα απο αυτο που εμαθα απο τον φιλτατο michaelmyers666 (Βtw, Welcome) και επισκεπτομενος το site του group…

Oi After Forever για 2 Live στην Ελλαδα Το Μάιο , συγκεκριμένα

[b]14-05-2005 Mylos Live Club, Thesoloniki (Greece)

15-05-2005 An Club, Athens (Greece)[/b]

http://www.afterforever.com/

Αγαπητέ Angel δεν βλέπω ανταπόκριση στο post σου και στενοχωριέμαι!
Όντως, ισχύει ότι 14/5 παίζουν στο Μύλο και 15/5 στο An.
…αλλά στο ΑΝ ??? Πόσο κόσμο να πάρει το Αn, 700 ατομά?
Τόσο αποτυχημένη προβλέπεται η συναυλία?
Έχουν καλό κοινό οι After Forever και είναι αρκετα αξιόλογοι. Αξίζουν τον κόπο.
Έχουμε μάθει τίποτα για εισητήρια?

(#&^$#& τις πανελλήνιες μου , &^#^^. Και αυτοί ρε γμτ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) μέρες πριν τισ πανελλήνιες βρήκαν να την κάνουν την συναυλία; :confused:

Φιλε μου τις απαντησεις τις ξερω αλλα αν τις πω θα πονεσουν πολλα , οποτε αστο … τωρα αν τους φερουν στο Αν , Θα πάω να τους δω Θεσσαλονίκη … τους έχασα μια φορα πριν 2 μηνες δεν τους ξαναχανω με τιποτα !!! και αν ειναι να τους δω δεν θα το κανω στο Αν.

To An παιρνει με το ζορι 450 ατομα.

Θέλω να ελπίζω ότι θ’αλλάξει ο χώρος που θα γίνει η συναυλία.
Το An δεν μπορεί ν’ανταποκριθεί σ’ ένα τέτοιο συγκρότημα.
Αν έχεις τη δυνατότητα πήγαινε Θεσσαλονίκη, για πολλούς όμως που δεν την έχουν θα είναι μεγάλο το μανίκι να τους παρακολουθήσουν σ’ ένα τέτοιο club.
Ας ευχηθούμε να είναι αυξημένη η ζήτηση για εισητήρια και να τους αναγκάσει να αναθεωρήσουν.
:evil:

Κοιτα , μακάρι να αλλάξει ο χώρος και να μην τρέχω Θεσσαλονίκες κλπ κλπ μακαρι να γίνει στο ρόδον η στο gagarin στο ροδον ετσι και αλλοιως εχουν ανοιχτη ημερομηνια (βλεπε αλλο θεμα με Νightwish 15 Μαιου) αλλα με τιποτα με τιποτα δεν θα παω να θαφτω σαν σαρδελα σε μια κωλουπογα για να δω live και μαλιστα Μαιο μηνα … Προτιμω να σκασω 100 eyro και να παω Θεσσαλονικη και να δω και τους φιλους μου (chryssa dutch κλπ κλπ ) παρα να δωσω 30 euro εδω και να τους δω στο Αν.

Το βασικό πρόβλημα του ΑΝ είναι ο ήχος. Δε θα καταλαβαίνουμε τι ακούμε στο μπουντρούμι. άλλωστε γι’αυτό παίζουν εκεί όλα τα hardcore κλπ συγκροτήματα γιατι δεν έχουν κανεναν εξεζητημένο ήχο. Βαβουρα ολέ!!!
Τουλάχιστον ενα Gagarin θέλουν οι AF

Τώρα που κονομήσαμε εισητηριάκι για Sabbath και χαλαρώσαμε…τι θα γίνει με τους After Forever?
Είχαμε κάνα νεότερο? Ακόμα ισχύει το An?
Μην ξενερώσουμε τελείως! :evil:

Πώς λέγεται ο κιθαρίστας τους;

Μετά την αποχώρηση του Mark Jansen τις κιθάρες ανέλαβε ο Sander Gommans.

Αναθερμαίνω αυτό το θέμα, γιατί μ’ενδιαφέρει κι έχει μείνει να αιωρέιται!
Προφανώς, μόνο εμένα ενδιαφέρει, αλλά αν ξέρει κάποιος κάτι νεότερο, θα ήθελα να ενημερωθώ.
Ακόμα το An ισχύει για τη συναυλία τους στην Αθήνα??
Υπάρχει καμμία ελπίδα ν’αλλάξει ο χώρος?
Please, answer me!!! :cry: :cry: :cry:

Η συναυλία είναι μέσα Μαϊου, δε νομίζω να ανακοινωθεί κάτι από τώρα.

Στη Θεσσαλονικη παίζουν 14 Μαϊου.
www.wizardliveproduction.com
8)

Πηρα τηλεφωνο το Αν και ειπαν οτι τελικα δεν θα παιξουν εκει οι After. Γνωριζει κανεις τπτ παραπανω?

Η συναυλία της Θεσσαλονίκης μεταφέρεται για το Νοέμβριο, οπότε λογικά και αυτή της Αθήνας.

Απ’ότι φαίνεται οι συναυλίες στην Ελλάδα αναβάλλονται.
Χρειάστηκε να μπεί στο χειρουργείο ο Sander Gommans με οξεία σκωληκοειδίτιδα και έχουν αναβληθεί αρκετά shows. :cry: :cry: :cry:
Αλλά εδώ που τα λέμε απ’το να τους βλέπαμε στο An… :wink:
Ας περιμένουμε το φθινόπωρο μήπως κλείσουν πουθενά καλύτερα!
8O