Agent Steel-Vicious Rumors 21 Σεπτεμβρη!

Μπραβο ρε μαγκες που φαιρνετε αυτες τις μπαντες!Να μια πολυ μεγαλη συναυλια για τους λατρεις του US/POWER και οχι μονο!Αλλα ρε παιδια γιατι στο Underworld?Πιστευω το Gagarin θα ηταν μια χαρα!

Πολύ δυνατό πακέτο…Αλλά γιατί στο Underworld??:-k :-k

Για να λιωσουμε απο την ζεστη για ακομα μια φορα…:evil:

Ρε παιδιά, ακούνε πάνω από 150 άτομα αυτές τις μπάντες; :-k
Δεν νομίζω! :roll:
Μόνοι μας θα είμαστε στο Underworld, ούτως ή άλλως…

Vicious Rumors έχω δει, αλλά περιμένω με ανυπομονησία τους Agent Steel! :yahoo:

“…Masters of metal, agents of steel
Masters of metal, agents of steel
Masters of metal, agents of steel
Masters of metal, agents of steeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal…” :metal:

Δεν μπορει να μην τις ακουνε ρε γαμωτο!!!Γνησιες 80s μπαντες και να εχει μονο 150 ατομα?Και ειδικα αυτες οι 2 εχουν και ιστορια!!
Τοσοι πολοι το εχουν γυρισει στο nu και στο prog αλα Τool πια?:-k
Τεσπα οσοι θα παμε στανταρ θα γουσταρουμε!!

ΑΑ και ελπιζω να ερθει ο Θεος Rivera με τους Vicious!!

[SIZE=“5”]ΠΩΠΩΠΩ!!![/SIZE]

μου εφτιαξες τη μερα!!! :band: :yahoo: :drunk:

Digital Dictator και τα μυαλα στα καγκελα!!! :rockon:

Το ήξερα εδώ και αρκετο καιρό για τη συναυλία. Πολύ απλά δεν χάνεται! Αυτή τη στιγμή το US Power είναι το αγαπημένο μου ιδίωμα! Θυμάμαι πώς είχα κάνει κι ένα δημοψήφισμα το οποίο όπως ήταν αναμενόμενο πήγε άπατο… Αν δεν κάνω λάθος τον Οκτωβρη παίζουν και οι Riot! Είναι κρίμα πάντως να υπάρχουν τόσες φοβερές μπάντες από τα 80’s και σχεδόν κανείς δεν μπαίνει στο κόπο έστω να κατεβάσει κάτι από αυτές… Τώρα πλέον τα πάντα βρίσκονται! Αλλά προτιμούν όλοι να ακούσουν 10 μπάντες οι οποίες αντιγράφουν τους Tool. Εστω να ακουγαν 9 “κλωνους” των Tool και να έψαχναν μία μπάντα από τα ένδοξα 80’s κάτι θα ήταν κι αυτό!

Trelh sunaulia kai elpizw oi Agent Steel na paiksoun polu apo to palio uliko.Rager kai ta muala sta kaggela!

Sep. 04 - Dortmund, Germany - Tarantula
Sep. 05 - Frankfurt, Germany - Nachtleben
Sep. 06 - Weert, Netherlands - De Bosuil
Sep. 07 - Eeklo, Belgium - Meetjeslands Metalfest 4 (CC De Herbakker)
Sep. 08 - Noordwijk, Netherlands - Join
Sep. 09 - Rijssen, Netherlands - Lucky & Co.
Sep. 10 - Pratteln, Switzerland - Z7
Sep. 11 - Lyon, France - CCO
Sep. 13 - Madrid, Spain - Ritmo & Compas
Sep. 14 - Palencia, Spain - Carabel
Sep. 15 - Bilbao, Spain - Santana 27
Sep. 16 - Barcelona, Spain - Salamandra
Sep. 18 - Treviso, Italy - New Age Club Roncade
Sep. 19 - Montegranaro (Fermo), Italy - Tana delle Tigri
Sep. 21 - Athens, Greece - [to be announced]
Sep. 22 - Thessaloniki, Greece - [to be announced]

Sep. 23 - Skopje, Macedonia - [to be announced]

να και οι μεχρι τωρα ημερομηνιες. με το macedonia δε συμφωνω μπαι δε γουει:p

Αυτο που λες ειναι μια μεγαλη πικρη αληθεια!!Αυτα σερβιρουν τα media αυτην την εποχη…και ελαχιστοι απο αυτους ξερουν τον θησαυρο των 80s!!Οποιος βρει κανενα setlist ας το ποσταρει!

Έλα ρε αυτά είναι νέα λέμεεεεεεεεε!!! :smiley:

Πράγμα πού το διαπιστώνεις πολύ εύκολα σε αυτό το forum! :wink:
Και καλά αν ακούς Tool & SOAD είσαι ψαγμένος επειδή ακούς κάτι καινούριο… Μόνο πού το καινούριο δεν είναι απαραίτητο να είναι κατι “φρέσκο” χρονολογικα. Εγω θεωρώ “καινούριο” ακόμη και κάποια μπάντα πού θα ακούσω αύριο η οποία μπορεί να υπάρχει 20 χρόνια κι όμως να μη γνωρίζω την ύπαρξη της… Άντε, γιατί έχει παραγίνει αυτό το θέμα με τους ανοιχτομυαλους και τους κολλημένους…

Τι ήθελες και το 'πες αυτό φίλε μου;
Ξέρεις τι έχεις να ακούσεις τώρα από τους “ανοιχτόμυαλους”; #-o :wink:

e re glentia :stuck_out_tongue: !!! XALARA !!! XALAROTATA !!!:smiley:

Τα πιο προσφατα album των Agent Steel λενε τιποτα?Εχουν ακομα εκεινο τον εκπληκτικο Βραζιλιανο κιθαριστα στη lead κιθαρα?

Το Order of the Illuminati του 2003 κατα την δικη μου γνωμη γαμαει!Τωρα βγαζουν και καινουριο αλμπουμ…για να δουμε!

[SIZE=“6”]144.000 Gone[/SIZE]

To Skeptics Apocalypse ήταν δισκάρα!!
Νταξ, και το Unstoppable Force. Έχω και άλλα δύο μεταγενέστερα αλμπουμ τους αλλά δεν με εντυπωσίασαν. Άλλα η συναυλία θα είναι cool πιστεύω!

εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια! δεν τα χω ακουσει, αλλα σιγουρα θα πεσουν ακροασεις πριν το λαιβ…:smiley:

Το Omega Conspiracy δεν μου άρεσε και τόσο, ενώ το Order Of The Illuminati μου φάνηκε αρκετά καλό. Εκτενέστερα έχω αναφερθεί κάπου αλλού όσο αφορά τους Agent Steel.

Παιδες τσεκαρετε το καινουριο κομματι των Agent Steel στο myspace τους! http://www.myspace.com/agentsteel !!!

Fashioned From Dust λεγετε και γαμαει!!
Μακαρι να ειναι ετσι ο νεος δισκος!