Ηails!

Ενα δεν περιμενα εδω μεσα. Να μου πουνε για τα τραγουδια μου, χεχε. Σε φχαριστω. Ο γιαννης παιζει σε αυτο μονο σαν καλεσμενος. Βασικά όλοι guests ειναι. Μονος μου ειμαι…:frowning:

τα πάντα να περιμένεις εδώ μέσα (βασικά μόνο παστίτσιο δεν φτιάχνουμε) :p:p .

ωραία, αφού έχεις και γκεστ συμμετοχές, να προσκαλέσεις και τα παιδιά απο τους ALT TC (Κερκυραίοι είναι και αυτοί αν δεν με γελάει η μνήμη μου). Θα έχει ενδιαφέρον μία μείξη των τραγουδιών σου με punk. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν ακούω punk. Με τα παιδιά είχαμε παίξει στο ιδιο φεστ. εδω το '97, Πλάκα είχε.

ναι ρε, έτσι και αλλιώς το ανέφερα χάριν ευθυμίας βασικά επειδή είναι το πρώτο κερκυραϊκό γκρουπ που μ ήρθε στο μυαλό. και εγώ δεν πολυ ακούω πάντως το στυλ που παίζεις αλλά τα τραγούδια σου μου αρεσαν, οπότε μία η άλλη πανε αυτά.

Ουτε εγω ακουω το στυλ που παιζω, χαχαχαχα!!!
Σε πολλούς παντως αρέσουν που δεν είναι το στυλ τους.

:lol::lol::lol::lol:

παντελώς ασχετο αλλα μιας και λέγατε για τους alt tc και επειδη πολυ προσφατα συζητούσα με τον μπασιστα τους, Δωρο, (τωρα 36 ετων), πλεον ακολουθει εντελως αλλα μονοπάτια στη μουσικη και ασχολείται με την psychedelic trance και την electronica γενικοτερα. Μου είπε οτι μονο αυτη τον εκφράζει πια. Επίσης γράφει μουσικη και παιζει σε τοπικα μαγαζακια στην κερκυρα. Το myspace του ειναι αυτο αν ενδιαφερεται κανεις:

http://www.myspace.com/fullface21

Καλά αυτό το ξέρω…:slight_smile:

Καλως ηρθες!Μιας και ακους Black θελεις να γινουμε φιλοι ?

Μου αρεσει που ανοιχτηκε το thread μου μετα απο μηνα, χαχα…

Οσοι ακουνε black ειναι φιλοι μου φυσικα και οχι μονο :wink: