Συναυλίες που χάσαμε και μετανιώνουμε γι'αυτό (aka- the klama thread)

^
Τι μαλακας. :lol:
Παιζεις με τον πονο μου αλητη…:stuck_out_tongue:

Δηλαδη πως μπορουσε ο μεσος φαν να μαθαινε για τη συναυλια ??
Αφισα πουθενα, το ροκινγκ εδειχνε μονο για τα αλλα μερη, οποτε λογικα σκεφτηκα οτι εδω δεν θα παιξει.

Προφανως ενημερωση απο τα ΜΜΕ, ουτε για αστειο. Ανυπαρκτη ως συνηθως.

Νταξει σε οτι αφορα τις αφισες εξαρταται μαλλον απο το ποιος διοργανωνει την καθε συναυλια.
(πχ αφισες Satyricon ειχε γεμισει η πολη.)

Υπάρχουν άλλα 2-3 metal sites που γενικά σε συναυλίες είναι πιο έγκυρα,ψάξτα.metalzone και metaleagle

(οχι οτι θα μπορούσα να πάω αλλά…)

Mono μαζί με 10μελή ορχήστρα 8 & 9/5 στη Νέα Υόρκη

Άμα μόνο που τα ακούς από το youtube σου σηκώνεται η τρίχα δεν μπορώ να φανταστώ πως θα ήταν από κοντά.


muse:(

Θα χάσω πολλά πράγματα αυτό το καλοκαίρι:(, λόγω αφραγκιάς:-s:!:

vicious rumors-metal church to 94. μετά από λίγους μήνες σκοτώθηκε ο Ace… θα μετανιώνω μια ζωή γιά αυτό. γιά να πάω θα έπρεπε να ρισκάρω κοπάνα από το φροντιστήριο και να ντιμπλάρω τον κέρβερο τη μάνα μου και τελικά προτίμησα την “εύκολη λύση”… ήμουν 15, ίσως και να δικαιολογούμαι αλλά προσωπικά νιώθω άσχημα ακόμα και μετά από 15 χρόνια.

Εγω απο φετος εχω το ελευθερο να πηγαινω σε συναυλιες απο τους δικους μου…Χαρα εγω κτλ…Δεν πηγα σε διαφορες συναυλιες που ψηνομουν (Kreator, Up the hammers κ.α.) επειδη δεν ειχα παρεα ή δεν εκατσε. Ενταξει δεν με πειραξει ιδιαιτερα. Σκαει ομως η βομβα μεγατονων.AC/DC… Ε του πουστη σκεφτομαι, δεν παιζει να το χασω…Το ειπα στον κολλητο μου δεν ηθελε. Εψαχνα ατομο να παω, ελα που ομως δεν ακουει κανενας…Ματαιες προσπαθειες. Ακομα στεναχωριεμαι που δεν πηγα. Υπερτατη μαλακια. Απο δω και περα, θα πηγαινω σε οποια συναυλια θελω και μπορω και οποιος θελει ερχεται…

Δεν πήγα στους Camel στην τελευταία περιοδεία τους! Είχαν έρθει και στην Θεσσαλονίκη αν θυμάμαι καλά… το ίδιο και με τους Fates Warning, αν και αυτοί τουλάχιστον λογικά θα ξαναέρθουν απο τα μέρη μας κάποια στιγμή.

Δυστυχώς οι Motley Crue…
Ας όψεται η εξεταστική :frowning:

Xτες έπαιζαν οι GOGOL BORDELLO και δεν πήγα…

Δεν εχασες και πολλα.Καλυτερα ηταν στο Καραισκακη.

Pearl Jam - 2006 - Torino
Tool - 2006 - Torino
Mike Patton + Zu - 2008 - Torino

Έχασα τους Anathema που παίζαν τώρα τον Νοέμβριο…Αλλά δεν παίζει…Θα πάω Κρήτη μόνο και μόνο για αυτούς!!!

satyricon το μαη φετος την τυχη μου μεσα! παντρευοταν η θεια μου.

εγώ πιστεύω πως η μάνα slayer θα σε άφηνε να πας

Ειμαι ενας Manowaras, που δεν εχει δει Manowar…τι να λεμε τωρα…την πρωτη δεν ακουγα μεταλ… την αλλη πανελληνιες,την επομενη αφραγκιες…Το σκασα το μεγαλο μυστικο.
I am a sad puppy now,τωρα που το ξαναεφερα στη μνημη μου :(:(:(:(:(:(:(:(:frowning:

Είσαι φολς.

οι σκέψεις μας είναι μαζί σου

φιλε , με την ιδια ακριβως λογικη και για τους ιδιους λογους εχασα τους wasp…:frowning:
επισης εχασα και slipknot…(προσωπικα τους μισω αλλα ηθελα να παω επειδη θα γινοταν της πουτανας)…

Manowar το 2007.Την ώρα που παίζανε οι θεοί εγώ φύλαγα σκοπιά στην Αυλώνα :cry: