Συναυλίες που χάσαμε και μετανιώνουμε γι'αυτό (aka- the klama thread)

Έχασα τους AC/DC στο ΟΑΚΑ επειδή δεν είχα με ποιον να πάω και μετά την συναυλία έμαθα ότι είχε περισσέψει ένα εισιτήριο στον θείο μου #-o

Ωχ αυτό πόνεσε.

σλιπνοτ…:frowning:

Εγω δεν ειχα αλλα λεφτα να δωσω… Και εμαθα μετα οτι η αδερφη μου η κωλοφαρδη (να λειπουν οι εξυπναδες :p) μπηκε τζαμπα απο την αρχη της συναυλιας.

Αυτο που με καιει πιο πολυ παντως ειναι οτι εχασα τους Tool. Ναι… τετοιος τραγελαφος ειμαι. Ακομα κλαιω. :frowning:

Πολύ καλό νέο μπορώ να πω!! Φτιαχτηκα τώρα!

dark tranquillity νοεμβριος 2007
the haunted φετος

και εγω στεναχωρηθηκα που εχασα Haunted.
Επισης που ξεχασα οτι ηταν στις 2 ιουλιου Hatebreed (για τζαμπατζης θα πηγαινα, αλλα ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ… ο μαλακας το θυμηθηκα 3 μερες μετα)

σε νιώθω :frowning:

Αν και δεν ειχε αρχισει ακομα για τα καλα η συναυλιακη μου καριερα τουτο δω:(

Τους εχω δει εκει(μ’εχει καπου στο βιντεο)κι αλλη μια φορα παλιοτερα.

Μιλαμε για πολυυυυυυυυυ ξυλο.

WHITE SNAKE :frowning:
NIGHTWISH :frowning:

LIPAME POLI GIATI STIN MIA SUNAULIA EIXA TIN EUKERIA NA PAO NA DO TOUS WHITE SNAKE
KAI I VLAKIA ITAN POU DN PIGA GIATI DEN EIXA PAREA .

Α! Και Nevermore εκτος απο Tool. Γουσταρα τρελα να παω αλλαδε μπορεσα. Τουλαχιστο μου ειπανε οτι ο ηχος και γενικα η οργανωση ητανε δια τον φαλλο, οποτε ισως και να ειναι καλυτερα που δεν πηγα :stuck_out_tongue:

κι εγω θα μπορουσα να παω, αλλα δεν εκατσε τελικα.κι απο οτι εμαθα το live γαμησε.

Aπο περιγραφες φιλου,το “γαμησε” ειναι λιγο:(

nine inch nails,faith no more 2009

Για τη μονη συναυλια που δεν προκειτε ποτε να συγχωρησω τον εαυτο μου που δεν πηγα ειναι η τελευταια συναυλια των At the Gates.Ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα και αν σκεφτει κανεις οτι ηταν η τελευταια τους συναυλια σαν συγκροτημα εβερ κανει ακομα χειροτερη την κατασταση.

Πολυυυυυυυυυυυυυυυ ξυλο ομως !

Πάτρα 2003 στο συνεργειο…Αξεχαστο live…το πρωτο βιωμα μου στο wall of death…:lol:

Και δικο μου. 8)
Τα εχουμε ξαναπει πολλακις.Αυτο το λαηβ ηταν απιστευτο !

Integrity το 2003. Επαιζε τρελο μανικι, αλλα επρεπε να παω τελικα.