Συναυλίες που χάσαμε και μετανιώνουμε γι'αυτό (aka- the klama thread)

nevermore :frowning: :frowning:
tool:(

Και στο λεγα γω αλλα δε μ’ακουγες.[-X

Ασε ρε γμτ κι εχω βαλει το To Die For δυο φορες απ οταν ξυπνησα. Επρεπε να παμε. Αλλα το ξερεις οτι εκεινη τη μερα ειχα τρελο ζορι.

α ρε γμτ, που να τους ξαναπετυχουμε τωρα αυτους. Γι αυτο θα βαλω μια ονειρικη σκεψη - σφηνα: Integrity πακετο με Earth Crisis. ηφγηδγφηδγ. Κατι τετοιο δε νομιζω να γινει ποτε, αλλα αν το βλεπαμε, θεωρητικα, μιλαμε για billing που θα με ψηνε ακομα και για ταξιδι εξω.

Primordial και Nargaroth :frowning:

satyricon:(kai sodom…p 8a xasooooooo

Eχουν ερθει 3 φορες ρε.Και καπου διαβασα οτι παιζει να ξαναρθουν απο Γεναρη…

Οι Nargaroth εχουν ερθει Ελλαδα ? Ποτε ? Το 1776 ? :lol:

κάπου το 2007 νομίζω… :-k

Η χθεσινή Εvergrey…

To 1776 ηταν πλακιτσα παντως για ενα κολλημα που εχει ο mainman τους με τις
χρονολογιες.Εξω να δεις δουλεμα που τρωει.Μουσικα προκειται για πολυ καλη μπαντα
παντως.

Αt the gates(επειδη δεν τους ηξερα (καθολου ομως-απιστευτο)
Iron maiden(δεν υπαρχει συγκεκριμενος λογος)

Σ’ αυτά τα δύο ήθελα κι εγώ:cry:

Αt The Gates ε ? :har::har::har::har::har:

Απο τις καλυτερες συναυλιες που εχω δει ποτε !

Kρυψου…

ευτυχως at the gates ειχα παει…:stuck_out_tongue: εκεινες που εχασα ηταν the haunted λογω χρηματων soulfly παλι λογω χρηματων γιατι ειχα παει την προηγουμενη βδομαδα kreator αλλα εμαθα πως το λαιβ δεν ηταν οτι καλυτερο…τι αλλο…pestilence αν και εκει ακουσα τα ιδια διαβασα το report και δεν ενιωσα τοσο ασχημα που δεν πηγα.hatebreed που εχασα χωρις ιδιαιτερο λογο…scorpions δεν πηγα γιατι ο μπαμπας ηθελε κερκιδα και δεν ειχαν μειενει εισητηρια και δεν ηθελε ορθιος:lol: ααα και 2 παλιες απο το 2007 cannibal corpse στο an και suffocation!!#-o

Blind Guardian Το 2007 :frowning:

Εγω δεν ηξερα καν οτι ερχοντουσαν για λαηβ. :frowning:

Tρομερό λάιβ οι suffocation! Ένα από τα καλύτερα λαιβ που έχω δει για το είδος.

Ασε μην μου το θυμιζεις, δουλευα εκεινη τη περιοδο και δεν μπορουσα να την κοπανησω και αρρωστησα απο τα νευρα μου!!!
Ευτυχως φετος αποζημιωθηκα εις διπλουν8)

Ska-P :frowning:

Έβλεπα κάτι βιντεάκια στο utube από κάτι φίλους που χόρευαν σαν παρτσακλά…και ζήλεψα:(

Gojira - Testament - Blind guardian - hEAVEN & HELL