Φλερτάρετε ΕΔΩ (aka Οι κονταρομαχίες των τιτάνων)

μα οχι με μανογουορ με μεγαλωσε ο μπαμπας μου,εχω ολα τους τα βινυλια γιατι να μην τους ακους??

μονο κρητικα μην μου μιλας γιατι δεν τα καταλαβαινω:p

'α σε μάθω εγώ θέλει περιστερά μου.

Oι κρητικοι που απαρνιουνται μουσικες,ιδεολογιες και αντιληψεις ΕΤΩΝ,για μια γυναικα,να παρουν ΠΟΥΛΟ
-AKOYΣ ΜΛΚ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΡΝΙΟΣΟΥΝΑ ΠΡΙΣΤ ΧΤΕΣ ΚΤΛ???(καλα,σε εχω κανει ρομπα ηδη σε παρεα ε)-
…οι παντελονατοι να μεινουν…

Οι Κρητικοί δεν ακούνε ΠΟΥΣΤ ΡΟΚ, φίλος :!:

τι ειναι πουστ ροκ??

(ωχ ηδη εχουμε 3 κρητικους στο φορουμ:roll:)

Πολύ περισσότεροι από 3 είναι, αλλά γνήσιος είναι μόνο ο υποφαινόμενος. 8)

Το ΠΟΥΣΤ ΡΟΚ είναι το πραγματικό όνομα αυτού που ο πολύς κόσμος ξέρει ως “post rock”. Για περισσότερα, ρώτα τη λου(μ)πίν(α) από πάνω.

Τι λεει εδω ρε Γρακχε;; Τους πριστ ρε;;

KAI ΣΥ ΡΕ ΜΛΚ,ΑΜΑ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΚΟΥ ΚΑΡΒΕΛΑ,ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ!!!κρητικος που ακουει καρβελα…ΚΑΙ ΛΕΣ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΟΥΣΤ ΡΟΚ…???ΚΡΗΤΙΚΕ ΤΟΥ Π@@ΤΣΟΥ???

Βlack,μην τον ακους,ειναι απο αυτους τους κρητικους που υπαρχουν εδω και κει και λενε ‘‘ναι,καταγομαι απο κρητη’’ απλα για να ψαρωνουν κοσμο…ρουτ παταει μετα απο πολυ παρακαλεμα…οπωτε αστον,μην το κουραζεις…θα τα πουμε σε κανα ρουτακι…8)

καλε μου lupin θελω μια ενημερωση για το πουστ ροκ

ποσοι κρητικοι δλδ υπαρχουν??
(φανταζομαι ομως κρητικια μονο μια ε?8))

βρες τα χτεσινα του ποστ,στις φατσες η επιστροφη,να δεις γτ χαλι μιλαμε…

κρητικη βεντετα στο ροκιν;

Λοιπόν αρκετά μ’ αυτές τις αηδίες! Δεν απαρνήθηκα τίποτα στην ουσία, πήρα ένα ρίσκο για να δείξω ότι είμαι τολμηρός και μου βγήκε! Βουλώστε το πια!

Και αφήστε με επιτέλους να τα πω με την περιστερά μου.

Lupin μην εξαπτεσαι :frowning:
Γρακχε εισαι πουλημενος ρε.

κρητικη βεντετα στο ροκιν;

μονο οι κρητικοι εχουν βεντετες:p

lupin ειδα τις φωτο σου στο myspace και νομιζω σε εχω πετυχει (σχεδον σιγουρα) ηρακλειο

φρίντομ, λίγο πιο μεγάλη φωτό την άλλη φορά παρακαλώ. Παραπονιούνται απ’την Αντίς-Αμπέμπα ότι δεν φαίνεται.

Φρηδομ μπορεις και πιο μεγαλη πικ. Το πιστευω.

Ωωωω μπληντιν, πιασε κοκκινο!

Μα την Παναγία, όποιος ξαναπεί ή υπαινιχθεί ότι είμαι πουλημένος θα τονε σφάξω στο γόνατο τον κερατά.

Φύγετε επιτέλους, αντροχωρίστρες! :frowning:

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

βαριομουν το ρισαιζ σορρυ γκαιζ

Ζηλια αλερτ!

:cold: :cold: Που εχει επιλογη για autoban?