Νέο album AudioSlave

Α? Χαρις σε ποιον εγιναν δηλαδη μεγαλοι οι Soundgarden?[/quote]

Στον Βυσσινόκηπο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχα.
Ειδικά για τον Cornell, το σχόλιο είναι πέρα βρέχει.

Δεν συμφωνώ μόνο στο 3. Προσωπικά δεν μου άρεσε με εξαίρεση το τρομερό Ι am the highway

Όσο για το χάρη σε ποιον έγιναν ότι έγιναν οι Soundgarden ο τελευταίος είναι o Kim Thayil. Shepherd και Cameron γράψανε πολύ περισσότερα κομμάτια από αυτόν πόσο μάλλον ο Chris. Απλά μετά τη διάλυσή τους ο Cornell φλίπαρε. Ο Τhayil απλά εξαφανίστηκε[/list]

O Cornell περαν του οτι εγραφε πολλα απο τα τραγουδια τους, εγραφε και τους στιχους και με τις φοβερες του ερμηνειες τα εξυψωνε ακομα περισσοτερο.

Ο Kim thayil πιστεύω είναι απο τους πιο υποτιμημένους κιθαρίστες ever.Έχει γράψει τρομερά κομμάτια.Και γενικώς τα κομμάτια των soundgarden ήταν αποτέλεσμα συνεργασίας ολου του group.Ο cornell απλώς τα απογείωνε με την γρέτζα και γαμάτη φωνή του. :twisted:

γρέτζα…
χαχαχ…

www.crackhitler.com

και για ποιό λόγο ακριβώς μας ενδιαφέρει η άποψή σου, ιδιαίτερα όταν δε μπαίνεις καν στον κόπο να συζητήσεις? και τι ακριβώς πρσφέρει το site σου.

Anyway, το νέο Audioslvae κυκλοφορεί εκτός της κανονικής έκδοσης σε limited edition με dvd το οποίο περιέχει ένα σωρό πράγματα απ’ ότι γράφει και μάλιστα λέει ότι έχει τη μπάντα να παίζει ζωντανά (λογικά studio) τα νέα κομμάτια. Και γαμώ λοιπόν. Και η πλάκα είναι πως η απλή από τη limited edition είχαν την αστρονομική διαφορά του…ενός ευρού.

Για την ιστορία πήγε την πρώτη εβδομάδα κυκλοφορίας του στο #2 του Billboard και αρκετά ψηλά σε διάφορες άλλες χώρες.

Η άποψη σου ποσώς μας ενδιαφέρει όταν απαντάς μονολεκτικά και με υφάκι. Και όντως, ναι, σταμάτα να κοτσάρεις το site σου στα posts.

Sorry για τη διακοπή της συζήτησης, συνεχίζουμε :slight_smile:

8O Εγώ την πήρα και έχει μόνο 16 λεπτά από συνεντεύξεις, και από κάτι σαν video clip!!!

Δε μπορώ να πω πως μου αρέσει ιδιαίτερα. Χώνει μεν, έχει δύναμη, πάθος αλλά οι συνθέσεις δε μου κάνουν κλικ. Λείπει το ευκολομνημόνευτο κομμάτι πιστεύω. Νομίζω το Exile μου άρεσε πιο πολύ…

8O Εγώ την πήρα και έχει μόνο 16 λεπτά από συνεντεύξεις, και από κάτι σαν video clip!!!

Δε μπορώ να πω πως μου αρέσει ιδιαίτερα. Χώνει μεν, έχει δύναμη, πάθος αλλά οι συνθέσεις δε μου κάνουν κλικ. Λείπει το ευκολομνημόνευτο κομμάτι πιστεύω. Νομίζω το Exile μου άρεσε πιο πολύ…[/quote]

To Exile είχε το be yourself, αλλά τούτο είναι καλύτερο
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8O Εγώ την πήρα και έχει μόνο 16 λεπτά από συνεντεύξεις, και από κάτι σαν video clip!!!

Δε μπορώ να πω πως μου αρέσει ιδιαίτερα. Χώνει μεν, έχει δύναμη, πάθος αλλά οι συνθέσεις δε μου κάνουν κλικ. Λείπει το ευκολομνημόνευτο κομμάτι πιστεύω. Νομίζω το Exile μου άρεσε πιο πολύ…[/quote]

είπα γράφει…γιατί πετάχτηκα από τη δουλειά και το πήρα. Το γύρισα να το ακούσω / δω κλπ.

Στο πίσω μέρος γράφει : contains film directed daunny cunch, exclusive interview and footage of Audioslave performing the songs from the album, the band share their thoughts on the inspiration of jumping back into the studio right after touring as well as reflection on their songwritning process and recordings.

Αυτό είδα και έγραψα…

:x από κάτω γράφει running time : approx. 16 minutes.

Μούφα. Τσάμπα η χαρά. :-#

Ναι ρε γμτ. Μα αφού βάζεις που βάζεις extra DVD, βάλε ρε φίλε κάτι παραπάνω! Τι να τα κάνουμε τα 16 λεπτά;
Των Maiden πχ είναι πολύ καλύτερο: Και μισή ώρα, και βίντεο και φωτογραφίες…Αυτό μάλιστα!

:lol: :lol: Σε χάλασε ο όρος μεγάλε ε?Δηλαδή στο χωριό σου πως το λες εσύ για να καταλάβουμε?

Τέσπα.Από τα λεγόμενα σας πρέπει να είναι καλό δισκάκι.Οπότε θα το αγοράσω μάλλον.Θα επανέλθω μετά την ακρόαση :twisted:

Μετά από καλό λιώσιμο του ΣΚ μπορώ να πω ότι είναι και γαμώ τους δίσκους.

Στο DVD τα λένε ωραία, ειδικά εκεί που μιλάει ο μπασίστας για τους Rush ως κύρια επιρροή του.

Ο δίσκος αυτός έχει πολύ groove, πολύ δύναμη και πολύ όμορφες μελωδίες.

Outside trippin’ in the broken city…

Φέτος ο Chris συμπληρώνει 10 χρόνια σε κώμα. (Μετά από το τρομερό Down on the upside) Ελπίζω κάτι να τον ξυπνήσει επιτέλους

καλύτερα να συνεχίσεις εσύ τον ύπνο σου…

Θίχτηκες; Δεν το ήθελα συγνώμη…

παρακαλώ