Album Exchange

Φτιάχνω ένα google form -> βάζει ο καθένας ένα άλμπουμ που του αρέσει -> βγάζω τυχαία ζευγάρια -> έχουμε 5 μέρες να ακούσουμε το άλμπουμ που μας ανατέθηκε και να αφήσουμε ένα review τριών σειρών (ή τριών παραγράφων). Τέλειο για να διευρύνεις τους οριζοντες σου ή για να βρεις καποιον να ακουσει αυτα που θελεις να προτεινεις αλλα κανεις δεν δινει σημασια. Επισης μπορουν να υπαρχουν και θεματικες εβδομαδες.

εμπρός

edit:

12 Likes

Υπαρχουν τιποτα κανονισμοι για το πρωτο γυρο? Χρονολογια, ειδος ?

Εκανα submit! Ωραιο τοπικ.

ελευθερο το πρωτο

εχω ηδη λαβει απο Anhydriis και quintom

2 Likes

Πολύ καλή ιδέα!

Πράγματι καλή ιδέα.

Εξαίρετη ιδέα, έστειλα και εγώ!

Έστειλα κι εγώ. Που θα αναρτούμε τις σκέψεις μας; Εδώ;

Έβαλα κι εγώ!

Νομιζω ειπε θα μας βαλει σε ζευγαρια οταν στειλουν αρκετοι αν καταλαβα καλα

2 Likes

Εστειλα κι εγω! Θα ηταν καλη φαση νομιζω καθε review να ειναι ξεχωριστο νημα και για να δημιουργηθει μια ωραια βαση δεδομενων απο reviews με σχολια απο κατω, αλλα και επειδη αν τα γραφουμε ολα εδω θα γινει μεγαλος αχταρμας στο thread

Ξεχωριστό νήμα δύσκολο. Πιστεύω πως αν ποστάρει ο καθένας εδώ τη γνώμη του, θα είναι καλά. Γράφουμε όλοι όσοι συμμετέχουμε στην “πρώτη φάση” το review μας, αν είναι μπορεί να υπάρξει και κάποια καταχώρηση και έπειτα περνάμε στην επόμενη φάση όπου επαναλαμβάνεται αυτή η διαδικασία και ούτω καθεξής. Έτσι το βλέπω εγώ, τουλάχιστον.

Εβαλα και εγω - προσπαθησα να βαλω κατι αγνωστο σχετικα για να ανοιξουμε τους οριζοντες οπως αναφερθηκε :smiley: Αν και το εχω ποσταρει ηδη καπου εδω.

1 Like

Οχι ρεεεεεε, τι ξεχωριστο νημα για καθε δισκο, εδω ολα χυμα να γουσταρουμε! Που να τα ψαχνουμε στο μελλον. Ποτε θα βγουν τα ζευγαρια της κληρωσης, τι γινεται με αυτην την ΟΥΕΦΑ, θελω να κανω scouting στον αντιπαλο

4 Likes

Έχω βάλει κι εγώ, post counter +1

1 Like

17 μεχρι τωρα. Ζευγάρια λογικα το βράδυ. Θα μας κάνουν την τιμή οι @Kostas_L @Aldebaran @Ktn @Rebel;

οι κριτικες εδω και απλα σκρολαρεις ή πατας στην αναζητηση. Μην κανετε μεγαλα σχεδια. Οι παλιοι θυμουνται το ολο εγχειρημα με τα αλμπουμ των 00s. Άσε που μπορει οι μισοι να ξενερωσουν με το αλμπουμ που θα τους τυχει/με την κριτικη που θα λαβουν και να μην συμμετασχουν ξανα

7 Likes

Αυτό ισχύει κυριολεκτικά για 3 σειρές ή 3 παραγράφους, ή ήταν σαν να λες “γράψτε λίγα ή πολλά”; Ψηφίζω το πρώτο, θα έχει πιο πολλή πλάκα (ορ νοτ)

ο καθενας γραφει οσο θελει. Τρεις σειρες να ειναι το μινιμουμ λεω. Παιζει ρολο και το τι λες σε αυτες τις τρεις σειρες φυσικα.

Εγω δεν παιζει να γραψω 3 γραμμες, ειμαι πολυλογας :smiley: Αν γραψω 3 γραμμες μαλλον σημαινει πως δεν μου αρεσε καθολου και το ακουσα καταναγκαστικα

1 Like

Body seems unclear, is it a complete sentence?
Body seems unclear, is it a complete sentence?
Body seems unclear, is it a complete sentence?

(γάμησε ο δίσκος)

^πχ

3 Likes