Albums στα δεσμά τους - σπάστε τα! (ή αλλιώς το Prison Break των δίσκων/CD)

και το let the blood, ομορφουλι ειναι, αλλα αυτο το thunder on the tundra ειναι εποοοοοοοοος

there’s thunder THUNDEEER…on the tundra…there’s giaaaants… πωω το χωνω καπακια

Ξεθαψα και εγω τον δισκο το πρωι :Ρ

70 δισκους λεει ο αρχικαμμενος Angmar χαχαχαχαχαχα! :lol:
Θεμα για ψυχολογικη αναλυση. :stuck_out_tongue:
Μονο 5-6 εχω που δεν τα εχω ακουσει καθολου αλλα ολα τα ανοιγω εστω για να τα δω απο περιεργεια.

χοχοχο στην τελευταία τακτοποίηση με πόνο ανείπωτο έσκισα όλα τα πλαστικά (και ήταν πάαααρα πολλά, σχεδόν όλες οι ακραίες αγορές του τελευταίου χρόνου :p), εκτός από τις επακανυκλοφορίες των PRIMORDIAL και SAMAEL και το Liebe ist fur alle da των RAMMSTEIN, τα οποία παίζει να είναι εκεί κλειστά 1-2 χρόνια ήδη.
Αυτή τη στιγμή συνειδητά σφραγισμένα είναι τα
The enemy of virtue LP (PROFANATICA)
Blood Inside LP (Ulver)
[I]The Devin Townsend Project boxset[/I]
[I]The Devin Townsend Project - by a thread (live in London)[/I]

Kαι, μία επανακυκλοφορία του Deep tracts of Hell των AURA NOIR που αναγκάστηκα να ανοίξω τις προάλλες γιατί οι 2 άλλες version που έχω (:p) έχουν λιώσει, απ’ό,τι διαπίστωσα, και δεν παίζουν…
Πάντως αν δεν “ντρεπόμουν” τον κόσμο που έρχεται σπίτι, παίζει κάποια να μην τα άνοιγα ποτέ.
Κολπάκι στα special editions - σκίζεις με κοπίδι τι ζελατίνα στο πλάι, βγάζεις το cd, το περνάς στο pc, το ξαναβάζεις στη ζελατίνα του και δεν βγαίνει ποτέ ποτε ποτέ από κει μέσα.

Μετά από 7 περίπου μήνες βγήκε από τη φυλακή του ο διπλός δίσκος βινυλίου που βλέπετε και μάτωσε τα decks μου (λέμε τώρα, γιατί η συγκεκριμένη εταιρεία τελικά δεν κάνει και τις καλύτερες επανεκδόσεις).

Αγοράστηκε 7 Φεβρουαρίου 2013 & πρωτόπαιξε χθες…

Beardfish - The void απελευθερωση μετά από 9 περίπου μήνες.

ΞΕΘΑΒΩ…
Jethro Tull - Stormwatch (40th anniversary force 10 edition).
Το έχω γύρω στον 1,5 μήνα, σφραγισμένο…λέω να το ανοίξω.
Τι λέτε; :smile::smile::smile:

2 Likes

Πραγματικά δεν βλέπω τον λόγο να έχει κάποιος δίσκους,CD, σφραγισμένα, πόσο μάλλον για καιρό. Κατ αρχήν, ακόμα κι αν δεν το ακούσεις αμέσως μετά την αγορά, δεν ξέρεις αν το περιεχόμενο είναι εντάξει ή ελαττωματικό, προκειμένου να το επιστρέψεις.
Καταλαβαίνω ότι πολύς κόσμος εφαρμόζει τέτοιες πρακτικές, απλά απορώ.

2 Likes

Είμαστε ψυχάκηδες :joy::joy::joy:

1 Like