Alcest - Écailles de Lune

Εχει καπιος ενα λινκ να το κατεβασω? :D:)

Καλά δεν έχουμε πεθάνει και από την αγωνία :stuck_out_tongue:

Θα πας Ρουμανία για Alcest και Agalloch; ποιο εισιτήριο κόστισε 15?;

Ναι, έχω κλείσει εδώ και μήνες.
Θα γίνουν 2 συναυλίες, δες εδώ λεπτομερώς
λινκ

πω πω, είναι πολύ καλή φάση. Μπρασόβ-Βουκουρέστι θα πας φαντάζομαι με κανένα τραίνο και το εισιτήριο για τις 2 συναυλίες είναι τσάμπα

κοντά είναι και τα δικά μου γενέθλια:pκαι μόλις είδα ότι τα αεροπορικά για βουκουρέστι είναι 146? 8O

Ναι, τρενάκι.
Τα εισιτήρια για ρουμανία ήταν 77 ευρώ σε κάποια φάση (πήγαινε-έλα), άσχετα αν ήμουν αρκετά μαλάκας να καθυστερήσω και να τα κλείσω με 138.

λοιπον. αυτο το γκρουπ σαν αγνος νιουμπ δν εχω ακουσει και εχω ακουσει τα καλυτερα… με τι αρχιζουμε?

Βασικά, σαν αγνός νιουμπ, ρωτάς με τι να ξεκινήσεις από ένα συγκρότημα που έχει 2 δίσκους! Εγώ θα πρότεινα αμπεμπαμπλομ πάντως ^^

Ή να διαβάσει τα προηγούμενα ποστς.
Από το Souvenirs λέω εγώ.

Ξεκίνα με το souvenirs d’ un autre monde και αφού θα το έχεις ακούσει πολλές φορές μέχρι το τέλος Μαρτίου που βγαίνει το ecailles de lune το κατεβάζεις και εκείνο τότε :smiley:

θενξ :stuck_out_tongue:

~ bump γιατί είναι μια ομορφιά.

To Sur L’Ocean Couleur De Fer είναι ότι ομορφότερο γραφτηκε το σωτήριο έτος 2010…αγνό, ανθρώπινο…

Έχει κ λίγο brutal αυτό το δισκάκι ε; Νάις νάις… Το πορηγούμενο ήταν υπέρτατο, το ίδιο κ αυτό :wink:

Μακάρι να μην είχε τα “brutal” φωνητικά ο δίσκος, αταίριαστα είναι.

Δε συμφωνώ. Μου φαίνεται πως δίνουν ωραία νότα στο δίσκο… :slight_smile:

Και εγώ που δεν το έχω καθόλου με τα μπρούταλ φωνητικά, μου αρέσουν

Με τέτοια ωραία αρχίσαμε όλοι κ προοδευτικά το’χουμε με τα μπρούταλ - μη νομίζεις… Κανείς δεν το’χε εξ’αρχής. :slight_smile:

Τί όμορφο που είναι αυτό ρε σεις! :slight_smile:

Εγώ έχω κολλήσει τρελά με το percees de lumiere

θεοι.παντρευουν το ποστ-μπλιαχ—με το μπλακ με ενα μοναδικο τροπο.στην ουσια αναβαθμιζουν το ποστ οι ανθρωποι.αψογοι.