Alice In Chains @ Release Festival 24/06/2019

Τι να πω, ελπίζω να το παίξουν γαμώτο!

2 Likes

Clutch k Aic επεσαν σε κακες μερες παντως, τουλάχιστον βολεύονται αρκετοί εντος Αθηνών που θα έχουν σχολάσει

Προχθές το έπαιξαν πάντως. :wink:

2 Likes

Εγώ μόνο το nutshell θέλω, με τα υπόλοιπα είμαι ευχαριστημένος. Καλά να περάσουμε.

1 Like

Nutshell θα ακουσεις ! :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

To setlist που έχουν διαλέξει είναι πολύ καλό πάντως. Μόνο δύο κομμάτια κάνουν rotation νομίζω.

Θα ήθελα I stay away και right turn αλλά ξέρω ότι δεν θα τα ακούσω. Έχουν παιχτεί λίγες φορές live εξάλλου.

1 Like

ειδικά για εμένα που δεν τους έχω δει ποτέ και τους γουστάρω χωρίς να έχω λιώσει ( αυτό είναι έλλειψη ποιοτικού χρόνου να ακούσω πολλές φορές και προσεκτικά , δλδ προτιμώ να ακούσω 100 φορές τα ίδια κομμάτια χαλαρός παρά να λιώσω δίσκο και να είμαι προσεκτικός ) , είναι φανταστικό το σετλιστ

1 Like

Το σετλιστ ειναι πολυ καλο γι αυτο θα ρθω κ γω

2 Likes

Και αν βρέξει θα ναι ακόμα καλύτερη η φάση.Rainier Fog :smirk:

1 Like

Αυτο πιστευω και εγω, μονο οι Slayer θα μπορουν να τους κοντραρουν για το καλυτερο live του καλοκαιριου. Την περιμενω πως και πως την συναυλια, αντε περνανε οι μερες. Δεν περιμενα ποτε οτι θα τους δω Ελλαδα και παντα ειχα στο μυαλο μου να κλεισω εισιτηρια να τους δω εξω καποια στιγμη να ομως που μας ερχονται… Και θα γινει ο κακος χαμος… Το setlist ειναι αψογο… Παμε ρε Cantrell μορφαρα…

2 Likes

εύχομαι να σταθούμε στο ύψος μας ως θεατές , να τους αφήσουμε με το στόμα ανοιχτό . Δεν έχουν εικόνα από ελληνικό κοινό

βλέπω το σετλιστ και τα πρώτα 7 τραγούδια είναι φωτιά

4 Likes

fixxxed !

3 Likes

μετά θα έχω κουραστεί προσωπικά . Ευτυχώς πετάνε κάπου εκεί το down in a hole για sing along

2 Likes

δεν θα προλαβεις να κουραστεις ! Εγγυημενα! :wink:

3 Likes

Την αγάπη μου σε όλους σας που μιλάτε για σέτλιστ με σπόιλερς :pray: (το Down In A Hole είναι τόσο προβλέψιμο που δε μετράει)

Κατά τα άλλα

2 Likes

άσχετο, αλλά χθες στους Clutch που κάνουν αλλαγές , σκεφτόμουν πόσο λείπει πλέον απ τις συναυλίες λόγω ιντερνετ αυτό το ενθουσιώδες
" Πω ρε φίλε , έπαιξαν το ταδε , απίστευτο "

3 Likes

Δε λείπει γι’ αυτό το “πω ρε φίλε”, λείπει ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΙΛΑΓΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΞΙΣΟΥ ΦΑΣΕΟ.

6 Likes

Και στους Alice In Chains θα εχει πολλους φασεους και λογικο αλλα οσοι κατσουν κοντα μου να προσεχουν μην τους βραχουν τα κινητα απο τα δακρυα οταν θα ακουω ζωντανα αυτες τις κομματαρες που γουσταρω απο μικρο παιδακι και μην τους πεσει κατω το κινητο οταν θα χοροπηδαω και θα ουρλιαζω οπως οταν ημουν μικρο παιδακι… Παμε για μεγαλες συγκινησεις την Δευτερα.

3 Likes

Να περάσετε καλά μάγκες όσοι πάτε. Δυστιχως για μένα δεν έκατσε και ελπίζω να καυλωσουν τόσο που να μας ξανάρθουν

Παιδιά και εγώ φασέως θα μαι χωρίς φασέους θα μπαιναν μέσα όλες μα όλες οι συναυλίες!

5 Likes