Alice in chains vs muse

ΑΝ και η επιλογη ειναι λιγο δυσκολη γτ και τα δυο συγκροτηματα ειναι απο τα αγαπημενα μου, προσωπικα προτιμω alice in chains.ειδικα κομματια οπως το alone h to rain when i die, με αγγιζουν.(ωστοσο και το νεο cd twn muse ειναι πολυ καλο :smiley: )εσεις τι πιστευετε? :stuck_out_tongue:

:!: :!: :-s :-s :-k :-k [-( [-(

Εμεις πιστευουμε οτι ειναι τρομακτικα ακυρο δημοψηφισμα. Εκτος κι αν ζητας πια το αγαπημενο μας απο τα δυο, που και παλι ειναι οτι να ναι. Ενιγουεϊ, δεν τους εχω πολυακουσει παρολο που ειναι αμφοτεροι συμπαθητικοι.

Aν ειναι ακυρο ΑΠΛΩΣ ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ.
και δεν ειναι καθολου ο,τι να ναι, ειναι δυο γκρουπ με grunge αναφορες. δεν ειναι ουτε ασχετα, ουτε ανομοια κτλ. Και ως δημοψηφισμα, εχει λογικη βαση και συγκροτημενη οπτικη γωνια.αλλα οπως ξαναειπα αν δε σ αρεσει μην απαντας και ασχολησου με τον εαυτο σου.

Συγνώμη κιόλας, αλλά από που προκείπτει αυτό ? Ειδικά για τους muse που έχω κ άποψη ??? 8O 8O 8O 8O 8O

[size=6]MUSE RULE!!![/size]

:lol:

ισοπαλία για μένα! :smiley: :smiley: :smiley:

Alice in Chains δεν έχω πολυακούσει οπότε δε μπορώ να εκφέρω άποψη. Πάντως αν οι Muse έπαιζαν grunge απλά δε θα τους άκουγα. Αντιθέτως όχι μόνο τους ακούω αλλά πιστεύω πως είναι και το κορυφαίο γκρουπ των τελευταίων ετών. Χαλαρά.

Δεν ξέρω και πολλά συγκροτήματα με grunge αναφορές να χρησιμοποιούν ως βασικό συνθετικό σε πολλά κομμάτια πιάνο ή πλήκτρα κι ευτυχώς εδώ που τα λέμε που οι Muse δεν είναι grunge. Grunge is dead. Long live Muse!

Aν ειναι ακυρο ΑΠΛΩΣ ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ.
και δεν ειναι καθολου ο,τι να ναι, ειναι δυο γκρουπ με grunge αναφορες. δεν ειναι ουτε ασχετα, ουτε ανομοια κτλ. Και ως δημοψηφισμα, εχει λογικη βαση και συγκροτημενη οπτικη γωνια.αλλα οπως ξαναειπα αν δε σ αρεσει μην απαντας και ασχολησου με τον εαυτο σου.[/quote]

Ροουζ, μιλα σαν ανθρωπος, ε. Και μην προσπαθεις να δικαιολογησεις το τοπικ σου γιατι αμολας τουβλα τυπου “οι μιουζ ειναι γκραντζ” και “Και ως δημοψηφισμα, εχει λογικη βαση και συγκροτημενη οπτικη γωνια”. Πες απλως “θελω να μου πειτε το αγαπημενο σας απο τα δυο γιατι κανω γκαλοπ ξερωγω.” Α, κι οπως ειδες προσπαθησα ν’απαντησω.

Grunge is dead.Long live Music! :wink: (παραφραζοντας σε ελαφρως!)

Grunge is dead.Long live Music! :wink: (παραφραζοντας σε ελαφρως!)[/quote]

=D> =D> =D>

Έτσι.

Πολύ καλό συγκρότημα οι Muse (ειδικά το Absolution) αλλά λόγω προσωπικού κολλήματος επιλέγω Alice In Chains… 8) (Οσοι/ες δεν έχετε ακούσει τα Facelift,Dirt ποτέ δεν είναι αργά…)

Επιλεγω και εγω AIC αν και δεν μπορει να γινει συγκρηση μεταξυ των δυο συγκροτηματων.

Σκεφτομαι να κανω ενα post με θεμα : “mastodon vs λαχανοντολμαδες”

Καντε καμια σοβαρη συγκριση ρεεεεεεεεεεεεεε. . . . . . . .

Λαχανοντολμάδες εννοείται :lol:

Ατοπο

Και για να μην ξεφευγουμε, λαχανοντολμαδες φυσικα

θα σου φάω το λαρύγγι ρε! τσεκαρε την υπογραφή μου σε λίγο…από δω και μπρος είμαι πολέμιος σου! :stuck_out_tongue:

muse xalara an kai dn ginete sigrisi…duo teleios diaforetika bands

bump

sas hynoun oi AIC μιουζάδες!