Alice In Hell VS Never, Neverland

ποιο πιστευετε οτι ειναι καλυτερο απ’αυτα τα 2 albums των τρισμεγιστων Annihilator? το 1ο εχει το ομωνυμο που ειναι πια κλασσικο και πολλα αλλα καλα κομματια, αλλα νομιζω πως δε συγκρινεται με το μεγαλειο αυτων του 2ου.

Χμ…δυσκολη αποφαση!Λατρεμενα και τα 2,αλλα θα ψηφισω Alice in Hell,γιατι ηταν το πρωτο που ακουσα απ τον Καναδο και την παρεα του και σε τρυφερη ηλικια μαλιστα,οποτε και επαθα μεγα σοκ!8O :smiley:

Και εγω ψηφιζω Alice In Hell γιατι ηταν το πρωτο που ακουσα απο Annihilator και πορωθηκα.Ειναι φοβεροι.

Για τον ίδιο λόγο ψηφίζω never neverland… Και λόγω fun palace8)

Το never neverland καλυτερη παραγωγη,ποιοτικοτερο τραγουδιστη,πιο συνθετες κιθαριστικες ιδεες και
πιο πορωτικα solos.

egw pshfizw alice in hell logw tis pio straight to your face thrash dia8eshs tou.

alla k oi dio diskoi einai pragmatika diamantia. epishs mou aresei poli to king of the kill.

ΨΗφιζω Alice in hell ειναι το πρωτο που ακουσα αποο αυτους και καραγουσταρα!και το Never neverland ειναι δισκαρα και εχει και αυτο κομματαρες!

*Δεν ειναι ακριβως ομωνυμο…:stuck_out_tongue:

Alice In Hell, Of Course 8) 8)

Παρότι και τα 2 μου έχουν προσφέρει ατελείωτες στιγμές πώρωσης, προτιμώ ααφώς το Never, Neverland που δέρνει κωλαράκια και που περιέχει τον απόλυτο ύμνο Stonewall! 8)

Never Neverland και για μενα, συνολικα το βρίσκω καλύτερο απο το πρώτο…έχει και το φαν παλας, και το στοουνγουολ και 1-2 αλλα που δερνουν

Alice In Hell εννοείται! Όλα τα κομμάτια είναι ένα κι ένα. Το Never Neverland έρχεται τρίτο στη προτίμηση μου (μετά το Set The World On Fire δλδ)

An kai to Never… einai poly kalo to Alice in hell einai albumara! Crystal Ann, Alison Hell, W.T.Y.D., World Salad…

Μόνο και μόνο για τα Fun palace και το Phantasmagoria Νever neverland (όχι πως και τα υπόλοιπα δεν είναι κομματάρες)

Μόνο για τα “Alison Hell” και “Human Insecticide”, “Alice In Hell” δαγκωτό! :metal:

Επειδη ειναι το πρωτο που ακουσα Θα πω Alice In Hell αλλα δεν υποβιβαζω το Never,Neverland
και τα 2 ειναι δισκαρες!!!

alice in hell.επική δισκάρα