Alitiz

Δε σας λεω κατι καινουριο, γιατι ολοι τον ξερετε και τον σεβεστε (γιατι αλλιως θα σας γαμησει).

Απλα ειναι ντροπη να μην υπαρχει θρεντ για τον Alitiz και, προπαντων, το ανοιγω για να “μην τσαντιστει και να μην πεθανει κανεις” αμα μαθει πως το rocking δεν τον εκτιμα.

ΠΟΥΣΤΟΠΑΙΔΑ!!!

Σωστός, στηρίζω. Γιατί ξέρουμε ότι φοβούνται τον Aliti, μισούνε τον Aliti, λένε μαλακίες αλλά ακούνε τον Aliti.

ΑΠΟΘΕΩΣΗ!!!
Απορω πως δεν υπηρχε τετοιο θρεντ εδω και καιρο…
Συμμορια, Νευρικος και Ειμαι Αλητης ΤΕΡΑΣΤΙΑ τραγουδια. Το τελευταιο βεβαια με τον πολωνο δεν μου αρεσε… αναμενουμε και αλλα τραγουδια και ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΛΑΙΒ!!!:smiley:

Αποθεώνω και εγώ με την σειρά μου!!! Ήδη γίνονται προσπάθειες να έρθει καβάλα!!! :slight_smile: :slight_smile:

Απο τις περιπτωσεις ανθρωπων, στις οποιες τα ανθρωπινα δικαιωματα απλα καταργουνται.

Εκτελεση. Καταναλωνει τζαμπα οξυγονο. Ο πιθηκος.

Μετρημένα τα ψωμιά σου

Εχει ενημερωθεί η συμμορία, να προσέχεις.

Αφου ειναι Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΥ.

Ο Johny ο Montana και ο Psycho ο Tino ειναι ηδη στο κατοπι σου

Δεν είναι αστείος πια.
Οπότε ό,τι λέει ο Νάητ Σκάη.

Ηλίθιοι χεβυμεταλλάδες

Είδες φίλε μου, είδες,

ας τσιμπησει το γουρουνοπουτσι του νικολα του τρελου
Επομενος…

Μάλλον ο Νικολάκης τσιμπά το μπάσταρδο γερμανοπούτσι του Alitiz. Και του Łobuz του πολωνού! Γερμανία ghetto εκεί που κουβαλάν όλοι στιλέτο! Καλά το εκπροσωπεί και πουλάει τρέλλα. Ο Νικολής τι να κλάσει απ’το βλαχοχώρι του μωρέ τώρα ? Άμα μεγαλώσει και ζήσει κανά σκηνικό τα ξαναλέμε… :stuck_out_tongue:

O,τι και να λετε εγω περιμενω συνεργασια αυτων των μεγαλων τερατων καπου στο μελλον.

Μονο σκεφτειτε το.

[I]“Mικρος Νικολας …Alitiz …Γερμανια …Ζαχαρω …Γερμανια, Ηλεια αλητεια”[/I]

Ρε φίλε ο Alitiz είναι νευρικός σιγα μη συνεργαστεί με το πουστόπαιδο το μικρό Νικόλα.Άσε που τα λεφτά του τα βγάζει με αλητεία όχι με μαλακίες.

Έκατσα και άκουσα το ομώνυμο “τραγούδι” επειδή με έχει πρήξει ένας φίλος. Οκ όντως δεν είναι αστείος. Ούτε ο μικρός Νικόλας είναι αλλά οκ είναι παιδάκι.

Ο Alitiz είναι ο μόνος άξιος εκπρόσωπος του ελληνικού(-γερμανικού) gangsta rap.Δεν έχω να πω τιπότα άλλο.

Ε καλά μπορεί στο είδος του να είναι οκ αλλά στα αυτιά μου αυτό δεν είναι καν μουσική…

Αν δεν μπορείς να αναγνωρίσεις τις φοβερές εναλλαγές στα beats και το ριμάρισμα-απαγγελία που τον κάνουν τόσο μοναδικό στο είδος του ή τα κοινωνικά θέματα ταμπού που θίγει ο τύπος τότε απλά μην ασχολείσαι φίλος. Χωρίς παρεξήγηση. :slight_smile: