Aloha!

Σεξ και βια στη Γουαδελουπη!!!

Οχι που θα κανετε μονο εσεις οφ τοπικ

Μπα,μακρυα πεφτει δαυτη…:lol:

ναι ναι εχεις δικιο, ντροπη και αισχος… :-s


οχι ειμαι κουφη ρε νερατζιά :stuck_out_tongue:

Kαι καμμένη είσαι συν τις αλλοις… :lol: :stuck_out_tongue:

γουελκαμ

εσενα περιμενα να μου το πεις νομιζεις :stuck_out_tongue: μη ρε, και ειμαστε σε τοπικ νεου μελους, τι αποψη θα σχηματισει η κοπελα τωρα :oops: O:)

Καλωσήρθες Φένια συγχωριανή του panagioti Παναγιώτη!! :slight_smile:

ωχ! είσαι και εσύ fenia Φένια…? :stuck_out_tongue: :lol:

αν και το τόπικ καλωσορίσματος μου περνάει μία μίνι κρίση ταυτότητας… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

να πω για ακόμη μια φορά καλώς σας βρήκα!! (αν και μάλλον τωρα εγώ είμαι οφφ τόπικ… χεχε)

επίσης να πω ότι ναι, κι εγώ είμαι fenia Φένια, :slight_smile: ότι δεν έχω πάει στο Dark Sun επειδή μένω στα Τρίκαλα (πόλη των τριών καλών δλδ) και ότι με εκνευρίζουν λίγο οι τόνοι που πρέπει να βάζω σε κάθε λέξη γιατί τους ξεχνάω και πρέπει να γυρνάω πίσω!

απλο, μη βαζεις τονους :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ειχα μια γνωστη Φενια απο το Ευσταθια :? :? :? εσενα απο που βγαινει? :stuck_out_tongue:

από το Φωτεινή βγαίνει το δικό μου. Εσύ Ουρανία, ε?

        [SPOILER]ρε γαμώτο τώρα συνήθισα και δεν μπορώ να γράψω χωρίς τόνους...#-o  [/SPOILER]

μπρρρρρ αυτο το ονομα ποτε δεν το συμπαθησα…

το Ουρανια οχι το Φωτεινη :stuck_out_tongue:

Γεια:drunk:

γειαααα σου και σένα!! :drunk:

To τσίλι υπαρχει ακομα στα Τρικαλα Φενια?:-k

8O Ξέρεις από Τρίκαλα???

Υπάρχει ναι, το έχει ο Στέφος αν και τώρα δε μαζεύει πολύ κόσμο…

Έχει ανοίξει το Rising λίγο πιο κάτω και οι περισσότεροι πάνε εκεί!

Και τα δύο είναι γύρω στο τρίλεπτο-πεντάλεπτο με τα πόδια από το σπίτι μου…

καλά έμεινα τώρα… ξέρεις το τσίλι… :stuck_out_tongue:

Aνεβαινα μια περίοδο Τρικαλα παλιά και ήμουν συχνός θαμωνας…(Ειχα αφησει και καλούς λογαριασμούς εκεί…:lol: )…Τοτε το είχε ενας Γιωργος…Μιλαμε το παλικαρι δεν παιζόταν…Τρελλό γέλιο…:lol:

Kαι η Παλιά ιστορία είναι μακράν η καλύτερη ταβερνα στην πολη…

σώπα ρε συ… τι μικρός που είναι ο κοσμος!! (το λέω για δεύτερη φορά αυτό μέσα σε δύο μέρες…)

Καλωσήρθες.:smiley:

Thnx Sharuman!!

@Davidian τελικά όντως αυτός ο Γιώργος που λες το έχει το τσίλι ακόμη… Απλά αυτός που είπα εγώ δουλεύει στο μπαρ και ασχολείται με ό,τι έχει σχέση με το μαγαζί… Ε, και αφού είναι πάντα εκεί νόμιζα ότι αυτός το έχει κιόλας… :roll:

Βρε τι μαθαίνει κανείς…

Η παλιά ιστορία είναι πολύ “νόστιμη” … αλλά υπάρχουν και πολύ πιο ωραίες!! :slight_smile: Eιδικά αν έχεις να έρθεις πάνω από χρόνο έχουν αλλάξει πάααρα πολλα στην περιοχή… όταν έρθεις θα σε πάω κάπου να γλείφεις τα δάχτυλά σου!!!

Μου ανοιξες την ορεξη τώρα…=P~ Ελα που πλεον δεν ανεβαίνω γιατί ο λογος που ανέβαινα μπήκε στο χρονοντούλαπο της ιστορίας…:lol: