Aloha!

Γειαααα σας! :smiley:
Σκεφτόμουν τι τίτλο να βάλω για τις χαιρετούρες αλλά μιας και ο καιρός εδώ είναι λίγο μουντός-βροχερός-κρύος, είπα να δώσω μια Χαβανέζικη πνοή στο πρώτο μου post! Είμαι καινούρια στο forum και αφορμή για να γραφτώ ήταν ένα πολύ όμορφο αφιέρωμα στην κεντρική σελίδα και ο γνωστός στους περισσότερους από σας user panagiotis!

Ελπίζω να περάσουμε καλά και σίγουρα έχω να μάθω πολλά από εσάς γύρω από τη μουσική και όχι μόνο!απλά το δοκιμάζω γιατί δεν ήμουν σίγουρη αν λειτουργεί έτσι :stuck_out_tongue:

χεχεχε :slight_smile:

καλως μας ηρθες λοιπον :smiley:

δεν ειναι τιποτα, το κουμπακι που λεει Sp πατας μονο:p

Ωστε είσαι φιλη με αυτον τον ΑΛΗΤΗ; :!:

[SPOILER]…ο οποιος ειναι απο τους πιο αγαπητους γιουζερς :stuck_out_tongue:

Welcome aboard. Καλα ποστ. :slight_smile: :wink: [/SPOILER]

Ηellcome!!!

Ευχαριστώ παιδιά! Καλώς σας βρήκα… τώρα πρέπει να μάθω να κάνω quote αλλά θα το βρώ κι αυτό, που θα πάει? Σιγά σιγά…
Με τον αλήτη παναγιώτη είμαστε από το ίδιο χωριό, το ένδοξο Λυχνό Φθιώτιδας :slight_smile:

Καλώς την!!:wink:

Βρε βρε καλώς την…

Πως από δω εσύ?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :-- :-- :–

Τώρα εκτός από το ίδιο χωριό είμαστε και από το ίδιο φόρουμ!

αντε άντε καλά ποστς.

Ελπιζω μονο να μην παει Dark sun :lol: :lol: :lol: :lol:

Γιατί καλέ; Τι έχει ο Σκοτεινός ο Ήλιος;:stuck_out_tongue: (είμαστε κ οι 2 off topic!!)

κατε δεξια σε καθε ποστ λεει Quote… το πατας και σου εμφανιζει καινουρια σελιδα. ε εκει συνεχιζεις να γραφεις κανονικα. :slight_smile:

Για εμενα συνηθες φαινομενο :smiley:
Μια φορα πηγα και εφυγα στο 10λεπτο με ημικρανιες :lol: :lol:

…Φαντάσου δηλ τι θα πάθει ένας γκοθάς αν πάει έστω κ για 10’ Revenge of Rock:lol: :lol: … A πα πα…

Εντελως οφ τοπικ: Πανε τα καλα τα μαγαζια ρεεε… παλι καλα που βαζει κανα heavy της προκοπης το Wizard…

Willkomen!

Καλώς όρισες στα γερμανικά δλδ. Τώρα γιατί μου βγήκε να σε χαιρετήσω στα γερμανικά δε ξέρω, μάλλον γιατί γνωρίζεσαι με τον user Panagiotis! (τον οποίο έχω συνδέσει με τους Γερμανούς! :lol: )

Eυχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!

αϊ στο καλό…συγκινήθηκα… :cry: :cry:

Welcome Φενια και καλή διαμονή…:slight_smile:

Υ.Γ Πρωινο σερβίρεται 8-10,για οτιδήποτε αλλο πατα το 0…

διευκρινιση: μονο o Davidian βρισκει ευχαριστηση στο να κανει τη δουλαρα :stuck_out_tongue: ο καθενας με τα βιτσια του θα μου πεις :stuck_out_tongue: στο λεω γιατι εγω δεν σερβιρω τιποτα και ποτε 8)

Σιγα μην είμαι και ο Powerslave…
:lol:

μου φανηκε ή μου μιλησε το υπηρετικο προσωπικο? :-s

εχω δωσει εγω τετοια δικαιωματα? σιωπη δουλα :stuck_out_tongue:

Οφ τοπικ τελος…:wink: (Aκους μικρή Μηλιά?:stuck_out_tongue: )