Alohaaa!

… λιγα πραγματα για μενα…!

:-k

απο τα 14 που θυμαμαι τν εαυτο μ ειχα ψυχολογικα προβληματα γτ τα παιδακια στο σχολειο με φοβοντουσαν επειδη φοραγα μαυρα ρουχα κ με φοναζαν σατανιστιρια…
κυκλοφορουσα μ αλλους 3 ψυχακιδες που σιχαινοντουσαν τ ροζ κ γενικα τ χρωματα κ γιναμε οι τιποτες που ακουνε “αυτη τν ηχορυπανση”…
κ μετα ανακαλυψα οτι τελικα ειμαστε πολλοι!!! κ αρχισα να αναρωτιεμαι μηπως το προβλημα τ εχουν αυτοι κ οχι εμεις… κ ΝΑΙ δν φταιμε εμεις που ο κοσμος ειναι ηλιθιος… ουτε που μερικοι θεωρουν μουσικη τα γαβγισματα…

τεσπα αρκετα με αυτα… ακουω σχεδον τα παντα… μεγαλωσα με doors, rolling stones, janis joplin, rhcp, iced earth, metallica, behemoth, c.o.b, annihilator, judas priest, otep, rammstein, prodigy, s.o.a.d κ αλλα πολλα που αν αρχισω ν τ γραφω θα τελειωσω αυριο!

με τν τεχνολογια δν τ παω πολυ καλα αλλα σας παρακολουθω αρκετο καιρο κ χαιρομαι που ειστε πιο καμμενοι απο εμενα… :smiley:

Χαχαχαχ welcome! Με ωραία ακούσματα μεγάλωσες. Καλή συνέχεια νά’χεις \m/ stay heavy.

Αλοχα και απο εδω! Καλη διαμονη να εχεις :slight_smile:

Α και ωραια ακουσματα βλεπω!

εγώ βλέπω ψιλοσκατά ακούσματα!

αλλά τι να κάνεις.

Εγώ είδα το “τα 14” και ξανατρόμαξα λίγο.
Ελπίζω να τα’χεις περάσει καιρό εσύ γιατί όσο πάει νιώθω όλο και πιο γέρος. :?
Τεσπα καλωσήρθες, καλή διαμονή, καλή διασκέδαση, καλά ποστς, ποστπιξμεσορτσάκι, στέη μέταλ κλπ κλπ.

λολ η ροκετκουήν έλεγε κάτι για αρχαία και παρακείμενους και τρόμαξα, νομίζω αυτά τα έκανα δευτέρα γυμνασίου.

ή τουλάχιστον τότε τα είδα τελευταία φορά.

σορι φορ σπαμιν γιορ θρεντ, νιου γιουζα!

welcome.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=19301

Συγκινητικό πρώτο ποστ, βγαλμένο απ’ τις καλύτερες μέρες του Mouth for War.

Καλωσήρθες μικρή μύγα. Ετερόκλητα τα ακούσματά σου (βλέπεις, εγώ είμαι πιο ευγενικός από το σίχαμαν, αυτός είναι αγενής, κομπλεξικός και χωρίς καμία αίσθηση -μαύρου- χιούμορ) αλλά cool. Θα σε μάθουμε εμείς ν’ ακούς μουσική.

Χμ, βλέπω απ’ την ηλικία σου ότι false pedobear alert. Οπότε πόσταρε καμιά φωτό σου στο θρεντ με τις φάτσες, να σε συμπαθήσουμε ακόμα περισσότερο.

Welcome και από μένα! Have fun!

Καλωσήρθες μικρή Θεσσαλονικιά! Για κάποιο λόγο νοσταλγώ πάντα την πόλη σας κ τη λατρεύω. Κ απεχθάνομαι της ηλίθιες κόντρες Θεσσαλονίκης-Αθήνας οπότε μη διανοηθείς καν να επιχειρηματολογήσεις περί “μπουγατσών” κ “σουβλακιών καλαμάκι” κ άλλων τέτοιων γνωστών μπουρδών γιατί -προσωπικά- θα ξενερώσω πλήρως - όσο δίκιο κ αν έχεις.

Καλωσήρθες κατά τ’άλλα… :smiley:

Καλως το το κοριτσι8)