Amon Amarth 14/2 και 15/2 (Αθήνα/Σαλόνικα)!

Ωχ Metalwrath??? Τώρα το είδα… Που το ξέθαψαν? :lol: Επί χρόνια το έχω ήχο μηνύματος και όλοι τρομάζουν… παρόλο που το έχουν συνηθίσει.:!:

Απο τα πιο πορωτικα τους κομματια το Metalwrath ε.
Γαμω θα ειναι το λαηβ.

Γαμάτο θα ήταν να κάνανε μια γραφική αναπαράσταση μάχης με βίκινγκς αλλά δεν θα υπάρχει χώρος. :Ρ
Επίσης πάντα παίζουν το When The Silent Gods Stand Guard, δεν πιστεύω να λείπει με τίποτα.
Θα γούσταρα πάρα πολύ το Prediction Of Warfare, αλλά δεν παίζει.

:D:D:D:D:DΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!
ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΑΑ ΤΡΕΛΗ ΦΑΣΗ.ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Π… ΜΟΥ!!!

Πέφτει μέσα στην εξεταστική ρε γαμώτο… αλλά δεν πειράζει, αν δίνω κανα εύκολο μάθημα (ή αντίστοιχα κάποιο που ξέρω ότι δεν πρόκειται να περάσω) θα πάω!

Παιδια ειναι σιγουρο???Εχω κοιταξει στο myspace τους για τιw συναυλιες τους και δεν λεει τιποτα για ελλαδα.Γενικα δεν παιζουν Φλεβαρη…

Δεν εχει να κανει.Ουτε των Haunted ηταν στο myspace και στο site τους οταν πρωτοβγηκε εδω το topic(τωρα το χουν ανεβασει)Και με τα περισσοτερα live ετσι γινεται,μαθαινονται πιο γρηγορα επειδη ανακοινωνονται απο τα venues κτλπ.:wink:

Kαι μια wishlist-15αδα απο μενα επειδη βαριεμαι.

Τwilight of the Thundergod
Βleed for Ancient Gods
Runes to my Memory
Victorious March
Gods of War Arise
Thor Arise
Asator
Τhe Pursuit of Vikings
Cry of the Black Birds
North Sea Storm
God,His Son and Holy Whore
An Ancient Sign of Coming Storm
Legend of a Banished Man
Under the Northern Star

Encore

Death in Fire

Απ το καινουριο δεν εβαλα 2ο γιατι τα περισσοτερα μ’αρεσουν το ιδιο!(παρα πολυ δηλαδη)

To site του Principal το επιβεβαιώνει.
Απ’ότι φαίνεται από δω και πέρα όλες οι συναυλίες Σαλόνικα στο Principal θα είναι.

pumpkin το Prediction Of Warfare ρε!
Έβαλες το Northern Star όμως, να χαμηλώσεις τους τόνους.:stuck_out_tongue:

Γενικα πριν και μετα απο το Death in Fire πρεπει να βαζουν τα πιο χαλαρα τους,πολυ ξυλο μιλαμε:lol:

Το Prediction δε ξερω πως θα βγαινε στο live κι αν θα περναγε αυτη η γαμηστερη ατμοσφαιρα:-k (καλα καθολου δε θα με χαλαγε να το παιξουν κι αυτο,μιλαμε για κομματαρα)

Ω ναι, θα γιορταστουν καταλληλα και τα δυο γεγονοτα:D

Angmar ακου το Oden χτες ρεεεεεεεεεεε!

Ξέρουμε τιμή μήπως?

Θεσσαλονίκη είναι 25 προπώληση και 30 ταμείο και θα ανακοινωθεί και support. Τζάμπα πράμα… όλοι Amon Amarth!!!:drunk:

γμτ ελπίζω να είναι και εδώ 25,όχι όπως Anathema που ήταν 30 αν και κόβω αυτό να γίνεται…
αλλά δεν τρέχει τίποτα.Amon είναι αυτοί.:smiley:


Now playing: Empyrium - Waldpoesie
via FoxyTunes

25 Ευρω για μια μπαντα που ειναι στην ακμη της κι εχει φτιαξει ηδη αρκετα μεγαλο ονομα ειναι οκ τιμη πιστευω…

οο ναι είναι τέλεια,και 30 να είναι!Αθήνα έχουμε μάθει ή όχι ακόμα?


Now playing: Sabaton - Attero Dominatus
via FoxyTunes

Τελεια!!! μια απο της αγαπημενες μου μπαντες στο χωρο της Death…!!! και μην ξεχναμε…RAISE YOUR SWORDS UP HIGH!!! SEE THE BLACKBIRDS CRY!!!

ξερετε ποτε βγαινουν τα εισιτιρια?

Αν και χαιρομαι που ερχονται δεν υπαρχει περιπτωση να παω…γμτ!Το asator live να ακουγα ρε γαμωτο…Αλλα ενα εχω να πω!

ASATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRR

για ticket ακόμα όχι αλλά λογικά μέσα στο μήνα,ακόμα καλά καλά δεν το έχουν βάλει στο site τους οι Amarth.
υπομονή και θα πάμε όλοι!:smiley:


Now playing: Blind Guardian - Lord of the Rings
via FoxyTunes

Τελικα η εξεταστικη τελειωνει μια μερα πριν:yahoo:=D>

With Oden on my Side too!

(οχι οτι θα τους εχανα δηλαδη…)