Amon Amarth, 9/5/2014 Αθηνα - 10/5/2014 Θεσσαλονικη

wat

Iδια τιμή ήταν τα εισιτήρια και τις 2 μέρες, δεν έπαιξαν παραπάνω κομμάτια, απλά στην Αθήνα έπαιξαν Live for the kill, coming of the tide και shapeshifter ενώ στη Θεσσαλονίκη free will sacrifice, we shall destroy και blood eagle.

ε υπερβολικό το βρισίδι τότε :smiley: πάντως έχω ένα φίλο εκεί και μου το λέει συχνά, για 1-3 ευρώ διαφορά που υποτίθεται γίνεται για να μην είστε τελείως άδειοι σε κάποια live (προφανώς μικρότερη αγορά γενικά)

Εντωμεταξυ παιξανε που παιξανε το μισο Destroyer και το μισο Surtur, που ηταν το For Victory or Death :’(

Νταξ liveαρα, ακομα ποναει ο σβερκος.

δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εγώ που βρέθηκα απο σπόντα πάνω, πέρασα ωραιότατα .
επίσης οι ηλικίες 15-17, είναι οτι πιο γαμάτο υπάρχει στο σύμπαν. :stuck_out_tongue:

Εχουν περασει 19 μερες και ακομα δεν εχω συνελθει απο αυτη την συναυλιαρα… Τι αποβαση των Vikings ηταν αυτη? Μια απορια για την ανταποκριση στην κεντρικη του rocking.

Και συγκεκριμενα για αυτο το σημειο

“Ομολογώ ότι δεν ενθουσιάζομαι ιδιαίτερα όταν βλέπων ένα συγκρότημα ξανά και ξανά”

Μετα απο την πρωτη φορα δηλαδη που βλεπεις μια μπαντα δεν γινεται να ενθουσιαστεις σε μια συναυλια? :-k

Νταξει, προσωπικα γουστα, εγω πχ τις αγαπημενες μου μπαντες και 15 φορες να τις δω δεν τις βαριεμαι.