Amon amarth-as i lay dying-septic flesh live-εκδρομη βουλγαρια

IMAGINE THIS.

εν τω μεταξύ από προηγούμενη εμπειρία με την χαρά σου, μπορώ να καταλάβω απόλυτα νομίζω τον σεκιουριτά :stuck_out_tongue:

Καλά καλά τραγούδα… σε περιμένω την επόμενη φορά στους Primordial να χαρούμε μαζί, μου χρωστάς και κέρασμα δεν το ξεχνάω…

εγώ πάντως όποτε πηγαίνω σε λάιβ εξωτερικό με αντιμετωπίζουν με σεβασμό γιατί ειμαι ΓΑΜΑΤΟΣ :blues:

Ισχυει, ημουν αυτοπτης μαρτυρας.

θα τους μαθουμε:)

Απλά να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται ότι αν δεν γίνουν καταθέσεις χρημάτων μέχρι την Τετάρτη να μαζευτούμε 25-30 άτομα η εκδρομή μάλλον θα ακυρωθεί. Ήδη υπάρχει πρόβλημα διαθεσιμότητας εισιτηρίων από τη Βουλγαρία, το λαιβ πάει για sold out, οπότε δεν υπάρχει περιθώριο καθυστερήσεων…

Αυριο μεγαλο λαιβ… Η συγκινηση ειναι μεγαλη…

Θα έρθεις τελικά ε?:thumbup: Ευτυχώς πήγαν όλα καλά με την εκδρομή!!! ΤΕΡΑΣΤΙΑ συγκίνηση!!! Άντε καλό μας live αύριο!:yahoo::yahoo::yahoo::drunk:

οοοο ναι!! :smiley: Δεν θα εχανα ποτε την ευκαιρια να δω As I lay dying και Amon Amarth μαζι, ολα σε ενα νοικοκυρεμενα!!

Μπράβο παιδιά. Καλά να περάσετε.
Θεοί οι Amon Amarth

Εκπληκτικο λαιβ!
Οι septic flesh, αν και παιξαν πολυ λιγο, ηταν πολυ καλοι. Δεν εχω παραπονο, ετσι κι αλλιως θα μας ερθουν απο δω και θα τους χορτασουμε.
Οι As I Lay Dying, πιστευω, εδωσαν τα ρεστα τους. Τρομερη εμφανιση! Η αληθεια ειναι οτι ηθελα να τους δω λιγο παραπανω.
Τελος οι Amon Amarth, ηταν και αυτοι φοβεροι. Πρωτη φορα που τους ειδα λαιβ και γουσταρα απειρα παρολο που προς το τελος της συναυλιας δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου λογο κουρασης.
Η διαδρομη, ηταν πολυ ευχαριστη. Ουτε που καταλαβαμε πως φτασαμε στη Σοφια. Ολα τα παιδια ηταν πολυ γαματα. Την αλλη φορα ομως να κανετε μια ερευνα για το που ειναι το κεντρο γιατι στο τσακ που βγηκαν οι Septic προλαβαμε να μπουμε. Συνολικα ομως η εκδρομη ηταν κομπλε!

Υσ. Χαρηκα για τη γνωριμια, Mererfin!! :slight_smile:

Οι Septic flesh εμένα μου φάνηκαν πολύ πολύ μέτριοι έως ψιλοκακοί! Αυτός ο Σεθ όλο μαδερφακερς εδώ και μαδρφακερς εκεί κάθε λίγο και λιγάκι καταντούσε κουραστικός. Ψιλοέχασε και τα λόγια σε 1-2 σημεία και πήγε να το κουκουλώσει με ουρλιαχτά κλπ. Γενικά όσο περισσότερες φορές τους βλέπω τόσο πιο πολύ πέφτουν σε απόδοση (ίσως και να έτυχε και να μαι γκαντέμα τι να πω?)
Οι As i lay dying πολύ καλοί φάνηκαν, δεν είναι του γούστου μου για να κρίνω. Δυναμικοί και ορεξάτοι.
Όλο το λαιβ ήταν οι ΘΕΟΙ AMON AMARTH!!! ΥΠΕΡΤΑΤΟΙ!!! ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΙ!!! Aν ο χώρος ήταν καλύτερος από άποψη εξαερισμού και ήχου θα έβαζα 10 στα 10! Πέρα από το τον νέο δίσκο που είναι αλμπουμάρα!!! άκουσα μόνο ένα νέο κομμάτι το ride for vengeance!!! Ω ΘΕΟΙ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ!!! Μου κόπηκε η ανάσα!!! Σήμερα δεν μπορώ να κουνήσω ούτε το μικρό δαχτυλάκι. Κάηκα πολύ άσχημα χτες!
Η εκδρομή ήταν ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!! 17 άτομα μαζευτήκαμε, πολύ ωραίο παρεάκι. Πήγαμε για μπύρες κλπ στη Σόφια, γνωριστήκαμε, γελάσαμε, διασκεδάσαμε! Πολύ χάρηκα για τις νέες γνωριμίες! Οικογενειακές καταστάσεις! :smiley: Συνάντησα και άλλους γνωστούς που ανέβηκαν μόνοι τους. Γενικότερα μάζεψε ΠΑΡΑ πολλούς Έλληνες! Σε όποιο σημείο του χώρου και αν βρέθηκα δεν υπήρχε περίπτωση να μην ακούσω Ελληνικά. Το λάιβ ήταν sold out και πρώτη μα πρώτη φορά όμως βλέπω Βούλγαρους να κουνιούνται! Επιτέλους καιρός ήταν!!!

P.S. Επίσης Angelheart! Ελπίζω να τα ξαναπούμε σε κανένα άλλο λαιβ! Cheers!!!:smiley:

Το Ride For Vengeance δεν είναι νέο. :-k Εννοείς ότι έπαιξαν μόλις ένα κομμάτι από το ντεμπούτο τους??

Απ’όσα είχε ακούσει σε προηγούμενες συναυλίες τους.

Όπως τα λέει ο ghost_of_freedom. Εννοώ πως από την προηγούμενη φορά που τους είδα το setlist ήταν ίδιο πέρα από τα νέα κομμάτια του surtur rising και το ride for vengeance. Ε ντάξει το οnce sent from the golden hall δεν είναι ακριβώς το ντεμπούτο τους… προηγείται το sorrow throughout the nine worlds το '96 μια χαρά ep! :wink: