Amon Amarth + Battleroar 31/5 Gagarin

Respect Αmon Amarth :bow: Αυτή η συναυλία λέει άσχημα…
Το θέμα είναι πόσες δουλειές πρέπει να κάνεις για να πας σε όλες που έχουν πέσει μαζεμένες #-o

Gia sou file eimai o Manolis kitharistas ton Battleroar. Katarxhn tha ithela na sas pw oti kai mena me provlimatizei gia to an kolame telika alla otan se kaloun na paixeis me ena apo taagapimena sou group den mporeis na peis oxi. Perisi eftasa mexri thn germania gia na tous dw sto summer breeze kai twra the elega na min paixoume mazi tous epeidi den kolame?Gia to thema ton kone pou les na xereis oti tous diorganotes tous gnwrisame otan mas steilane email zitontas mas na anoixoume thn synaylia.Mporeis an thes na epikoinwniseis mazi tous kai na sto epiveveosoun.

Ποιος θα ερθει να μεινει χωρις λαιμο στους Amon Amarth?
Κανονικα θα πρεπει να μαζεψουν αρκετο κοσμο…αλλα δεν ξερω,δεν βλεπω πολυ κινητικοτητα…

μην το λες…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ενας εγω

ωπα!
τωρα το ειδα… δεν μιλαω αποκλειστικα για εσας. και μη μου πεις οτι δε συμβαινει αυτο το φαινομενο, ειδικα στην ελλαδα, γιατι 8α τρελαθω!!!
δεν εκραξα εσας, προς θεου!!! αυτο που κανετε, το κανετε καλα, κρινοντας αντικειμενικα, γιατι δε μου αρεσει το epic.

δεν εχω καποιο λογο να σε αμφισβητησω, σε πιστευω και μαγκια σας!!!
απλα, εθιξα ενα φαινομενο που υπαρχει, και απο συμπτωση ειστε εσεις το support group. δεν εχω κατι με τους battleroar.

:metal: Σε λιγες ωρες οι Vikings θα πατησουν το ποδι τους στο Gagarin…:metal:

Δεν θυμάμαι ποιός έγραψε οτι η συναυλία δεν θα έχει προσέλευση πάντως εγώ αυτό που είδα δεν το περίμενα
Λίγο λιγότεροι από SAXON που δεν μπορούσες να κουνηθείς

Η συναυλία? ΕΣΠΕΙΡΑΝ!!! ΌΣοι τους έχουν δει εξωτερικό ήξεραν τι να περιμένουν εδώ μας πέσαν τα σαγόνια και μας βγήκε ο σβέρκος!

Johan :respect:
Τα υπόλοιπα ας τα γράψουν οι άλλοι εγώ δεν είμαι καλή σε αυτά

ΥΓ Οι Battleroar Έλληνες είναι, το κοινό από κάτω Έλληνες είναι ο τραγουδιστής τους γιατί μας τα λεγε αγγλικά?

Γιατί είναι Ιταλός.

Λοιπον…με λιγα λογια…ΓΑΜΗΣΑΝ!!
Η καλυτερη φετινη συναυλια που εχω παει,οι Amarth διελυσαν τα παντα στο περασμα τους!Με απιστευτο κεφι απο ολη την μπαντα,εκπληκτικο δεσιμο και ασταματητο headbanging περασαν στο κοινο απιστευτα συναισθηματα!Σχεδον ολο το Gagarin τις πιο πολλες φορες γινοταν mosh pit,πολυ καλο και το setlist!Επαιξαν γυρω στα 100 λεπτα!Ο ηχος μια χαρα!Μπραβο στα παιδια που τους εφεραν τωρα που ειναι στα ντουζενια τους!
Οι Βatlleroar ηταν μια χαρα με το αγνο epic τους!Σιγουρα δεν κολλαγαν με τους Amarth σαν υφος αλλα αυτο δεν νομιζω οτι πειραξε κανεναν!Πολυ μου αρεσε και το καινουριο κομματι που επαιξαν που θα ειναι μεσα στο 3ο αλμπουμ τους!

πολυ καλο live! με τοσο headbanging που εριχνε ο Johan νομιζα οτι θα του φυγει το κεφαλι! και τα κερατα που επιναν πολυ καλη φαση!! τους Battleroar αν και πηγα καπως πιο αργα δεν τους γλυτωσα…:stuck_out_tongue:

Δεν θα γινει review της συναυλιας…?

απλα τα σπασανε κ φυγανε!τους ειδαμε κ στο texas μετα!!:bow2: :bow2:

Δυστυχώς η συναυλία συνέπεσε την ίδια μέρα με το party του site, οπότε όπως καταλαβαίνετε δεν υπήρξε εκπροσώπηση από κάποιον συντάκτη.

ΑΑ οκ!!8)

αστα…αν δεν ειχαμε το παρτυ του ροκιν, θα ημουν εκει σιγουρα. τους περιμενα πως και πως, και ηρθαν τη μονη μερα που δε μπορουσα…:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: