Amon Amarth + Battleroar 31/5 Gagarin

Gia osous endiaferontai…

Ε; 8O :-k

#-o 8O 8O 8O

Θα έχουμε Death in fire μου φαίνεται…:lol: :lol: :smiley: :thumbup: :metal:

Οι Battleroar απορώ πού κολλάνε με τους Amon Amarth… Κάτι σαν Destruction-Candlemass μου θυμίζει!

Aπο Θεσσαλονικη μερια δεεεεν…?

Πολυ καλη φαση, αλλα δεν με θελει ουτε ο θεος ουτε ο ΟΠΑΠ…

Καλά,αν περιμένεις από τον ΟΠΑΠ ειδικά σώθηκες…

:lol: :lol: :stuck_out_tongue: 8)

Φιλε, ΑΥΤΟ παει να πει απελπισια…:cry:

Καλή φάση, αλλά χωρίς το support.

Oντως το support δεν κολλάει μία…

:wink:

…αφου το support παιζει epic metal…

:wink:

Χαιρετώ το forum. On topic, μια χαρά support θα είναι οι Battleroar στους Σουηδούς. Εδώ κάποτε έπαιξαν support στους Edguy.

Συμφωνώ. Οι άτιμοι δεν αφήνουν support για support!!! Αυτό θα πει όρεξη για δουλειά…:smiley:

Και με Bonfire αν δεν κανω λαθος…
Εν τω μεταξυ κ οι ιδιοι οι Αmon θα γουσταρουν την μουσικη των Battleroar…

Bασικα κατα 99% θα παω (για ν-οστη φορα Battleroar) αλλα κ γιατι οι Amon Amarth ειναι το μοναδικο συγκροτημα που μου αρεσει με “τετοια” γωνητικα.
Αφηστε που και ο τυπας φοραει ουκ ολιγες φορες Manowar μπλουζες…:smiley:

//Progressist, no gate?:stuck_out_tongue:

Γεια χαρα φιλε.
Θυμαμαι πηγαμε να χαβαλεδιασουμε στην συναυλια των Edguy, και ο τυπος απο τους Battleroar παραλιγο να μας αποκεφαλισει με την σπαθα που στριγογυρναγε πανω απο τα κεφαλια μας.

χαχαχαχαχαχα!!!
σκιαχτηκαμε!!! ψιλογραφικος ηταν…!
κατα τα αλλα αν σου αρεσει το ειδος δεν εχεις προβλημα, εμενα δεν μου αρεσει και καλυτερα να μην τους κρινω.

οι amon amarth ομως ειναι γαμω!!!

για δουλεια εχουν ορεξη πολλα groups…
απλα δεν εχουν τα κονε… δυστυχως στην ελλαδα, και παντου μαλλον, μονο με αυτα προχωρας…
εκτος 8εματος βγηκα… sorry!

Εντάξει ρε παιδιά, δε νομίζω ότι οι Battleroar θα φορτώσουνε καθόλου την τσέπη μας ή τον χρόνο των Amon Amarth. Όποιος δεν θέλει πάει πιο αργά… Τώρα αν πάτε νωρίς και δεν συμπαθήσετε (τουλάχιστον) τον τραγουδιστή να με φτύσετε…:lol:

Ήμουν σε αυτή τη συναυλία, φοβερή φάση με το σπαθί που κρατούσε ο τραγουδιστής των Battleroar στις τελευταίες εκτελέσεις :lol:

Προς SwordBrother, No gate φιλε μου.

To εισητήριο τιμάται 27 ευρώ πληροφοριακά…