Amon Amarth @ Fuzz 22/04/12

Άρα λογικά 22/4 θα δούμε Ανώριμους !!!8)8)8)8)

θεσσαλονικη δεν εχει γαμω?

Δεν υπάρχει τίποτα κλεισμένο μετά τις 22-4 άρα ελπίζω ότι κάτι μπορεί να γίνει

To 2009 μετά το λαιβ της Θεσσαλονίκης ο Γιόχαν είπε σε δημοσιογράφο ότι είναι η τελευταία φορά που παίζουν Σαλόνικα. Κάτι πρέπει να χε παιχτεί… ελπίζω να άλλαξαν γνώμη και να μας τιμήσουν.

ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΤΩΡΑΑ!!!
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΑ LIVE ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ…!!

ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΤΕ Κ ΕΔΩ…!!!
και δεν ειμαστε κ λιγοι ρε γαμωτο ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ…

Λάθος

Τι λίγοι??? Μόνο εγώ ξέρω ήδη καμιά 30αρια στανταράκια!!! Θα το γεμίσουμε σας λέω!!! Φέρτε τους no money για μεταφορικά!!! Θα ξεβρακωθούμε!!!

Ναι θα τους δω επιτέλους!! Δυστυχώς τους έχασα το 2009 αλλά είχα ακούσει τα καλύτερα!! Να δω που θα βροούμε τα λεφτά για όλα αυτά!!

ειναι απο τα λιγα live που ειμαι σιγουρος οτι θα εχει πολυ κοσμο…και για το ονομα της μπαντας και το τελευταιο αλμπουμ αλλα κυριως γτ οποιος ηταν μεσα την προηγουμενη φορα δε παιζει να μην ξαναρθει μετα απο εκεινο το φοβερο live…!!

φερτε τους σαλονικα
φερτε τους σαλονικα
φερτε τους σαλονικα

Το metalhammer το αναφερεις ως ενα και [B]μοναδικο[/B] live τους στην Αθηνα!

Δεν θέλω να σας απογοητευσω ρε συμπολιτες και λοιποι metalαδες της Β.Ελλάδας αλλα μάλλον θα κατεβουμε πάλι Αθηνα!

ΕΣΧΟΣ:x:x:x

Να οργανωθεί καμιά εκδρομή τουλάχιστον με κανα 30 πήγαινε έλα να μας βγει φθηνά! Εδώ Symphony X έκαναν εκδρομή και μέχρι τελευταία στιγμή ήταν μόνο 6 άτομα στη λίστα, για Amarth θα κάνουν ουρά!

ποσα λεφτα εχουμε ρε να κατεβαινουμε καθε τρεις κ λιγο κατω???
θελουμε ενα 80αρι σιγουρα πανε ελα κ εισητηριο…
και εχουμε να παμε κ μεγκαντεθ κ σαμπαθ…
οπως ειπε κ η μερεφιν…
ΑΙΣΧΟΣ

μην ανησυχείς, δε θα κατέβεις για σάμπαθ :stuck_out_tongue:

Δεν… τελικά? Ευτυχώς πρόλαβα να δώσω το εισιτήριό μου!

δεν υπάρχει τίποτα επίσημο, απλά είναι αυτό που λένε ότι ο κόσμος το χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι :stuck_out_tongue:

θα κατεβω για machine head…! :stuck_out_tongue:

…ακόμα και αν παίξουν μόνο 5-6 κομμάτια;; :-s

[I]Αλλά σκέφτομαι: εάν ακυρώσουν οι Σάμπαθ, είναι δυνατόν να παίξουν οι machine head [B]headliners[/B]??? Εάν ναι, θα’ναι γαμωωωωωωω…[/I]#-o

εκει θα ειμαστε…2η φορα amon amarth!!!