Amon Amarth @ Fuzz 22/04/12

Ποιό καλό παιδί θα έρθει μπροστά μαζί μου??? :roll:

Ομορφα νεα, απο τις μπαντες που σκοτωνουν εγγυημενα λαηβ, θα τους τιμησουμε και παλι 8)

Κατσε καλα ρε Μαριω, δεν ειναι Guardian εδω. :stuck_out_tongue:

Ποτέ δεν κάθομαι καλά!:stuck_out_tongue: Έχω και άλλες αδυναμίες dear Σταύρος μετά τους Guardian<3<3<3 (πολλούς ορόφους παρακάτω αλλά αδυναμίες!)

Πλακα-πλακα, ειχα περασει τοσο γαματα τοτε το 09, που ειχα γινει φανατικος οπαδος των Amarth. Θα ξαναπαω, εννοειται 8)

Νταξ απλά πάει και η μοναδική, αχνή ελπίδα για Θεσσαλονίκη! Τα λέμε Αθήνα τον Απρίλη!

http://www.amonamarth.com/2012/02/06/one-off-show-in-athens-greece/

δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που δεν περασε κ γαμω το 2009…
μιλαμε για απιστευτο λαιβ θυμαμαι μια βδομαδα κυριολεκτικα ημουν καταπιασμενος…!!!

Ανεπανάληπτο λάιβ! Και προλάβαμε να ακούσουμε κάμποσα πιο παλιά κομμάτια. Πλέον δίνουν τεράστια βαρύτητα σε twilght και surtur.

ακριβως…και το καινουργιο φοβερο αλμπουμ αλλα το πρηγουμενο ηταν αλλο πραμα και ειχε πολλα απο αυτο και πολλα παλια…γενικα επος το live απο καθε αποψη ενα απο τα λαιβ που εχω ευχαριστηθει περισσοτερο θυμαμαι να χτυπιεμαι σαν μανιακος σχεδον σε ολα…!!!

Και λίγα λες!!! Αλλού πόδια αλλού χέρια!!! Κανονικός διαμελισμός!!! + μια τεράστια μελανιά από το κάγκελο που άρχισε να φεύγει μετά από 2 βδομάδες. Ξεκινούσε από το ένα πλευρό και κατέληγε στο άλλο! :stuck_out_tongue:

Φοβερο το Σουρτουρ;More like σουπα

καμια σχεση με το προηγουμενο αλλα παλι εχει κομματαρες μεσα…!!
δεν συμφωνω οτι ειναι σουπα…

δεν ειναι σουπα… ειναι πατατα

Προσωπικά τα War Of The Gods, Destroyer Of The Universe, Slaves Of Fear, Live Without Regrets (και σε δεύτερη φάση το For Victory Or Death γιατί μαρέσουν πολύ τα ριφάκια και τα ντραμς) τα θεωρώ κομματάρες. Ο υπόλοιπος δίσκος όντως πάσχει πολύ σε σχέση με τις προηγούμενες κυκλοφορίες, σαν ένα πιο ήπιο crusher ένα πράμα, γιατί από άλλο δίσκο δεν έχω ούτε το τόσο δα παράπονο.

τι γίνεται σήμερα…όλη μέρα δεν είχα μπει στο νετ και μπαίνω και έχουν ανακοινωθεί συναυλιάρες

http://www.youtube.com/watch?v=P3WJX1cIuY4

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

METΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ !!!

99% μεσα τοο!

ποσο με τσουζει ρε που δεν ερχονται πανω ποσο…πραγματικα ζηλευω θελω να τους ξαναδω απιστευτα γαμανε live οσοι ειστε αθηνα μη το σκεφτεστε καν θα κανετε τεραστιο λαθος αν το χασετε…!!

Παντως σημερα που περασα απο ticketservices δεν ειχε εισητηρια και μου ειπαν οτι ισως και αργησουν να τα φερουν για καποιο λογο που δεν καταλαβα.Εννοειται οτι θα 'μαστε παλι εκει οπως πριν 3 χρονια του Αγιου Βαλεντινου… :slight_smile:

Αμα ανακοινωθει εκδρομη απο κανενα δισκαδικο ή μαγαζι της Θεσσαλονικης, σφυρατε ε :!: