Amon Amarth @ Fuzz 22/04/12

Όταν θα πάω για εισιτήριο θα τους πετάξω την ιδέα μπας και κάνουν καμιά εκδρομή, αλλιώς δε βγαίνουμε! (Ειδικά μετά τα σημερινά…) Μόλις μάθω κάτι θα ειδοποιήσω:wink:

Νομίζω, οτι θα βαλει πούλμαν ο Τζο απο το Musicland /τηλ2310264880… Συνήθως αυτός το κανονίζει

Και μόλις τον πάρουμε θα το σηκώσει ευθύς αμέσως!:stuck_out_tongue:

Βασικά με αυτούς και τους In Flames χώθηκα στο μέταλ πριν μερικά χρόνια.
Θα πήγαινα αλλά πέφτουν μαζί με Psychotic Waltz οπότε δεν το κόβω .
Καλά να περάσετε πάντως .

γαμώ τις φάσεις! και ένα καλό σαπορτ απο κάτω να δεσει το γλυκο. θα ηθελα να να δω τους ravencult εκει!

Εγω δεν το κοβω να παω αν και θα το ηθελα πολυ, γιατι ειναι δυσκολοι οι καιροι οικονομικα. Θα το παλεψω οσο μπορω παντως.

Παιδες με την κινηση των εισιτηριων τι γινεται,εχουμε καμια ενημερωση? Ψιλο αγχωνομαι γιατι οι κωλοεποχες ειναι πολυ δυσκολες και ισως αργησω λιγακι να το παρω.
Γαμω την κυβερνηση και την αστυνομια.
ΝΑ ΚΑΕΙ ΝΑ ΚΑΕΙ,ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ Η ΒΟΥΛΗ

Μην αγχωνεσαι, δεν εχουν βγει καν τα εισητηρια (εκτος αν τα παρεις μεσω διαδικτυου)
και δευτερον με τοσα live φετος + ασχημη οικονομικη κατασταση , θα υπαρχουν διαθεσιμα μεχρι το τελος. Εδω δεν το κανα sold out πριν 2 χρονια που ειχαν βγαλει και το twilight, θα το κανουν φετος;

ξέρει κανείς πότε βγαίνουν το εισιτήρια;

προβληματίζομαι εντόνος για το αν θα πάω ή αν θα κρατήσω τα φράγκα για κανένα άλλο λάιβ. (θα τους δω όυτως ή άλλως στο gods of metal, αλλά πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλύτερο το λάιβ εδώ)

Τα εισιτήρια έχουν βγει, απλά όχι ακόμα στα μεγάλα μαγαζιά.

Φίλος πήρε από πανεπιστημίου 39 πάντως, κι από κει λέω να περάσω κι εγώ.

^^^
To μάτι μου έπεσε αρχικά στο 39, και νόμιζα ότι ήταν η τιμή του εισητηρίου. :lol:
Λέω και γω, τι γίνεται, τον κώλο μας πιάσανε πάλι??
Ευχαριστούμε για την πληροφορία φίλε, θα κινηθώ και γω σιγά σιγά.

πόσο έχουν αλήθεια?

29 ευράκια.

χμ…όλα θα κριθούν από το σαπόρτ :-k

Να΄στε καλα παιδες για την ενημερωση.Θα παω απο ticket house σημερα για Megadeth και θα ρωτησω. Ελπιζω το ΔΝΤ και το κωλοκρατος μας,να μας αφησει και κανα φραγκο στην τσεπη και καταφερουμε να ζησουμε λιγο για να παμε σε καμια συναυλια να ξεχαστουμε.
HEAVY METAL IS THE LAW

Λοιπόν στο ticketservices (Πανεπιστημίου 39) δεν έχει τα εισιτήρια, αλλά μπορείς να πληρώσεις, να σου δώσει απόδειξη και να πας με την απόδειξη και να μπεις στο live.
Ετσι μας είπε δηλαδής. Εγώ δεν πήρα, θέλω το εισιτήριο το σωστό.

Και στο public και στο ticketservices μας είπαν ότι τα περιμένουν σε 1-2 βδομάδες πάντως.

Τσίμπησα το εισιτηριάκι …η επέλαση των Βίκινγκς ξεκινάει σιγά σιγά…πουτάνες στα κρεβάτια σας…:lol:

παω τωρα για τικετ! θα γινει πολεμος!!

λετε να παιξουν και αυτό ???

Ρώτησα χτες και στο τικετχαους Θεσσαλονίκης και είπε θα βάλουν πούλμαν να πάμε και να γυρίσουμε αυθημερόν με 35 γιούρα μέγιστο. Εμένα πολλά μου φάνηκαν… με προσφορές από ΟΣΕ βγαίνει πολύ φθηνότερα (αν έχεις να μείνεις κάπου). Είπε θα φέρει και σε λίγες μέρες εισιτήρια.