Amorphis

Mε ολο το σεβασμο στην κυρα Anneke αλλα οι ψιλες της στη συγκεκριμενη συμμετοχη ακουγονται annoying.Meh,nah.:confused:

Πλέον και σε Live video

AMORPHIS - Bad Blood (OFFICIAL LIVE VIDEO)

1 Like

αφού είναι μπαντάρα!!!

Πόσο χέστηκα πάνω μου ΕΔΩ! αλλά μετά που συνειδητοποίησα οτι είναι για USA…:cry: Κλαψ, λυγμ…

Τι φαση που το μικροφωνο του Joutsen ειναι διαστημοπλοιο?

Πω ρε γμτ θυμηθηκα ποσο εμετικα ειναι τα βοθρικα φωνητικα του και με εκαναν να σταματησω να ακουω μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες :cry:

Προσπερνώντας τη σεβαστή άποψη του αποπάνω, να εκφράσω με τη σειρά μου την αγάπη μου για το κλιπ.

Καρφώνεται αρκετά εντωμεταξύ ότι δεν έχουν stage show ή κάτι σχετικό, αλλά με τέτοια κομματάρα και απόδοση τι τα θες. Το Athens κι εγώ το παρατήρησα και στραβομουτσούνιασα επιτόπου.

Και Athens και GA! Μέχρι και το venue το Gagarin συνεδεσα. Αλήθεια ποια πόλη/πολιτεία είναι το GA?

Τζορτζια

Άααα, μάλιστα. Thanks.

Το μικροφωνο του joutsen δεν ειναι κατι νεο,απλα το αναβαθμιζει που και που.:grin:

Σιγα που ειναι εμετικα τα growling του joutsen,τι ηθελες να φερουν,την αλισα γουαιτ γκλουζ?:yum:

Νομίζω ότι δεν έχει γιώτα.

:+1:

Den ksero poia einai auti, alla eimai sigouros tha ekane kalutera vothrika fonitika.

2 Likes
3 Likes
1 Like

http://imgur.com/x9JCpCs

Με την ευκαιρια να πω και δυο κουβεντες,μας εχει ζαλισει με τις βεγκαν μαλακιες,με τον μπαρμπαντουλε που τη γαμαει με το βεγκαν γκαβλι του,ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΤΖΟΥΤΣΕΝ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΩΝΕΙ ΤΟ RETRO ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ in your throat.:joy:

Παρε το growling που σου αρμοζει τωρα και μπουκωνε bitch.:yum:

1 Like

άρα τρώει κρέας…γιατί λέει μαλακίες;