Amy Lee

ρε παιδια μολις εμαθα κατι… Αυτοκτονησε η Amy Lee??? Το ειδα σε ενα site και λεει οτι πηγε απο υπερβολικη δοση υπνωτικων. Τι να πω αμα κανω λαθος σορυ για την αναστατωση

Και εμένα κάτι πήρε το αυτί μου! Απλά φαντάζομαι ότι αν ήταν αλήθεια θα είχε γίνει θέμα! Οπότε μάλλον ηλίθιες φήμες είναι. Θυμάστε και πριν λίγα χρόνια με τον ένα Κατσιμίχα τι είχε γίνει; Έλεγαν ότι πέθανε…και ο άνθρωπος ήταν μια χαρά!!!

Ναι εκανε αποτοξινωση απο τα Drugs στην ορεινη Κορινθια.

Ναι εκανε αποτοξινωση απο τα Drugs στην ορεινη Κορινθια.[/quote]

Γαμώ τα μέρη…

Φήμες είναι από όσο ξέρω :frowning: :frowning: :frowning:

δυστιχως εχεις δικιο…

kai ksereis anastatwthikame para poli gia tin tixi tis amy lee … as paei na kanei oti thelei…

Εγώ θα ξενέρωνα αν ήταν αλήθεια οι φήμες γιατί δε θα μπορούσα πια να ανάβω με τις εικόνες της, θα ήμουν νεκρόφιλος :lol:

Την έχεις δει αβαφτή :?: :?: μάλλον σε βλέπω αντί να αναβείς να σβήνεις… :stuck_out_tongue:

Την έχεις δει αβαφτή :?: :?: μάλλον σε βλέπω αντί να αναβείς να σβήνεις… :P[/quote]

pesta!!!

Ναι την έχω δει… Άβαφτη είναι πιο ωραία…

8O 8O 8O ok , gousta einai ayta ;p

μην 3εχναμε και οταν ειναι στη μπανιερα στο εβρι μπαντι φουλς(?) ποθ φαινονται καθαρα τα χερια της τα οποια ειναι χοντρα.η κοπελια εχει πατσαδες γι αυτο αλλωστε φοραει γορεματα συνεχεια και οχι κολητα :roll:

Πάλι καλά που μου έλυσες την απορία γιατί αναρωτιόμουν γιατί φοράει φορέματα…Εσυ καλέ μου να προτιμάς τραγουδίστριες με μπικινάκια και το βυζί απέξω…Αμά βλέπεις λίγα κιλάκια μην την ακούς δε λέει… 8O 8O 8O

μπορεί να μην είναι κουκλάρα αλλά όχι και πατσάδες… :x

Exo dei tis perissoteres photos ths Amy pou iparxoun sto net (kserete giati :lol: :stuck_out_tongue: ) kai den einai xontri kai de foraei panta foremata… 8)

PS: Kouklara einai… :roll:

Παιδί μου μη μας ακούς :wink:

Πάλι καλά που μου έλυσες την απορία γιατί αναρωτιόμουν γιατί φοράει φορέματα…Εσυ καλέ μου να προτιμάς τραγουδίστριες με μπικινάκια και το βυζί απέξω…Αμά βλέπεις λίγα κιλάκια μην την ακούς δε λέει… 8O 8O 8O

μπορεί να μην είναι κουκλάρα αλλά όχι και πατσάδες… :x[/quote]

οχι ρε συ φυσικα και δν παω με αυτη τη μουσικι!αλλωστε αμα ηταν ετσι θα αξιυγα ποπ. :wink:

ε καλα ντα3ει ενουσα περιττα κιλακια ε και και εσυ πια μην τα περνεις ολα της μετριτης!στασου στην ουσια!