Anathema

Ανέβασε ο Patterson σε πολύ ακατέργαστη μορφή κάποια ντέμος από τα Alt4.

Στο Lost control ακόμα και ετσι, το συναίσθημα είναι εκει.

2 Likes

Δυστυχώς, κυκλοφορούν φήμες οι οποίες επιβεβαιώνονται εμμέσως και από πρώην μέλη του συγκροτήματος, για μπλεξίματα με την αστυνομία και ότι η ανακοίνωση ήταν για τα μάτια του κόσμου.

Αν ισχύει αυτό, πολύ κρίμα…

Δηλαδη;

Τύπου χρέη?

Τους ψάχνουν οι Pink Floyd για δικαιώματα; :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 Likes

Τι μπλεξίματα ρε συ ; τίποτα drugs ίσως…
Όντως εάν ισχύει κρίμα (ότι και εάν είναι)

Από την ανακοίνωση και μετα, σε fan pages στο Facebook ήταν 2-3 τύποι που σπάμαραν όλα τα ποστς, γράφοντας συνέχεια ότι ο ένας από τους Κάβαναχ είναι υπο αστυνομική έρευνα αλλά δεν μπορούμε να πούμε παραπάνω.

Φυσικά τους απαντούσαν πως εάν δεν μπορούνε να γράψουν τι και πως να σταματήσουν να σπαμάρουν και να σπιλώνουν τα μέλη του συγκροτήματος.

Φαντάστηκα ότι ήταν απλά τρολς…αυτό τώρα με τα πρώην μέλη πως προκύπτει? Πως επιβεβαιώνουν εμμέσως?

Προσωπικα δεν το πιστευω για κανεναν λογο. Τρολλαρισμα ακουγεται. Κα τι μπλεξιματα να ειχαν μωρε. Οι Αναθεμα. Ελεος.

Ξέρω 'γω, υπέρβαση ορίου κακών album;

Πω-πω πως τα λέω έτσι, γελάσαμε πάλι.

5 Likes

ουτε 1 κακο

just not your cup of tea

1 Like

Για τον Danny είναι το θέμα και λένε ότι τον κατηγορούν διάφορες κοπέλες για παρενόχληση κλπ. Κι επίσης, ότι βρέθηκε πάνω του USB με παιδική πορνογραφία.

Δεν ξέρω τι από αυτά αληθεύει, αλλά δε νομίζω πρώην μέλη να τα λένε έτσι ανοιχτά.

Μακάρι να είναι ψέμματα.

6 Likes

Την έμμεση επιβεβαίωση την είδα από κάτι screenshot ενός τύπου που μιλούσε με κάποιον πρώην στο Messenger.

Τον Danny πάντα μαλακα τον θεωρούσα αλλά όχι και έτσι, ελπίζω να είναι άκυρη βρώμα, τι να πω…

3 Likes

Καλά όλα τα λόγια αλλά χωρίς να δούμε οτιδήποτε είναι λόγια του αέρα. Στείλτε τα σε κανένα μνμ τουλάχιστον ή ένα λινκ.
Καταρχήν από ότι ξέρω τα τελευταία αρκετά χρόνια ναρκωτικά στους anathema δεν παίζουν

Η αλήθεια είναι ότι με μία γρήγορη ματιά στο νετ δεν υπάρχει απολύτως τίποτα , ούτε σαν φήμη

Στο reddit των Anathema γίνεται μια αναφορά, καθώς και σε ένα Facebook group για το συγκρότημα.

Κατάλαβα . Ότι και εάν είναι (και έαν είναι οτιδήποτε) είναι προφανώς σε στάδιο ανάκρισης, οπότε εάν δεν είσαι celebrity μεγάλος , δεν νομίζω να αφήσουν οι μπάτσοι να διαρέυσει κάτι εύκολα. Το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε

2020 εχουμε, τα σκρηνσοτς ειναι κατι που μεχρι κι ο 3χρονος ανιψιος μου μπορει να κανει σε μισο λεπτο, οποτε που ειναι?

1 Like

Να απευθυνθείς στον ανιψιό σου λοιπόν.

1 Like