Anathema's Daniel Cavanagh Acoustic Tour - 4-11 Φεβρουαρίου 2013

πήρα τη φωτό και την είδηση από τη σελίδα του Ιndian (μπαρ στα Γιάννενα) όπου και θα παίξει στις 7 Φλεβάρη.

δεν ξέρω τίποτα παραπάνω οπότε δώστε τα φώτα σας οι γνώστες

edit: και κάποιος μοντ να κάνει αλλαγή στον τίτλο γιατί μου έφυγε ένα a στo Cavanagh

(μακάρι και Λάρισα) αναμένουμε για να τιμήσουμε οικογενειακώς:D:D:D

σε λίγο αντί να τρώμε θα πηγαίνουμε σε Live…
μακάρι να ειναι και λαρισα

ΕΛΕΟΣ :stuck_out_tongue:

Δε ξέρουμε ακόμα σε ποιες πόλεις είναι.
http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=18456

Εγώ πάντως που δεν είχα ποτέ μου την ευκαρία έως τώρα να παρακολουθήσω ακουστικό λάιβ του Ντάνι, πετάω από τη χαρά μου. Το γράφω απλώς για να κάνει αντίθεση με τα ποστ των υπολοίπων :stuck_out_tongue:

την προηγούμενη φορά που είχε γίνει άκουσα θετικά σχόλια αν και δε μαζεύτηκε πολύς κόσμος. δεν έχει όμως καμιά σημασία το τελευταίο για μας, μόνο για το διοργανωτή (και για το Danny ενδεχομένως).

Καλός μουσικός, μαλάκας άνθρωπος! Ίσως πάω αν βολέψει

Τον ειχα δει και εγω μια φορα απο τις 2-3 που εχει ερθει Πατρα.
Μια χαρα λαηβακι ηταν.Αρκετη ωρα και πολυ καλος ο Ντανις περα απο
την πλακα.

παίζει καμιά εξήγηση γιατί είναι μαλάκας? απλά για εγκυκλοπαιδικές γνώσεις.

Αυτή ήταν και δικιά μου απορία :-s

Από προσωπική εμπειρία στην περιοδεία που έκανε με την Anneke πέρσι. Είχα πάει στην Ξάνθη να τους δω.

Ε πάμε μετά το live να βγούμε καμιά φωτό, όλα κομπλέ με την γλυκύτατη Anneke, πάμε και στον τυπάρα. ήταν μπροστά μας 3 τύπισσες, βγαίνει μαζί τους και αμέσως μετά όταν πάω να του μιλήσω και να ζητήσω φωτό για εμάς (3 ήμασταν) λέει δε μπορώ είμαι πολύ κουρασμένος τώρα και του λέω εγώ άντε έλα να βγούμε όλοι μία μαζί μισό λεπτό να τελειώνουμε να μη σε πρήζουμε. και λέει fuck off i’m too tired. ε έφαγε την παναγιάρα του και έφυγα :slight_smile:

πφφφ, ο paul θα τον δαγκωνε που θα πήγαινε χαμένο το μεροκάματο…

αφού έβγαλες φωτό με την Anneke τι τον ήθελες τον αυτιάγκουρα μετά ρε?? :p:p

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

ε έτσι για να υπάρχει :slight_smile:

Στο ΒΑΤ πάντως μας είχε πιάσει και κουβέντα και έγινε έδειχνε πολύ κουλ τυπάκι και κυρίως πως γουστάρει το ελληνικό κοινό.

Τα live του είναι σίγουρα τίμια .

Το live ήταν πολύ γαμάτο ναι! Γενικά μου έχουν πει ότι είναι πως θα τον πετύχεις βασικά και πόσο έχει πιει :stuck_out_tongue:

Την τελευταία φορά με Ανάθεμα στη Σαλόνικα είχε εκνευριστεί με κάποιον από το κοινό και όλη την ώρα ήταν με κάτι μούτρα. συν το ότι δεν υπήρξε ανκόρ. και επειδή καθόμουνα δίπλα στον υπεύθυνο για τον ήχο είχαν μια συζήτηση για το πόσο εκνευρισμένοι ήταν με τον τρόπο που το συγκρότημα φέρθηκε (κάτι με τα όργανα έλεγαν, ότι δεν πήγαν πιο πριν για προετοιμασία και τέτοια).
Αλλά ναι άλλη φορά Αθήνα ήταν πολύ πρόσχαρος και όλη την ώρα πριν τη συναυλία ανάμεσα στο κοινό.

Γαμω τα παιδια ειναι ο Ντανυ ρε. Εμενα στο Αν κλαμπ πέρυσι με ειχε βαλει τσαμπα.

ε καλά είπε ο άνθρωπος. έσυ πήγες να του δώσεις αξία με το να βγεις φώτο μαζί του.

Τελείως φιλικά το λέω θίγοντας γενικότερα το attitude του βγάζω φωτογραφίες με μουσικούς.