Angel_In_Black Fan Club

Noisy , καθε μερα με κανεις να σε αγαπω περισσοτερο … δλδ με αφηνεις παντα με εκπληκτο . Thnx που υπαρχεις … Τωρα εχω πραγματικα συγκινηθει, :o[/quote]

Κι εγώ :oops:[/quote]

Συγκίνηση με μουσική υπόκρουση το “Ήλιε μου Ήλιε μου, γέλα Ήλιε μου” Κώστας Τουρνάς, Σταύρος Λογαρίδης , Ρόμπερτ Ουίλλιαμς κι έτσι…

       [u][b]Ε Ι Σ Α Ι[/b][/u]   [u][b]Μ Α Λ Α Κ Α Σ[/b][/u]

vrizeis pou vrizeisss…vale kai kana KENO anamesa stis lekseis!!! you know SPACE!!! 8) aman re teli ti exei kanei sto paidi [leme twra… :twisted: ] kai exei ksexasei na grafei?!..mhpws tou eipes kai esu tpt…me allo…tono sthn fwnh??!

       [u][b]Ε Ι Σ Α Ι[/b][/u]    [u][b]Μ Α Λ Α Κ Α Σ[/b][/u][/quote]

I love this game…

       [u][b]Ε Ι Σ Α Ι[/b][/u]    [u][b]Μ Α Λ Α Κ Α Σ[/b][/u][/quote]

I love this game…[/quote]

Just Do It…

Noisy , καθε μερα με κανεις να σε αγαπω περισσοτερο … δλδ με αφηνεις παντα με εκπληκτο . Thnx που υπαρχεις … Τωρα εχω πραγματικα συγκινηθει, :o[/quote]

Κι εγώ :oops:[/quote]

Συγκίνηση με μουσική υπόκρουση το “Ήλιε μου Ήλιε μου, γέλα Ήλιε μου” Κώστας Τουρνάς, Σταύρος Λογαρίδης , Ρόμπερτ Ουίλλιαμς κι έτσι…[/quote]

Δεν είναι του γούστου μου όλα αυτά,ίσως κάτι πιο laid-back(sp?)…

To “Άνθρωπε αγάπα” μήπως;

You are one bad little DJ

You are one bad little DJ
[/quote]

WE ARE THE CHAMPIONS…;;;;

You are one bad little DJ
[/quote]

WE ARE THE CHAMPIONS…;;;;[/quote]

ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΣ!

THE FINAL COUNTDOWN…;;;;;

Τελη κατι είχες πει καποια στιγμη στο παρελθον , αλλα ακομα δεν εχεις κανει καμμια κινηση , τελικα μηπως εισαι μαινδανος ? Για να δουμε … 8)

Μαζι με τον βασιλικο ποτιζεται και η γλαστρα…ε καλα στην συγκεκριμενη περιπτωση με τον μαιδανο, η μαιντανο στην καθομιλουμενη…

Είπαμε θα γραφτώ…

Τεσπα , φυτο το ενα , φυτο και ο αλλος (Τelisvas) , στη συνταξη θα τα χαλασουμε τωρα ?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Το θα ειναι λογια της προηγουμενης κυβερνησης … εχουν αλλαξει τα πραγματα πλεον … μα που ζεις ? 8)

Τελη δεν πιστευω οι εξαγγελειες αυτες να υπολοιηθουν σε οριζοντα τετραετιας;

Όπως βλέπεις Κώστα έφτιαξα και t shirt για την πάρτη του…

Μηπως θα επρεπε να γραφει Angel_In_Black;;;;;

Δίνω ιδέες με πρωτότυπο τρόπο…

Συγνώμη??? μήπως θα μπορούσατε να μη με κάνετε και μένα μέλος!!!