Angel_In_Black Fan Club

Fight the power!

Join everybody,γιατί ο Aνδρέας είναι C O O L I E Z

8O :smiley: :

Ομολογώ οτι συγκινήθηκα

Σ’ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Η εγγραφή είναι δωρεάν κι εδώ επίσης,και η προπαγάνδα μας είναι πολύ χίπικη : Love for Andreas,flower power,peace,legalize pot,etc.

Οσοι φιλοι που ελευθερου πνευματος ας προσελθουν…οχι σαν τα αλλα τα λαμογια που ταζουν λαγους με πετραχηλια…ακου εκει πιτσες και κινητα. Εμεις προσφερουμε πνευματικα αγαθα…

Κατάλαβα στο τσάμπα πάτε να την βγάλετε…
ΡΕΕΕΕΕΕΕ ο τσάμπας πέθανε…
Η Διεύθυνση του Angel_in_Black hate club χρηματοδοτεί την ούτως ή άλλως δρομολογημένη διάλυση σας…

8O :smiley: :

Ομολογώ οτι συγκινήθηκα[/quote]

Τώρα μπορείς να ξεράσεις…

Πάνω σου πολύ ευχαριστως … :lol:

Δε μασαμε…ετσι και αλλιως στο fan club το δωρο ειναι ο ιδιος ο Αντρεας και απαραιτητη προυποθεση για να γινει καποιος μελος ειναι να μην ειναι μελος του hate club.
Ασε που οι πιο πολλοι εδω μεσα εχουν ηδη κινητα και αν τους πατε και για πιτσα ολους μαζι…θα το κλεισετε το μαγαζι.
Τελη ειναι η μεγαλη σου ευκαιρια να δειξεις ποσο φιλος με τον Ανδρεα εισαι (δεν πιστευω να αρχισετε να ξερνατε τωρα) και να σωσεις και την τσεπη σου. Ουτως οι αλλως ξερεις οτι η ποσοτητα δεν συμβαδιζει με την ποιοτητα…και εμεις δεν ειμαστε ο οχλος, ειμαστε η υγειης μειοψηφια.
Ασε που θα κανουμε και εκδηλωσεις με γνωστα μοντελα…πασαρελες, κλπ.

Κρατήστε μου και μένα μία θέση στο Fan club του Angel_In_Black!!! Όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά για τον τρόπο που λέει “γεια σου”!!! :lol:

:oops:

8O :smiley: :

Ομολογώ οτι συγκινήθηκα[/quote]

Τώρα μπορείς να ξεράσεις…[/quote]

Complimentary sick bags>Hate Clubs

Ο White Wolf χρίζεται επίτιμο μέλος του Club για τις πολύτιμες υπηρεσίες που προσέφερε.

Go go go Angel!

Τι να μας πουνε και οι αλλοι…We have the power, we have the glory…

Θάλεια είσαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Καλά εσύ αγαπάς κάποιον που μισεί τους Led Zeppelin…;

Καλά εσύ αγαπάς κάποιον που μισεί τους Led Zeppelin…;[/quote]

Όου,λετ’ς σίμπλι ντισριγκάρντ σάμθινγκ λάικ δις,γουίτς ιζ οβ νο ιμπόρτανς γουατσοέβερ.Ιτ’ς ολ αμπάουτ μάι ιντεαλίστικ λαβ προπαγκάντα,πίπολ!

Noisy , καθε μερα με κανεις να σε αγαπω περισσοτερο … δλδ με αφηνεις παντα με εκπληκτο . Thnx που υπαρχεις … Τωρα εχω πραγματικα συγκινηθει, :o

Μισει τους Led Zeppelin???Καλα, υπαρχει τετοιος ανθρωπος???

Ο συγκεκριμένος το τολμά… Οπότε έχει 10.000.000.000.000 LedZep hate points

Ο συγκεκριμένος το τολμά… Οπότε έχει 10.000.000.000.000 LedZep hate points[/quote]

Οπου τολμουν οι αετοι , λοιπον , γιατι και εγω αετος ειμαι και μαλιστα περηφανος …
Where eagles Dare… :!: :wink:

Noisy , καθε μερα με κανεις να σε αγαπω περισσοτερο … δλδ με αφηνεις παντα με εκπληκτο . Thnx που υπαρχεις … Τωρα εχω πραγματικα συγκινηθει, :o[/quote]

Κι εγώ :oops: