Ο αναπτήρας του Angel in Black

Αυτό δεν χρειαζόταν…Μία μ’ έχει εγώ θα του τα φάω… :twisted:[/quote]

Καλα οταν σε δωσω σε αναδοχη οικογενεια , ελα να μου το πεις … :lol:

Πάλι μπ…ο έγινε το topic αλλά το προσπερνάω…

Σας υιοθετώ ευχαρίστως και τις δύο…

Φυγέτε από τον ακατανόμαστο και θα έχετε ότι θέλετε…

8O :?:

Θα ζητήσω 200 και πάμε να τα φάμε μαζί… :D[/quote]

Λέω εγώ όχι? :lol:

Θείο για να ρθω σε σένα πρέπει να μιλήσω με το μπαμπά αν με αφήσει 8α ρ8ω αλλά και αν δεν μ αφήσει πάλι θα ρθω αρκεί να χεις pepsi twist… :twisted:[/quote]

2 εβδομαδες κλεισμενη μεσα και θα ακους Ηι-5

ΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΑΑΑΡΧΕΙΙΙΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑ…ΑΛΛΟ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΣΕΚΣΣΣΣΣΣ (μπαμπά τι είναι σεκς…:wink:
YΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΥΧΕΡΟΟΟ…Ι GOT WHAT YOU WANT YOU KNOW IM FOR REAL BABYYY IM ALL THE WOMAN YOU NEED… Μπαμπάαααααα τελικά εσύ ξέρεις τι είναι σεκς ή να ρωτήσω το θείο;;;;;; :oops:

Εχει σχεση με τον πελαργο και τη καμιναδα μωρο μου … θα σου εξηγησω καποια στιγμη , στο θειο σου ομως κουβεντα για αυτο , γιατι αν το μαθει η θεια , το τι κανει , θα τον αφησει στο δρομο , και δεν το θελουμε ετσι δε ειναι κορακλα μου ?

πότε θα ανακοινώσεις telisvas την σωστή απάντηση; :?: ε; πότε;

Ποτε μαλλον

Ποτε μαλλον[/quote]

να πω? να πω??? πλζζζζζζζζζζζζζζζζζζ :twisted:

Πες…

θα με μαλώσει ο Τέλης… :oops:

θα με μαλώσει ο Τέλης… :oops:[/quote]

Μην φοβασαι, θα του βαλεις Europe και θα καλμαρει και αν δεν πιασει αυτο εδω ειμαι εγω, θα σε υποσρηριξω… 8)

θα με μαλώσει ο Τέλης… :oops:[/quote]

Μην φοβασαι, θα του βαλεις Europe και θα καλμαρει και αν δεν πιασει αυτο εδω ειμαι εγω, θα σε υποσρηριξω… 8)[/quote]

μάλλον αυτός θα βάλει το Final Countdown…και θα αναφέρεται σε μένα… :cry: μόνο ένας πειρατής μπορεί να τα βάλει μαζί του…αν είσαι …θα βγωωωωω και θα φωνάζω το αποτέλεσμαααααα στην Ομόνοια…θα το μάθετε από τις ειδήσεις…"Τρελή το έσκασε και ξεσήκωσε την Ομόνοια φωνάζοντας ο αναπτήρας είναι ******* " :lol:

καλά το τρελή δε θα μας παραξενέψει… :lol:

Στείλε το στον fysob με πμ και αυτός μετά θα το διαδώσει πριν προλάβεις να πεις αδενοσινοτριφωσφορικό οξύ(sorry το διάβασμα με έχει ζαλίσει :lol: )

γιατί βρε μάστορα…έχω δώσει εγώ σημάδια παράνοιας??? 8) …δλδ επειδή το τελευταίο τεστ είχε αποτέλεσμα “Η επιστημονική ομάδα που σας παρακολουθούσε νοσηλεύεται”…θα δώσουμε σημασία?! αφού δεν είναι αξιόπιστα… :evil:
:roll:

Βλεπω οτι το θεμα με τον αναπτηρα μου εχει παρει διαστασεις … θα σας δωσω μια βοηθεια .γιατι δεν εχετε πλησιασει καν … Λοιπον , γιατι δεν μαρκαρετε την 4η επιλογη … :wink: ?

γιατί μας αρέσει πάντα να παίρνουμε τα 3!Η τέταρτη επιλογή ήταν σαν να μην υπήρχε…

bloody Angel είσαι τυχερή που νοσηλεύεται το ιατρικό σου team…το δικό μου δεν επιβίωσε για να φτάσει ως εκεί :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

E τοτε ελατε Τexas τη Δευτερα , να δειτε απο κοντα τη αναπτηρα εχω :wink:

αχα …άρα είσαι αυτός για τον οποίο μίλαγαν στην κλινική…να δεις πως τον λέγανεεε…!!! :?: κρίμα δεν θυμάμαι :evil: …αλλά είχαν τρομοκρατηθεί όλοιιιιιιι!!! :wink:

Angel…αν αλλάξεις αναπτήρα επίτηδες θα σε μαρτυρήσω…! :twisted: 8)