Ο αναπτήρας του Angel in Black

Για να δούμε, μπορείτε να βρείτε τι έγραφε ο αναπτήρας που είχε ο Angel in Black στο TEXAS;

Εγώ δεν απαντώ για να μην προδώσω το μυστικό

Hondos Center χωρίς δεύτερη σκέψη… :lol:

anapthres hondos center ola ta lefta

Τελικα ο τρισκαταρατος , το ειπε και το εκανε , δεν φοβηθηκε τις απειλες μου !!!
Αλλα ρε π*****α οχι και Hondos Cender … ημαρτον δλδ . Βαλε κατι αλλο …αν ειναι ποτε δυνατον.

Τελικα μωρη λουκια … ψοφας να μου τη λες … 8)

Εντελώς…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ντόρα δήμαρχος Αθηνών γιατί τον έκοψα εγώ,δεξιός είναι :oops:

Ποτέ δεν το εκρυψα οτι ειμαι και ειμαι και περηφανος για αυτο (δεν ψηφιζω στην Αθηνα ομως)

Επειδή είναι μπαμπάς μου μάλλον Harley τον κόβω τον αναπτήρα…Πάντως κάποια Δευτέρα θα σας σκάσω μύτη TEXAS… :twisted:

Ε αφου ειναι δεξιος τοτε και εγω ψηφιζω τον αναπτηρα Ντορα.
Και το οτι δεν ψηφιζεις στην Αθηνα δεν μου λεει κατι… 8)

Α μπράβο fysob,οι δεξιοί παντού είναι και φαίνονται

Καλά ρε μπαμπά δεν φτάνει που καπνίζεις και μου καταστρέφεις την υγεία δεν μπορείς να έχεις και ένα σωστό αναπτήρα…Πάλι θα ξεφραγκιαστώ να σου πάρω zippo!!!Αλλά άμα τον ξαναδώσεις σε καμιά θα σε αποκληρώσω…Τόσες θυσίες κάνω για σένα(εδώ δακρίζεις και μου λες πόσο μ αγαπάς και ότι είμαι ότι καλύτερο σου έχει συμβεί και μου δίνεις 100 ε να πάω για καφέ :stuck_out_tongue: )

Ειπαμε εισαι τιμωρια (απο αλλο τοπικ ) μια εβδομαδα στο σπιτι … δεν θα πας πουθενα και για τον επομενο μηνα … θα βγαινεις μονο με τον πατερα σου και το θειο σου .

Γιατί μου το κάνεις αυτό ρε μπαμπά…Καλά ρε μπαμπά με το θείο μα τι έκανα παίδι είμαι και γώ…Οι φίλες μου κάνουν χειρότερα…Αμάν…Μην μου λες για τιμωρία γιατί θα γίνω μέλος στο fan club του 8είου και καταλαβαίνεις… :roll:

Έλα στον παππού…

Sorry στον θείο ήθελα να πω…

Σόρυ που σας επαναφέρω…Κανείς δε σκέφτηκε ότι μπορεί να είναι κάτι πιο απλό?όλοι hondos και ντόρα… :lol: Έβγαλε η Ντόρα αναπτήρες???Ανδρέα θέλω και εγώ έναν…και μετά μου μένει να βρω και έναν από τον…τον…(πώς λεγόταν ο υποψήφιος του ΠΑΣΟΚ?)

whensilencecries μόνο 100 ευρώ για γκαϊφέ? Ζήτα παραπάνω…
Πάντως αν πας με το daddy και το θείο σου για καφέ δε θα το μετανοιώσεις 8)

Θείο για να ρθω σε σένα πρέπει να μιλήσω με το μπαμπά αν με αφήσει 8α ρ8ω αλλά και αν δεν μ αφήσει πάλι θα ρθω αρκεί να χεις pepsi twist… :twisted:

Θα ζητήσω 200 και πάμε να τα φάμε μαζί… :smiley:

Θα ζητήσω 200 και πάμε να τα φάμε μαζί… :D[/quote]

Η κόρη σου μου φαίνεται οτι έχει βαλθεί να σε φαληρίσει… :lol:

Αυτό δεν χρειαζόταν…Μία μ’ έχει εγώ θα του τα φάω… :twisted:

κάνε παιδιά να δεις καλό σου λένε μετά… :twisted: :twisted: