Angels and airwaves

Ομολογω οτι το να ψαχνεις στο myspace εινα μιαι πολυ καλη ιδεα γιατι βρισκεις αρκετα συγκροτηματα που ειτε δεν προβαλλονται στην ελλαδα αν και γνωστα εξω ειτε δεν εχουν ακομα συμβολαια ωστε να κανουν ενα γερο promotion.Eντελως τυχαια βρηκα το συκροτημα angels and airwaves ή απλα ava και δινω μερικα βιντεακια για να ακουσω γνωμες.



Καλα ρε ουτε μια γνωμη?Θετικη αρνητικη αδιαφορη οτιδηποτε…18 ατομα το ειδαν κανεις δεν εγραψε κατι.
Tεσπα ο τραγουδιστης-κιθαριστας ειναι ο Tom DeLonge πρωην μελος του συκροτηματος blink 182 που σηκωθηκε και εφυγε και δημιουργησε τους angels and airwaves.Ο drummer ειναι ο Atom Willard των Offspring και μπασιστας ο Matt Wachter πρωην μελος των 30 Seconds to Mars απο οτι θυμαμαι…
Kατα τη γνωμη μου η μουσικη τους εχει πολυ θετικη ατμοσφαιρα και σου μενει στο μυαλο.Η τουλαχιστον αυτο συμβαινει στην δικη μου περιπτωση

καλοι ειναι, αλλα σε συγκριση με του blink, ειναι κλασης κατωτεροι

ενας φιλος μου εχει κολλημα με αυτους

Ποιάς κλάσης;

νταξει, οι blink εχουν καποια καλα τραγουδια(μαλλον ενα καλο αλμπουμ), ενω οι angels δεν μου αρεσουν καθολου, ουτε στο ελαχιστο.

Δν ειναι κακοι. Το The Adventure μ’αρεσει κ το Everything’s magic.

bump!!haha--------------------------------our wow gold site:buy wow gold,wow gold,wow gold,wow gold,

καλουυυτσικοι, τον frontman δεν παω μια!

τα υπολοιπα μελη των blink φτιαξαν τους +44 που ειναι μιλια μπροστα

http://www.youtube.com/watch?v=c-S0wKuSKoc

ελα ρε τι μιλια μπροστα αυτο το τραγουδι των +44 μου ακουγεται σαν soundtrack σε ταινιες τυπου american pie

ava-the war

απο περιέργεια κατέβασα το καινούριο τους αλμπουμ(love) χθες…
δεν μου άρεσε με την πρώτη ακρόαση τουλάχιστον!!
αντε 2010 δεν ειχαν πει οτι θα βγάλουν νέο άλμπουμ οι bink??

στο εξωτερικό πάντως παραέχουν προβολή και χωρίς λόγο, blink κάνουν καλοκαιρινό τουρ και θαρρώ πως δεν έχουν μπει ακόμα στούντιο αρά λογικά θα αργήσει.