Anisixos Top 10

Αυτα ειναι τα 10 αγαπημενα μου τραγουδια για την προηγουμενη εβδομαδα :

1.Don’t let me get me - P!nk
2.Lonely girl - P!nk
3.The world is black - Good Charlotte
4.Secrets - Good Charlotte
5.Just like a pill - P!nk
6.18 Wheeler - P!nk
7.Ghost of you - Good Charlotte
8.Family portrait - P!nk
9.In this world (Murder) - Good Charlotte
10.We believe - Good Charlotte

Ποιο απο αυτα σας αρεσει; Αν και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι κανενα δε θα σας αρεσει. Αντε λοιπον. Τι περιμενετε; Αρχιστε τις ειρωνειες. Αντε. Αρχιστε τις ειρωνειες, το βρισιμο.
Τουλαχιστον, πειτε μου. Αν δε σας αρεσει η μουσικη, αν ειναι πολυ light και mainstream για τα γουστα σας, τουλαχιστον οι στιχοι πως σας φαινονται; Τι; Και αυτοι χαλια; Τι; Στιχοι για νηπια; Μηπως ειναι γραμμενα και απο νηπια; Ε; Πειτε ρε. Εσεις που ΞΕΡΕΤΕ απο μουσικη. Αντε. Εσεις που ακουτε την τελεια μουσικη, τη μεταλ και τη hard rock. Τα…ανωτερα ειδη μουσικης. Σιγουρα αυτα που ακουω εγω σας φαινονται υποδεεστερα. Σιγα μην μπειτε στον κοπο να τα ακουσετε. P!nk; Good Charlotte; Αχαχαχα! Γελαστε! Αντε γελαστε. Και μετα πηγαινετε να ακουσετε την τελεια μουσικη σας.

δεν ξερω τι ειναι αυτα που εβαλες αλλα εγω προλαβα:D

ανησυχε εγω σου προτεινω να αλλαξεις νικνειμ και να ξεκινησεις μια νεα καριερα στα φορουμ.

περα απο αυτο δεν ειναι η μουσικη που δε μας αρεσει αλλα το πνευμα των μουσικων.

μπορει οι στιχοι να ειναι καλοι και η μουσικη καλη παραγωγη αλλα θα παραμεινουν οι P!NK.

καταλαβες?για να το καταλαβεις καλυτερα αν οι P!NK εκτελεσουν λαιβ ενα κομματι των AC/DC που υπεραγαπω τοτε θα με αφησει ασυγκινητο,ΑΛΛΑ αν οι AC/DC παιξουν λαιβ ενα κομματι των P!NK τοτε ισως κατσω να ακουσω και αλλα κομματια τους και τους βαλω στις μουσικες μου επιλογες.

oh by the way,which o…εεεε who the fuck are P!NK?

ΣΤΙΧΟΙ ΤΟΥ DONT ΜΕ LET GET ME
…LA told me, "You’ll be a pop star,
All you have to change is everything you are."
Tired of being compared to damn Britney Spears
She’s so pretty, that just ain’t me…

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΥΤΙΖΕΣΑΙ

[SPOILER]τι γυρευεις σε φορουμ για την rock-metal;Αφου δεν…[-X[/SPOILER]

ΟΙ P!NK;;; Η P!NK!!!

Αυτό σε πείραξε. Κατά τ’ άλλα, το παιδί από πάνω(ώχου ρε ανήσυχε ο DerZornGottes) είπε όλη την αλήθεια. Δέξου τη και συμβιβάσου.

[SPOILER]Ποια είναι η γνώμη σου για την Kim Kardashian ανήσυχε;[/SPOILER]

DerZornGottes βρηκες το χειροτερο κομματι. Μαλλον επιτηδες. Δες τους στιχους του “My Vietnam” ή του “glitter in the air” της P!nk και μετα μιλα.

Δεν καταλαβα δηλαδη. Τι ειπε το “παιδι”; Ποια αληθεια ειπε;
Να αλλαξω νικνειμ; Δηλαδη;;; Πως να το κανω;
Τι να καταλαβω απο αυτα που ειπε; Πρεπει να ειναι καποιος που ειναι κολλημενος με καποια συγκεκριμενα μουσικα ακουσματα που αυτα ειναι και αλλα δεν ειναι και ολα τα αλλα ειναι υποδεεστερα. Σαν τον πατερα μου ενα πραγμα. Που η ροκ μουσικη γι’ αυτον εχει σταματησει στους Beatles και τους Rolling Stones και το σινεμα εχει πεθανει.

Υπάρχουν ήδη τόπικ για προσωπικά μας τοπ 10, τοπ 1000 κλπ. Κάνε μια αναζήτηση και αν θες συνέχισε εκεί την κουβέντα.
Το γ@μησες και ψώφισε.