Anneke 2/11@ Gagarin 205 & 3/11 @ Eightball

Με ανακοίνωση που εκδόθηκε νωρίτερα άλλαξε ο χώρος διεξαγωγής της συναυλίας της Anneke van Giersbergen στην Αθήνα στις 2 Νοεμβρίου.

Η συναυλία τελικά θα διεξαχθεί στο Gagarin 205

Rockoverdose.gr

τελικά ποια μέρα θα είναι αθήνα και ποια θεσσαλονίκη;

εδώ λέει 2 αθήνα, 3 σαλόνικα

ναι, αλλά στο σάιτ της θεάς τα έχει ανάποδα, όπως και στον τίτλο του θρεντ :stuck_out_tongue:

Χμμμμ τότε δεν έχω ιδέα :slight_smile:

Για Αθήνα είναι σίγουρο πως θα γίνει στις 2 Νοέμβρη στο Gagarin, για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω να σας πω!

σήμερα αγοράστηκαν τα εισιτήρια, 3/11 στο 8μπολ

Άλλαξε επιτέλους τις ημερομηνίες και στο [U]site[/U] της

Nov 2nd 2012 Gagarin 205 Athens Greece
Nov 3rd 2012 Eightball Club Thessaloniki Greece

Ας το αλλάξει κάποιος mod και στον τίτλο

Στην Αθήνα τα εισιτήρια μέχρι 20 Σεπτεμβρίου έχουν 15?, μετά πάνε στα 18? και στο ταμείο 22?. Για πιο πολλά [U]εδώ[/U]

Για Αθήνα έχει πάρει κανείς εισητήρια; [U][B]ε[/B][/U][B][U]δώ[/U][/B] λέει ότι υπάρχουν στο public κ στο ticket house αλλά στο public ρώτησα κ δεν έχει ενώ το ticket house δεν το έχει καν στη σελίδα του (http://www.tickethouse.gr/Ticket_House_Shows_List.pdf)

Πάρε ένα τηλ. στο Tickethouse να ρωτήσεις και άσε αυτά που γράφει στο site
Θεσ/νίκη πάντως πήρα από το Nephilim.
Tickethouse δεν εκανα τον κοπο να παρω τηλ. μιας και δεν θα απαντήσει κανένας

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα πάω :-k …

Τελικά έχει το ticket house!!! Κ είναι ακόμα των 15 ευρώ

Lovelight Productions

Λογω μεγαλης ζητησης και μετα απο συνεννοηση με το management της Anneke , η προπωληση στην τιμη των 15 ευρω θα παραμεινει μεχρι τις 10 Οκτωβριου!!

Κανεις για αυριο; Εχω παρει εισητηριο, αλλα ανακοινωθηκε απεργεια των μετρο, τρενο και τραμ και δεν εχω ιδεα απο λεωφορεια. Εχει βγαλει καποιος ακρη τι παιζει με τα λεωφορεια της περιοχης;

http://www.gagarin205.gr/getting-there/

Το Gagarin 205 βρίσκεται στη λεωφόρο Λιοσίων 205. Η πλησιέστερη στάση του Μετρό και του Ηλεκτρικού είναι η Αττική (δείτε το χάρτη), ενώ η στάση λεωφορείων ονομάζεται Θυμαράκια (δρομολόγια: 024, 701, 704, 719, 747, A10, A11, B10, B11, B12, Γ10, Γ12).

και μπες και στο www.oasa.gr για να δεις τα δρομολογια

Με την απεργία των μετρό το πρόβλημα είναι η επιστροφή που θα θέλει ταξί!! Αν οι πόρτες ανοίξουν στις 9:00 όπως λέει το εισητήριο κ με 3 support λογικά θα τελειώσει μετά τις 12 που δε θα υπάρχει συγκοινωνία

Πήγε κανένας χθες?
Εντυπώσεις και πόση ώρα έπαιξε?
Εμείς σήμερα Salonica eighball:)

αυτό με τα προηχογραφημένα έχει καταντήσει αηδία πια…

Δεν είχε πολύ κόσμο κ νομίζω ήταν κλειστό το πάνω κομμάτι του Gagarin. Η Anneke ήταν πολύ καλή αν κ κράτησε λίγο, αν δεν κάνω λάθος μία ώρα κ είκοσι λεπτά (βγήκε βέβαια στις 12)
Αυτό που μου έκανε πάντως εντύπωση ήταν τα ελληνικά συγκροτήματα. Όλα ήταν αρκετά καλά κ αξίζουν ίσως μεγαλύτερη προώθηση

Τι φάση τώρα τελευταία να βγαίνουν τόσο αργά οι headliners; Τι ηλίθια μόδα είναι αυτή; Άκου στις 12. Ούτε στα diy έτσι ξέρω 'γω (οκ υπερβολή αλλά you get my point)

Και στην Θεσσαλονίκη ίδια εντύπωση. Έπαιξε 2 Gathering (Saturnine, Even the Spirits are Afraid) και 1 Devin Townsend (Hyperdrive), και το τελευταίο της άλμπουμ ακούγεται πολύ πιο heavy live.