ANNEKE (aqua de annique, ex- gathering) + DANNY (anathema) ACOUSTIC SHOW ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Η ΕΚΠΟΜΠΗ STARGAZER (www.myspace.com/stargazer1994) ΓΙΑ ΤΑ 14α ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΑΝΝΕΚΕ + DANNY ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΤΙΜΗ 15?

Μ, μετά τους Λοστ (και τους Καλέξικο; ) , αυτό. Χαίρομαι ιδιαίτερα που στα Χανιά έχουν βρει το νόημα και κάνουν έστω κάτι μικρό ώστε να σπάσει το Αττικό συναυλιακό κατεστημένο. Κοιτάτε να το συνεχίσετε έτσι όμως και φτιάξτε μια μικρή λάιβ πρωτεύουσα κει. Τις ευχές μου.

Πόσο σπάμμερ είμαι. Συγκινήθηκα όμως πανάθεμά σας:!:

Nα είσαι καλα!

…αλλα μην ξεχνάς Dianno (2008), Marky Ramone dj set (2007) , UDO + Anathema (2002) , Dokken (2005) Danny acustic (2004), Jag Panzer (2005) Deep Purple (2005) δεν είναι και λίγα για Κρήτη τα τελευταία χρόνια… :wink:

Mακάρι όλα να πάνε καλά να βλέπουμε όλο και μεγαλύτερα ονόματα - είναι κρίμα ενα μικρό Live στην Αθήνα να μας στοιχίζει 300-400 euro…

Πάμε Κρήτη;

Φυγαμεεεεεεεε!!! :smiley:

το αστείο είναι οτι το 2002 στο CHANIA ROCK FESTIVAL οι Gathering είχαν “κοπεί” γιατί οι Anathema “κάλυπταν” το συγκεκριμένο ακροατήριο… Μετά από 6 χρόνια μας έρχονται παρέα (Βεβαια το '04 ο Danny είχε ξαναέρθει μονος του για 2 ακουστικά…)

Πολυ καλο να γινονται τετοιες συναυλιες στα Χανια…μακαρι η ανταποκριση του κοσμου να ειναι αναλογη…το 2002,ειχαμε κατεβει και περασαμε ομορφα!!!:slight_smile: :slight_smile:

Αν πάτε τελικά, θα μου φέρεις αφίσα αν δείχνει την κοπελιά; Μία φίλη μου θα το εκτιμήσει δεόντως! :wink:

Ποιά φίλη; :stuck_out_tongue: :lol:

Εκ Φινλανδίας!

Τι να την κάνεις την αφίσα? Δεν έχει καν το όνομα της Anneke σωστά #-o

Χαχαχαχαχ ψήνομαι να το δει.

Μια χαρά μου κάνει αυτή η αφίσσα. Στέλιοοοοοοοοοοοοοοοο!

ρε παιδιά χαλαρώστε… χαχαχα:lol:

δεν είναι αφίσα αυτο…[-X

κυκλοφόρισε προσωρινά μόνο στο myspace μέεεεεεεεεεχρι να βγει η αφίσα…
απο το επίθετο της Αnneke έλειπε ενα “s” το οποίο και διορθώθηκε στη σελίδα της εκπομπής… www.myspace.com/stargazer1994
:slight_smile:

ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ SET !!!
OI ANATHEMA MAΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ LIVE ΣΤΙΣ 11/10 ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ DANNY ME ANNEKE

OTI ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΕΔΩ!

Sorry αλλά γιατί ζητούν αποκλειστικότητα? Πόσοι νομίζουν ότι θα κάνουν το ταξίδι?

όχι πολλοί πιστεύω μιάς και έχουν έρθει καμιά 500αριά φορές ! :lol: :lol: :lol: ’

Πάντως το πιο συμφέρον για τους ίδιους θα ήταν να γίνουν και άλλα σόου στην Ελλάδα έτσι ώστε να μειώθούν τα έξοδα!Αυτό είναι και λίγο απληστεία αν το θέλουν αποκλειστικότητα!

Το έψαχνα πόση ώρα το θρέντ!Χάθηκε μέσα στα παλιά!

Ξέρει κανείς τι θα γίνει τελικά ?

ΕΙΠΑΜΕ : TO AKΟΥΣΤΙΚΟ SET ΑΥΤΟ, ΑΚΥΡΩΘΥΚΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ…

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΚΑΛΙΤΕΧΝΩΝ. ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΟΒΕΡΟΥ “ΕΠΑΓΓΕΛΜΤΙΣΜΟΥ” ΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΝ DANNY KAI ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ANATHEMA :lol: :lol: :lol: .

ΛΟΓΙΚΑ Η ΑΝΝΕΚΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ LIVE ΣΕ ΑΘΗΝΑ & ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.8)

EΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ PARADISE LOST ΣΤΙΣ 24/8 !:slight_smile:

CHEERS!!!:wink: