ANNEKE VAN GIERSBERGEN & DANNY CAVANAGH Greek Tour 2-5/1/2015

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=34005

Ελληνική περιοδεία θα πραγματοποιήσουν οι ANNEKE VAN GIERSBERGEN & DANNY CAVANAGH από 2 ως 5 Ιανουαρίου 2015!

Συγκεκριμένα:

2/1/2015 - ΠΑΤΡΑ - Λιθογραφείο

3/1/2015 - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - (Το venue θα ανακοινωθεί σύντομα)

4/1/2015 - ΑΘΗΝΑ - Kookoo Live Stage

5/1/2015 - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Principal Club

Φρούδες οι ελπίδες για Gentle Storm μάλλον. Οψόμεθα…

Αυτοί ακόμα δεν ηχογράφησαν το cd, αρχές 2015 βγαίνει και η περιοδεία φαντάζομαι ξεκινάει αργότερα. Φρούδες ήταν οι ελπίδες για το πακέτο με την Kari :frowning:

Qft.

Σε κάθε περίπτωση πάντως, δε με χάλασε κι αυτό. Όμορφο πακετάκι, το '10 που τους είχα δει ήταν πολύ καλοί και το γενάρη εκεί θα μαστε.

Οπως ξαναγραψα, υπαρχει πιθανοτητα να παρω την γυναικα και να παω…

Εγώ πάλι θα πάρω την Anneke γυναίκα και θα πάω, τώρα που δεν θα πάνε Λάρισα και δεν υπάρχει άμεσος ανταγωνιστής είναι ευκαιρία :):!:

αμα γ@μησω όλους θα σας πω εγώ!

*ακόμη κλαίω…

We’re sorry to let you know that because of family reasons Daniel won’t be able to do the acoustic tour in January. We can only apologise to anyone who already has tickets to the dates affected. Thank you for understanding! Anneke van Giersbergen & Daniel Cavanagh

Είμαι 100% σίγουρος ότι κάτι έκανε ο Crimson.

όπως θέλει, ας μου ξαναστειλει μήνυμα να γελάσει μαζί μου που δεν περνάει λαρισα η anneke

[B][I]if i can’t have you, no one will[/I][/B]

Wait, what?

Έπεσε άκυρο γενικά ή απλά θα λείπει ο ευχάριστος αυτός τύπος;

Άκυρο γενικά

…ας ξανάρθει με τον Arjen Anthony Lucassen:):!:

Anneke χωρίς Gathering = σχεδόν 0

Κρίμα. Τουλάχιστον έχει πράγμα για γενάρη, οπότε μικρό το κακό.

Να κλείσει με Sirens ή Gentle Storm -ή και με τα δύο- η κυρία και παράπονο δε θα 'χουμε.

Φίλος θέλει να δώσει 16αρι για το Σάββατο… Στείλτε inbox

Φίλος το λες τώρα :p;

Φίλος τώρα μου το είπαν :stuck_out_tongue:

edit: ok, τώρα το έπιασα… #-o
όχι αλήθεια, φίλος, εγώ δεν έχω επαφή…

Να ρωτήσω κάτι, όσοι είχατε πάρει εισιτήρια από το Eventbrite μείνατε με το pdf ή σας έδωσαν κάποιο απόκομμα στην είσοδο;

έδωσαν απόκομμα , ενα τατραγωνακι 4x4 εκατοστά. Η Συναυλία για αλλη μια φόρα τελεία!!!

Και γαμώ οι συναυλίες. Μην τη χάσετε όσοι το σκέφτεστε. Τελευταία ευκαιρία!