Annihilator [24/11/2010]@Θεσσαλονίκη, [25/11/2010]@Αθήνα

TI ΛΕΣ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
να χώσουν κι ένα denied και άντε γεια!

Το ομωνυμο δεν το λενε;:frowning:

πιο ομωνυμο εννοεις?

έχουν πάει τα εισιτήρια και στο τικετ χαουζ, και στο παπλικ

πηρα χτες το δικο μου

είναι μικροσκοπικα (σαν των Εροσμιθ)

το σετλιστ γαμει επικα, αλλα θελω και ενα I AM IN COMMAND ρε τζεφ :roll:

Μόνο συντάγματος ή έχει και στο mall? Ξέρει κανεις? Μην τρέχω τζάμπα κάτω :roll:

συνταγματος σιγουρα, για το αλλο θα σε γελασω

Epic setlist…Αλλα επειδη ειμαι γκρινιαρης θα ηθελα ενα Denied ή Epic Of War στη θεση της φλωριας Time Bomb.

Ε και ενα Human Insecticide πρεπει νομιζω!

Αλλα ας μην αρχισουμε τωρα, το σετλιστ ειναι κορυφη, πιανει ολη τη δισκογραφια, η μπαντα σπερνει λαηβ αποσο εχω δει σε βιντεοζ και απ’οσο εχω ακουσει, απλα υπομονη μεχρι να ερθει η μερα της λαηβαρας!

Πανω που το ειχα ξεχασει (καπως), τσουυπ να τα μας παλι. Απο τα πιο αναμενομενα λαηβς για εμενα!

Κρατησαν δηλαδη τα 12 που παιζαν το καλοκαιρι και απλα καναν καποιες προσθηκες για να προσαρμοσουν στο χρονο του headline show.Ηλπιζα να το αλλαξουν ολο,να μη δω κατα 2/3 τα ιδια πραγματα που ειδα και Ιουλη.Και αντικειμενικα δηλαδη,κατα τη γωμη μου ειναι απλως καλο το σετ(τι ζητησα κι εγω μωρε,ενα Imperiled Eyes).Απο την αλλη ειναι εγγυηση ο Τζεφ κι η παρεα του λαιβ και μαλλον θα ενδωσω…Μονο και μονο για το πως δενουν Waters και Padden στο Fun Palace αξιζει να το δεις.Και γουσταρω με acoustic medley.

WTYD ρε μνια

Καλά μιλάμε για διαστημικό μπεστοφ σετ-λιστ!!!¨Αντε να έλειπε κανα Plasma Zombies.
Και ναι στο fun palace ο Padden μαμεί!

Πω οντως και γαμω τα σετλιστ! Αντε ανυπομονω!:smiley:

ΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ!

Και το Haunted χωρούσε στο setlist… :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=kYbXYgEo0qM

Πες μου οτι δεν το ξερεις…8O

(τι ζητησα κι εγω μωρε,ενα Imperiled Eyes).

απ οτι εχει πει ο Τζεφ,το Imperiled Eyes οπως και αλλα κομματια ειναι δυσκολο για εναν τραγουδιστη να παιχτουν καθως τραγουδαει,για αυτο τα επαιζαν μονο οταν ειχαν τραγουδιστες π δεν επαιζαν κιθαρα στα λαιβ

Ωραιο το setlist αν και θα προτιμουσα καποια αλλα… Αλλα γενικα μια χαρα.

Και το 'χα απορία το πως θα ακουγόντανε αυτό το ακουστικό σημείο του live.

Καλούλι είναι…

Αρκετά καλό setlist αλλά ένα never neverland, imperiled eyes, human insecticide, knight jumps the queen (πολλά ζητάω έ :p:p )

Καθολου, αυτα τα δυο τα χε παιξει στο MMD. Μετριο για μενα το Setlist… Με εβγαλε και απο τη δυσκολη θεση να μην πληρωσω…

Ναι το ξέρω, μέσα ήμουν και τότε και με Nevermore στο Ρόδον! Θα τα σκάσω πάντως γιατί ξέρω πως θα τα δώσουν όλα και τους γουστάρω με 1000!

εγω παντως το τσιμπησα το εισιτηριο και ειναι το πιο μικρο και το πιο γαματο εισιτηριο για συναυλια π εχω δει ποτε :smiley: