Anorimoi 19 Οκτ

Στο Κυτταρο. Το σκεφτομαι. Βγαζουν χαβά.

Φάιτινγκ φορ μεταλ δατ ιζ τρου. \m/

Μην το σκεφτεσαι! Πανε!

Και οπως λενε και οι ιδιοι:

ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΜΟΣΧΑΡΙΑ!

:stuck_out_tongue:

Τους εχω δει 2 φορες…και τις 2,ειδα κ ακουσα πραματα που το ανθρωπινο μυαλο ειναι πολυ μικρο για να νιωσει το μεγαλειο τους…θα τους τιμησω και τριτη μαλλον τωρα…

Το πιο επικο λαιβ στας Αθηνας μαλλον ηταν αυτο του 2005.

Στο τραγουδι του Ξωτικου παιχτηκε μοσπιτ :!:

Και εγω πριν μερικα χρονια που τους ειδα στο Ξυλουργειο στο Μυλο, ειχε παιχτει τρελο μοσπιτ :stuck_out_tongue:

ΑΝΩΡΙΜΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ

Θα είμαστε θα είμαστε !!!

http://www.last.fm/event/800777 :wink::wink:

παιζουν μαζι και οι ΔΕΜΑΞΗΜΑΜ??
Θα ειμαστε κει!

Ω ναι, ΕΠΟΣ!!!

Ποσο εχει το τικετο?

μόλις τώρα θα το έκανα ποστ, πρόλαβε ο Angmar…τους είδα MMD και δεν τους χάνω με τίποτα…


Now playing: Anathema - Violance
via FoxyTunes

Το τικέτο είναι 10 έουρα.

θα δω κανέναν από εδώ στο Κύτταρο σήμερα??


Now playing: Anorimoi - O Panisxyros Megistanas Twn Ninja
via FoxyTunes

Εγώ θα είμαι … :wink::wink:

οκ θα σε δω δεν ξέρω πως…θα φωνάζω το nickname αλλά θα σε δω…:p:p:p


Now playing: Anathema - Leave No Trace
via FoxyTunes

sorry για το double post…
λοιπόν ήταν απλά απίθανα εχθές…από τα καλύτερα live που έχω πάει…(χεχεχε)…πέρασα καλά και αυτό μετράει…έγινε πανικός, αρκετός κόσμος και πολύ πάνω-κάτω…(πονάω ακόμα σε μερικά σημεία)…
έπαιξαν περίπου 2 ώρες και 20 λεπτά και είπαν 4 τραγούδια παραπάνω από το setlist που είχαν ετοιμάσει…
όποιος δεν τους τίμησε πιστεύω πως έχασε…
ορίστε και μερικές photo…


Now playing: Anathema - Deep
via FoxyTunes

sorry για το double post…
λοιπόν ήταν απλά απίθανα εχθές…από τα καλύτερα live που έχω πάει…(χεχεχε)…πέρασα καλά και αυτό μετράει…έγινε πανικός, αρκετός κόσμος και πολύ πάνω-κάτω…(πονάω ακόμα σε μερικά σημεία)…
έπαιξαν περίπου 2 ώρες και 20 λεπτά και είπαν 4 τραγούδια παραπάνω από το setlist που είχαν ετοιμάσει…
όποιος δεν τους τίμησε πιστεύω πως έχασε…
ορίστε και μερικές photo…


Now playing: Anathema - Deep
via FoxyTunes

Ενταξει μου τη σπαει λιγο το γεγονος της διασημοτητας τους.(εχουν βγει σε ολα τ ακαναλια οι αθεοι) αλλα χτες τους ειδα επιτελους πρωτη φορα και τα παιρνω πισω:D…Μιλαμε ηταν θεεικα…Κεφι χαβαλες χτυπημα ποιηματακια και ολα τους τα χιτακια σε παραταξη μεχρι και διασκευη manowar ετσι για να γουσταρουμε…Ειχα μπολικο καιρο να χτυπηθω ετσι σε συναυλια…Α μην ξχεασω τα stagedivings απο τον κιθαριστα του σαπορτ(σωστα ετσι?) και την ΠΕΝΑ ΤΟΥ ΣΑΤΡΙΓΙΑΝΝΗ8)8)8)