Anorimoi - Καλά να Πάθεις cd

Ωραία οπότε το γράφω και εδώ, δεν είχα δει ότι υπάρχει θρέντι.
Λοιπόν όπως είπα το έχω ακούσει 2-3 φορές και τώρα θα το ξαναβάλω πάλι.
Από αυτές τις ολίγες ακροάσεις πιστεύω ότι είναι λίγο κατώτερο του προηγούμενου, αλλά έχει πέσει περισσότερη δουλειά, και η παραγωγή είναι εξαιρετική!

Τα “για όσους δεν κατάλαβαν” έχουν πολύ γέλιο, και έχω ξεχωρίσει το Kama Sutra, Καλά να πάθεις, Η Χειρότερη μέρα ever…Αυτά ως πρώτες ακροάσεις.Σαφώς και θα γίνουν και άλλες, γιατί όπως και στο προηγούμενο μετά από αρκετές ακροάσεις έβγαλα τα τελικά συμπεράσματα.

Οπότε θα ξαναγράψω να σου πω.


Now playing: Amorphis - On Rich And Poor
via FoxyTunes

το μόνο που μπορώ να πω με σιγουριά γιά αυτό το δίσκο είναι πως όντως θέλει ακροάσεις, είναι πιό μαύρο και σκατόψυχο και αυτό μπορεί να ξενίσει.

καμα σουτρα επος!σχετικα φτηνη και η τιμη του σιντι και μπραβο σας.

ποσο αληθινους στιχους εχει το “χειροτερη μερα ever”??? Επος πραγματικο8)

ελπιζω να εχετε κ κανα αλλο λιve αθηνα γιατι δε μπορω 11!!!

από γενάρη θα κανονίσουμε πάλι

Τελικά είχες δίκιο.Το άκουσα και άλλες φορές και με έχει κερδίσει, σχεδόν όλα τα τραγούδια!
Μουσικά έτσι και αλλιώς είναι άριστο και οι στίχοι δεν είναι τόσο κάφρικοι να το πω όπως στα προηγούμενα.
Μπράβο παιδιά πάρα πολύ καλή δουλειά!


Now playing: Anorimoi - San zitianos
via FoxyTunes

Μόνο εγώ θεωρώ ο,τι το κλείσιμο του δίσκου - τα τελευταία δευτερόλεπτα δηλαδή - έχει αέρα Savatage περιόδου Stevens;

:-k

Άρε Trampakoulas, με το αγγλικό σου με έστειλες! :lol::lol:

η αλήθεια είναι πως όταν πάω να τραγουδήσω αγγλικά μου βγαίνει λίγη Ζαχαρίλα :lol:

Αγαπαμε Γιαννη Ρουμπουλια για τον Μεγιστανα των Νιντζα! :smiley:

:lol:

οκ δεν την παλευετε καθολου :lol:

το εκλαμβάνω ως κομπλιμάν :smiley:

εισαι τελειως anorimos:p

εννοειται :stuck_out_tongue:

δημοσιεύθηκαν 2 ακόμα δισκοκριτικές γιά το cd σε περιοδικό τύπο. “Ποπ και Ροκ” και “Rock Hard”.

και φυσικά αυτή στο site του rocking
http://www.rocking.gr/review2646.php

Το θέμα είναι πέρα από δισκοκριτικές, τις λαμβάνω υπόψιν μου, αλλά αν μ’αρέσει ή δεν μ’αρέσει κάτι, ας γράφουν ότι θέλουν:!:
Ο δίσκος είναι πολύ καλός και αν θες πολύ metal:metal::):!: