Anorimoi - Καλά να Πάθεις cd

επιτέλους κυκλοφόρησε το νέο μας άλμπουμ. όσοι τύχει και το ακούσετε γράψτε τα σχόλιά σας εδώ. όποιος θέλει μπορεί να πάρει και μιά μικρή γεύση στο www.anorimoi.com όπου ανεβάσαμε ένα τραγούδι σε streaming. δεν είναι το απόλυτα αντιπροσωπευτικό αλλά θα σας δώσει μιά εικόνα.

λίγα λόγια γιά το δίσκο

concept με 14 τραγούδια και 5 αφηγήσεις (70 λεπτά διάρκεια).
booklet-αφίσσα με την ιστορία είκονογραφημένη διά χειρός Γιάννη Ρουμπούλια.
επεξηγηματικά κείμενα.

προς το παρόν στο Rock City, ελπίζω από αύριο και στα υπόλοιπα καταστήματα

Τα σπαει το kama sutra!

ΘΕΙΛΑΑΑ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΩΡΕ!

ελπιζω σε καμια εβδομαδα να εχω στα χερια μου τη βιβλο του μετσαλ

Φοβερο το καμα σουτρα:lol:

άντε να το ακούσουμε κ αυτό :stuck_out_tongue:

γω πιχι ειμαι το εξωτερικου, πως μπορω να το βρω? =/

καλή ερώτηση! μόνο που δεν έχω απάντηση… όταν έρθεις γιά τίποτα διακοπές ίσως? :slight_smile:

διακοπες στον βαλτοοοοοοοοοο

καλα, θα κανω τα κουμαντα μου…

Υπάρχει Σαλονίκη; Πόσα σας σκάμε;

Με δημοπρασία γίνεται η διαδικασία στη συμπρωτεύουσα. Φέρε μαζί σου πολλά.

λογικά θα είναι και στα μετρόπολις από βδομάδα. στην αθήνα έχει 13,50-14 euro

Γαμώ τα τραγουδάκια το Κάμα Σούτρα!

Τραμπάκουλα, έχω μια απορία για σένα: παλιά, πολύ παλιά, την εποχή του “Παππούς The Rock Opera”, είχατε στις τάξεις σας κάποιον Μάρκο, drummer;

oh yes. ο περίφημος Markulrich :smiley:

το παππους δε ροκ οπερα το εχετε βγαλει σε σιντυ η μονο για κατεβασμα στο σαιτ σας?

download only

Kανά κλιπάκι θα υπάρξει?

κάτι θα γίνει αλλά δεν έχουμε καταληξει σε κάποιο κομμάτι

Facts:

  1. Mprosta ston TRAMPAKOULA o Gerard Butler sto 300 einai gay.
  2. O tafoplakium einai ontos ftiagmenos apo atsali, akoma kai to spermatozoario pou ton eftiakse itan. To pistopoio kai ego. Apokleietai na antexe o kolos tou tetoio spanking kai na min itan ftiagmenos apo atsali.
  3. Zo sto Los Angeles kai idi etoimazo ena local fan club me tin onomasia: “We got the hots for Necropethamenos and we’re not gay”

Apo periergeia mpika sto site sas paidia kai perasa apisteyta kala me ta clip sas ta opoia einai APAIXTA. Afiste ta clipakia kai etoimaste TORA ena movie/METSAL rockumentary gia na pesoun ta mpeta.

HAIL :metal:

PS: Osoi den exete dei ola ta clips, xanete…
PS2: LAIKH APAITHSH VIDEO CLIP STO KAMA SUTRA SE STYLES PUSSY TON RAMMSTEIN :lol:

:lol:

έπος πόστ

όσο για το κλιπ με αναφορές σε rammstein και pussy το κουβεντιάζαμε τις προάλλες και είχαμε κλάσει στο γέλιο

Anorimoi και στο L.A.!!! νάσαι καλά μαν!