ANORIMOI Live 10/4 @ Κύτταρο

Μάγκες σας τα είπα και από κοντά μετά (άλλα και κατά την διάρκεια) του live, ήσασταν απαίσιοι και μερικά διαλλείματα αηδίας !!! ΑΙΣΧΟΣ !!!

Πέρα από αυτά και στο άσχετο με το LIVE μέρος, σκίσατε σπείρατε θερίσατε και άλλες γεωργικές ασχολίες :stuck_out_tongue:
2 ώρες set 22 τραγούδια μια προσευχή και 2 ποιήματα μερικά ξεχασμένα songs αλλά και κάμποσα clasiczzzz
Αλλά και ένα ΥΠΕΡΓΑΜΑΤΟ INTRO !!!
ΕΠΙΚΑ ποιήματα του κόμη (την προσευχή θα την πω το Πάσχα πριν ορμήξω στα κρέατα 8))
Ο κόσμος γαμάτος (και αρκετός νομίζω ??)
επίσης μέτρησε ο φόρος τιμής σε Scott Columbus με την διασκευή στο Battle Hymn (ο Τραμπ γούσταρε την ζωή του8))

Θα έλεγα να σας βλέπαμε και ποιο συχνά αλλά ο Νεκροπεθαμένος είπε ότι από Λάρισα και πάνω έχουν καλύτερα σουβλάκια οπότε δεν σας βλέπω να ξαναέρχεστε σύντομα :lol::lol:

'Επος…τα λόγια λίγα…το riddle of steel τρελό touch, respect για το Colombus tribute…όσο για το setlist ένα θα πω μόνο…

[B][SIZE=“5”]GAMEBOY ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE][/B]:vibrate::bow2:

Τα γαμήσανε όλα! Ανυπομονώ να δώ τη δουλειά που θα χει γίνει στο DVD.

Σκατα, ηθελα πολυ να ερθω, ηλπιζα πως θα τα καταφερνα αλλα τελευταια στιγμη δεν μου κατσε.:frowning: Hope to catch you (soon?) on the next one!

άπειρα ευχαριστώ παίδες!!!
νομίζω πως ο κόμης Vargsteiner ήταν άνετα το highlight της βραδιάς :lol:
και τώρα άπειρη δουλειά γιά να μονταριστεί όλο αυτό το υλικό :?

πω πρώτη φορά χάνω live λόγο δουλειάς(και δυστυχώς δεν θα είναι η τελευταία:(:()
άντε σύντομα να σας δούμε και εμείς οι υπόλοιποι:p

Πωωω ειχε και Battle Hymn? Μαλακια μεγαλη που το εχασα αλλα δεν την παλευα με τιποτα :expressionless:

Το live ήταν όντως βεντουζάτο, τα σπάσανε τα παλικάρια, είχα να σας δω και αρκετό καιρό…αλλά ρε γαμώτο, γιατι τόσος λίγος κόσμος??? Και ο satrigiannis που μιλήσαμε είπε ότι περιμένατε περισσότερο…ένας χρόνος από το τελευταίο live στην Αθήνα, dvd, 10ρικο εισητήριο, χωρίς κάποιο μεγάλο live για να πεις ότι ο κόσμος πήγε αλλού (νομίζω)…anyway, περιμένουμε με αγωνία να δούμε πως θα φτιαχτεί αυτό το χάος που παρουσιάσατε (το θέλουμε ΜΑΖΙ με τα λάθη του necropethamenou)! Take care guys!

thanks man!
βασικά ο κόσμος ήταν ο κλασσικός που έχουμε στην Αθήνα από άποψη αριθμού, δηλαδή 300 οπότε ήμασταν οκ. απλά δεν έγινε η υπέρβαση αλλά εδώ που τα λέμε δεν είχαμε τα μέσα γιά να κάνουμε πιό εκτεταμμένη διαφήμιση. με αφισσοκόλληση έχουμε κάνει και 400 εδώ (και 300 Σαλόνικα). αυτό που με ενδιέφερε εμένα ήταν ο παλμός του κόσμου ο οποίος ευτυχώς υπήρχε :wink:

Δυστυχως ειχα υποχρεωσεις με γενεθλια κτλ και δεν μπορεσα να ερθω… Κριμα. Την επομενη φορα δεν το χανω…